PDA

Zobacz pełną wersję : Dodanie przedziału ataku w bójkach, dodanie doświadczenia za walki z graczami



xeron-W3
24-02-2011, 00:12
Witam
mam pewną sprawe.
Chciałem poruszyć sprawę walk między graczami.
Zauważyłem iż niestety na mfo3 nie ma przedziałów lvl na walki.
Trochę dziwne jest to że gościu z 5lv więcej może nas zaatakować, oczywiście wygra i dostanie punkty pvp, gold i item.
Moim pomysłem jest to aby było tak jak w mfo2, czyli walki w odpowiednim przedziale lv, lub brak punktów pvp za wygraną walkę jeśli większy lvl zaatakuje mniejszego.

Bo nie powinno być tak że największy lvl lata i wybija all i jest w top 1 ranku.
Na mfo2 liczyła się taktyka, inteligentne rozłożone staty, inta.
Ludzid poświęcali wiele czasu aby ułożyć idealne staty.
A na mfo3 jak będzie?
Najlepszy będzie pewnie jakiś dzieciak który będzie ciągle wysyłał smsy na mf z komórki mamy i będzie wbijał po kilka lvli dziennie.

Jeszcze jedno.
Może by dodać expa za walki? Powiedzmy tak 2-3x mniej niź mfo2, ale żeby był.
Taki minimalny exp.

xeron-W3
24-02-2011, 00:18
Na mfo2 największą zaletą jest, że można się bawić na każdym lvlu, tzn walczyć stojąc przed miastem.
Dlatego proszę o dodanie tych przedziałów lvl.

Może któryś z szanownych Adminów zrobi ankiete?
I zobaczymy czy graczom się to spodoba.


@sorka za double posta,

ADIHC1
24-02-2011, 00:42
Odnośnie przedziałów poziomowych: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?239-Jest-ju%BF-jakie%B6-ograniczenie-w-limicie-walk-rankingowych-z-jednym-graczem&p=1343#post1343

Gargamel1-W2
24-02-2011, 00:57
pomyślałem sobie że dobrze by było żeby w tych zakamarkach nie było przedziału, ale wszędzie indziej po za miastami mógłby być...
wtedy moglibyśmy atakować bez ostrzeżenia w wielu miejscach ale ograniczał by przedział, a tak to jest tylko kilka lokacji...