PDA

Zobacz pełną wersję : [Bossy] Kolejny temat do pomocy z Lewiatanem :)



Lisu aka wróciłem
30-07-2015, 14:11
Mam problem z: Lewiatan
Poziom postaci: 60
Statystyki:
potrzebne:
hp 120
atak 135
mag def 70
speed 140


Opis problemu:
Witam, mam problem z tym wonszem morskim, mianowicie dostaje z bomby za 1500 i tyle. Atry wyzerowane, przy dwóch gemach lodu i 220 obrony magicznej ryba bije z tej swojej kulki około 1200. Pytanie, jak zabić tę bestię? Eq mam jaszczurkowe + spiny, rękawice statusów mogę zmienić na kij pośpiechu ale mam niski luck więc pewnie będę chybiał, a krytów nie przewiduje. Rybie zostaje jakieś 6k hp, a ja bez leczeń. Polecacie coś dokupić, może lód wbić na + (proszę nie)? Proszę o porady, dzięki :)

Spaav
30-07-2015, 14:13
Musisz wbić lód na +25 do tego bryza kuracja trujacy atak leczenie 2/3 przeczekanie, jak masz mało lucka to jest słabo bo on jest hiterem. załatw sobie gemy lucka

Pirrat
30-07-2015, 14:35
Wskazówki:
- Przeczekanie używaj tylko do dobicia Lewiatana.
- Kolejność statusów nakładanych na siebie: 1. Bariera Magiczna, 2. Bryza, 3. Osłonka Magiczna+Regeneracja+Mobilizacja, 4. Regeneracja+ Mobilizacja (1. i 2. służą do pozbawienia go Normalizacji)
- kup/używaj Pewny cios
- zmień broń na inną, nawet jak masz bardzo niskie szczęście - Lewiatan ma zapewne jeszcze niższe ;)
- lód powinieneś mieć 25%

// lewiatan ma -15% wloczni ~MoP

Lisu aka wróciłem
30-07-2015, 14:59
po co kuracja? spowolnienia nie zdejmę klątwy też nie, a na jeden status się nie opłaca. a gemy lucka mam ale mam mało w bazie lucka więc te gemy 2/10. Jest jakiś mobek w devos na którym da się expić i wbijać lód?

- - - - - - - - - -

zmieniam broń, biere pewny

- - - - - - - - - -

https://mfo3.pl/r/b055614ec

może po prostu jestem bałwanem :) dzięki