PDA

Zobacz pełną wersję : Leczenie przeciwnika, atak własnej drużyny



Mapiątko
24-02-2011, 13:33
Często się zdarza, że przez pomyłkę, stres, presja (czas!), lagi wyleczę przeciwnika lub zaatakuję siebie, inną osobę z teamu. Proponuję dodać opcję zablokowania tych akcji, które można wyłączyć w trakcie walki (konfiguracja). A i da się zrobić jakiś przycisk odświeżający okno walki, bo w przypadku lagu tylko F5 ratuje...

iBulwiaseK
01-07-2011, 19:01
Proponuję założenie blokady atakowania samego siebie - może to pomóc w wygrywaniu słabszej osoby w walce, przez atakowanie lepszego przez siebie samego.

Myślę, że wiadomo o co chodzi. :)

Antybristler
01-07-2011, 19:04
Proponowałem to, nie przeszło. Opcja szukaj.

ADIHC1
02-07-2011, 03:12
Połączyłem tematy.

Przypomnę tylko, że atakiem na sojusznika zdejmuje się Pomylenie, a przeciwnikowi z Zombie można (będzie) zadać obrażenia "lecząc" go.

Antybristler
02-07-2011, 11:48
Ja proponowałem to tak, aby w każdej chwili można było zablokować/odblokować taki atak w opcjach walki.

iBulwiaseK
02-07-2011, 13:00
Tak też może być. Przez przypadek kilka razy zaatakowałem siebie, dlatego proponuję. :)

Nerus
02-07-2011, 13:42
trzeba po prostu rozważniej grac i takie pomyłki się nie będą zdarzać

Antybristler
02-07-2011, 13:50
Ale atakowanie siebie jest niezwykle rzadkim zjawiskiem jak nie praktycznie nie wykonywanym. Powinien być blokowany atak fizyczny oraz zaklęcia. Zdolności mogą pozostać bo jest ich więcej dla siebie.

Nerus
02-07-2011, 13:56
Ale atakowanie siebie jest niezwykle rzadkim zjawiskiem jak nie praktycznie nie wykonywanym. Powinien być blokowany atak fizyczny oraz zaklęcia. Zdolności mogą pozostać bo jest ich więcej dla siebie.


nie pamiętam takiego zjawiska żebym sam siebie zaatakował, trzeba po prostu klikać z rozwagą

Tomi
02-07-2011, 14:01
Ataki są domyślnie ustawiane na przeciwnika - wystarczy nie zmieniać i nie ma pomyłek.

Jeśli już miało by wejść to jako opcja nie ustawiona domyślnie. Jest jednak sporo ważniejszych rzeczy do zrobienia.

Antybristler
02-07-2011, 14:02
Ataki są domyślnie ustawiane na przeciwnika - wystarczy nie zmieniać i nie ma pomyłek.

Jeśli już miało by wejść to jako opcja nie ustawiona domyślnie. Jest jednak sporo ważniejszych rzeczy do zrobienia.
Pewnie że są ważniejsze rzeczy, ale temat jest 24 lutego, i chodzi o ustalenie jego stanu przydatności, i trafienie na listę todo czyli pewnie do poczekalni...

Tomi
02-07-2011, 14:05
do poczekalni, ale tej o niskim priorytecie ;)