PDA

Zobacz pełną wersję : [Uzbrojenie] EQ NA 50LVL.



Dejvivd
20-08-2015, 22:05
Mam 45 Poziom.

Opis problemu: Mam eq na 50lvl- profil na woja: Różdżka Gothar+7, Hełm Orka+7, Pancerz Garudy+6, Buty Gothar+7, Pierścień Gothar+6.
Z moich obliczeń wyszło mi, że gdy zdobędę 50lvl będę miał 129 obrony i 280 szybkości.
Mój problem polega na tym, że nie wiem czy tej obrony jest wystarczająco dużo na walki i nie wiem co z tym zrobić.
Proszę o szybką odpowiedź, dziękuję:)

Lisu aka wróciłem
20-08-2015, 22:35
Ja bym wyrzucil helm orka, za niego dal garudy, do tego pas orka zamiast pierscienia. Obrony bedzie tyle samo czyli za malo, dlatego pokombinuj w statach poki masz jeszcze czas. W zasadzie mowi sie ze na pvp powinno sie miec niskie obrony w bazie, niby racja ale eliar bylo o tyle smiesznym upkiem, ze te wyzsze obrony byly calkiem fajne. Czepek garu jest zbyt silny zeby go pomijac, dla maga juz w ogole. Pancerz garu tez jest op (jak wszystkie zbrojki luckowe moim zdaniem), gotharki op i tu jest problem bo masz 3/4 eq bez defow. Zostaje defowy dodatek, ale to malo. Dlatego polecam podbic obrony, bo 130 to jest nic. Ja mialem 170 i dostawalem po milion.

Your Nightmare
21-08-2015, 09:13
Bardziej polecałbym założyć czepek garudy, jak wyżej wspomniano (OBOWIĄZKOWO!). To chyba najlepszy item na 50 lv. potem zamiast tego pancerza garudy, pancerz orka-nadrobi Ci defy. Musiałbyś mieć sporo defów, żeby wkładać pancerz garu. Nastepnie gotharki (wiadomka) i pierścień też gothar.

Dejvivd
21-08-2015, 16:29
Dzięki wielkie za pomoc :D