PDA

Zobacz pełną wersję : Wynik walki



Finder
28-05-2011, 21:19
Nawiązując do wprowadzonych zmian, czyli usuwania starych raportów walk z potworami, mini-bossami itd. chciałbym coś zaproponować.
Mianowicie uważam, że powinny być usuwane TYLKO raporty z walk, a nie raporty i wyniki. Dla niewiedzących "wyniki walki" to takie okienko, gdzie możemy znaleźć informacje o dropie, zdobytym doświadczeniu, złocie itd...
Dla przykładu, miałem walkę z magicznym dzbanem, w której mojemu koledze wyleciała zielona szata. Walkę chciałem dodać do ulubionych, jako, że byłą jedną z moich ulubionych ;). A teraz ktoś kto wejdzie w moje "ulubione" walki, nie zobaczy co z tego dzbanka wydropiło.
Często chcemy się komuś pochwalić naszym dropem, a przez wprowadzone zmiany zrobić tego nie możemy.
Przez to zakładka "Ulubione" jest bezwartościowa gdyż widzimy tam tylko kto walczył i kto wygrał. A na co nam to?
Muszę przyznać, że ciężko cokolwiek do tej propozycji dodać, niemniej wypowiedzi graczy/administracji są mile widziane. :)

Coni
28-05-2011, 21:43
Przecież widać loot w walkach (w ulubionych też).

musaraj
28-05-2011, 22:52
Przecież widać loot w walkach (w ulubionych też).

Nie zawsze. Czasme znikają et ikonki, zaraz ci profil znajdę.

Jacek
29-05-2011, 10:22
Replay walki jest usuwany tylko jak walka nie jest w ulubionych. Czy jak dodawałeś walkę do ulubionych to miała raport?

Finder
30-05-2011, 15:54
Replay walki jest usuwany tylko jak walka nie jest w ulubionych. Czy jak dodawałeś walkę do ulubionych to miała raport?

Nie, chciałem ją dodać parę dni po walce.

Jacek
30-05-2011, 17:26
No to wtedy już wszystko stracone. Aby zachować wyniki, to trzeba dodać walkę do ulubionych zanim znikną.