PDA

Zobacz pełną wersję : Ziemie



Monter
01-06-2011, 11:14
Witam. Mój pomysł polega na dodaniu ziem, które mogłyby byc wykupowane przez liderów drużyn oraz... Oraz wpłacaniu złota. Rozpiszę to poniżej.


No więc tak. Byłby depozyt drużynowy na kasę. Każdy członek drużyny mógłby wpłacac do niego złoto, lecz wybierac tylko lider. Gdyby złota się uzbierało, np na jakiś składkach to można by było kupic za nie ziemię drużynową zaś na tej ziemi budowac potem jakieś budynki czy chocby walczyc team vs team.

Duża myśl ale pewnie do zrobienia. Przyjmę też krytykę, więc proszę mnie nie oszczędzac.



Pozdrawiam. Monter.

Sunflora
01-06-2011, 11:17
Jestem na nie
Ciekawe gdzie można było by kupić taką ziemie
A po za tym nie ma miejsca w grze na budynki , drzewka które lider sam by wstawiał - to jest gra na przeglądarkę a nie metin2 na download

Monter
01-06-2011, 11:20
Myślę, o wirtualnych budynkach. Zobacz na dobryrycerz.pl. Przepraszam za reklamę. Ta gra i tak już nie chodzi, ale można w niej obczaic ten pomysł. Zrób gildię i wejdź w ziemię, czy coś takiego. Wtedy przekonasz się o mojej idei.

Dantez
01-06-2011, 15:41
Depozyty drużynowe były już omawiane... wiesz, że im więcej graczy chomikuje złoto tym mniej leci go z potworów?? Trzeba znaleźć pomysł na wykorzystanie złota a nie na kolejne chomikowanie.
Ja jestem na nie.

Tomi
01-06-2011, 17:16
odpada.