PDA

Zobacz pełną wersję : mfo3 na androida i inne telefony



klothar
09-08-2015, 01:49
Moze pomyslicie nad stworzeniem MFO na telefony? Przyciagnie to wiecej graczy - jestem tego pewien.

SystemOfADown
09-08-2015, 03:11
Mi działa mfo na telefonie.

CloudNine
09-08-2015, 08:15
Moze pomyslicie nad stworzeniem MFO na telefony? Przyciagnie to wiecej graczy - jestem tego pewien.

Szczerze wątpie, że ktoś by to wszystko ogarnął. Jeśli Ci nie śmiga to być może masz za słaby telefon.

Lisu aka wróciłem
09-08-2015, 12:13
Nawet na moim drewnianym samsungu da sie odpalic i nawet gdzies przejsc czy wlaczyc kopanie. Jezeli chodzi Ci o aplikacje to watpie zeby bylo warto, tym bardziej ze juz cos tam dziala, a dla 10 osob sie nie oplaca

Doktor Lewatywa
09-08-2015, 12:47
MFO jest zbyt złożone, żeby robić aplikację na telefon.

Pirats
09-08-2015, 14:54
MFO jest zbyt złożone, żeby robić aplikację na telefon.

Hahahahahha, nice joke. Nie jest zbyt złożone, może dla Ciebie. Po prostu nie chce się zatrudnić odpowiednich ludzi, lub nie ma na to zapotrzebowania.

klothar
09-08-2015, 15:08
Mam samsunga galaxy note 3 i nie smiga tak jak powinno. Czasem niereaguje na klikniecia itd. Aplikacja duzo by zmienila np od kiedy hearthstone wyszlo na tablety, telefony z androidem i inne platformy liczba graczy wzrosla - potwierdzone info. Druga sprawa, ze taka aplilacka w sklepie google play sama by sie promowala, a ludzie by ja sciagali by sprawdzic co to za gra i wiekszosc by pewnie zostala na dluzej, poniewaz gra jest dobra ;) Kazdy by pewnie chcial by ta gra miala srednio z 300-400 online graczy, wiec czemu nie sprobowac? I tu tez nie chodzi mi o to czy komus smiga czy tez nie. Jestescie graczami MFO i dlatego wchodzicie nawet na telefonie do gry. Mam na mysli by stworzona aplikacja sciagala nowych graczy do gry. Ludzie caly czas jakies gry pobieraja na telefon roznego rodzaju, to czemu mieli by nie sprawdzic MFO?

Lisu aka wróciłem
09-08-2015, 16:45
Mam samsunga galaxy note 3 i nie smiga tak jak powinno. Czasem niereaguje na klikniecia itd. Aplikacja duzo by zmienila np od kiedy hearthstone wyszlo na tablety, telefony z androidem i inne platformy liczba graczy wzrosla - potwierdzone info. Druga sprawa, ze taka aplilacka w sklepie google play sama by sie promowala, a ludzie by ja sciagali by sprawdzic co to za gra i wiekszosc by pewnie zostala na dluzej, poniewaz gra jest dobra ;) Kazdy by pewnie chcial by ta gra miala srednio z 300-400 online graczy, wiec czemu nie sprobowac? I tu tez nie chodzi mi o to czy komus smiga czy tez nie. Jestescie graczami MFO i dlatego wchodzicie nawet na telefonie do gry. Mam na mysli by stworzona aplikacja sciagala nowych graczy do gry. Ludzie caly czas jakies gry pobieraja na telefon roznego rodzaju, to czemu mieli by nie sprawdzic MFO?

Wszystko fajnie, tylko ze mfo nie jest gra do telefonow czy tabletow. Owszem mozna sobie wejsc, zobaczyc aukcje, czy np pokopac. Ale to wszystko. Porownanie mfo do hs jest tak trafne jak porownanie minecrafta do csa. Sa rozne typy gier, a mfo jest taka ktora po prostu nie pasuje do apek.

I tak, mfo jest zbyt zlozone. To jest rozbudowana gra fabularna z zaawansowanymi mechanizmami, ze scenkami, z cala mechanika walk. Zrobienie apki jest a) trudne, b) drogie, c) zbedne

malpaxd
05-11-2016, 16:00
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamevil.zenonia4.global&hl=pl

Są już takie rpgi na androida. Graficznie od mfo jęśli chodzi o skomplikowanie zbytnio nie odbiega.

Nie mówie już o grach typu gangstar vegas 4 które wyglądają niczym gry na konsole.

Łukasz
05-11-2016, 16:11
Po co odkopujesz teb temat ???

Clover
05-11-2016, 16:17
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamevil.zenonia4.global&hl=pl

Są już takie rpgi na androida. Graficznie od mfo jęśli chodzi o skomplikowanie zbytnio nie odbiega.

Nie mówie już o grach typu gangstar vegas 4 które wyglądają niczym gry na konsole.

Co nie zmienia faktu, że aplikacja nie powstanie.

Telawus
06-11-2016, 09:17
Wątpię w to, że coś takiego powstanie. Po za tym mfo działa na telefonie wolno co prawda ,ale zawsze.