PDA

Zobacz pełną wersję : Częstotliwość wypadania itemków z Mini Bossów.



NightShadow
25-05-2011, 22:59
Witam.

Moim zdaniem powinno się zmniejszyć częstotliwość wypadania itemków, gdyż jak wiadomo nie ma upka i każdy zostaje na 30lvl, trochę to nie ciekawie wygląda gdy itemków przybywa na 30 poziom nie proporcjonalnie do ilości graczy. Dobry przedmiot powinien być trudny do zdobycia.

Bicek
25-05-2011, 23:22
No ja nie wiem czy , aż tak często wypadają dobre itemki.
Przez ostatnie kilka dni to nie miałem dobrego dropu , a ogra czy wywke sam biję.
A co do dobrego uzbrojenia to bardzo rzadko wypadają unikaty z plusami , czy zwykłe.

Doktor Lewatywa
25-05-2011, 23:26
Ubiłem już 40 gryfów, a dopiero przed chwilą wypadła mi normalizacja. Ciekawe ile by było eq gdyby nie rzadkie upki :P

Felix
26-05-2011, 00:12
Popieram, tak samo od kilku dni nie dostałem prawie nic z odnawialnych bossów, nie wspominając o ogrze, którego nie wiem ile razy biłem i ciągle tylko kamyki mi lecą :/.
Był tydzień gdzie z gryfa dostałem naprawdę obfity loot, a teraz lipa, może to kwestia szczęścia?

Sunflora
26-05-2011, 10:20
TY chcesz jeszcze obniżyć ?!
Teraz jest strasznie mały drop itemów
Mi aktualnie nic nie wyleciało z mini bossa oprócz rege , odnowienia i kamieni

Chaos
26-05-2011, 10:52
Ja tak samo 2 tyg hunciłem gryfa i nic.
Na 120 gryfów tylko odbicie, okrągły topór i amulet pomyślności.
Kobr około 100 i 0 itemków/zdolności.

Więc co do pomysłu to jestem stanowczo na NIE!

The End
26-05-2011, 11:12
Też jestem na nie. Temat zostal zalozony z powodów osobistych. Night ma po prostu kupę itemów do sprzedania , zatem wolałby żeby ceny podskoczyły a on miałby możliwość na tym zarobić. Nie podoba mi się takie tworzenie tematów na forum w celu osiągnięcia korzyści w grze, ale to tylko moja opinia. Drop itemów jest bardzo rzadki jeśli idzie o bossy grupowe. Jedynie ogr ma sensowną szansę na wypadnięcie, ale w końcu wypada z niego aż 5 itemów. Jestem zdecydowanie przeciwny.

Dantez
26-05-2011, 11:56
Ja również jestem przeciwny co do obniżenia częstotliwości dropa, i tak jest ciężko dostać porządany przedmiot. Jeżeli to sprawa osobista (czyli chcesz sprzedać drożej itemy) to napisz na handlu bo zakładanie takich tematów jest bezsensowne...tylko zaśmiecanie forum

MaX Zino
28-05-2011, 08:32
Mi się wydaję, że jest dobrze to zrobione :D
Mogę z całą pewnością powiedzieć, że co 15 bossa średnio wylatuje mi jakiś unikat :D
Dzisiaj np. dostałem ogrzą zbroję +3 :D

The End
28-05-2011, 15:45
Jest ok też tak uważam, acz wydaję mi się, że jest pewna wada tego systemu. Nie podzielę się z nią tutaj bo mozna by ją wykorzystać do uzyskania lepszych lootów.
Jednak Tomi został już poinformowany i zobaczymy czy to tylko skrajne anomalie czy faktycznie pewien błąd zachodzi.

MEGA MICHAŁ KAT
28-05-2011, 15:51
Just FoD nie pisz, że znasz bugi, bo cie nie będą lubić ;<
Mi przez cała grę wypadły 2 zdolności i się cieszę :)

musaraj
28-05-2011, 16:05
No ja nie wiem czy , aż tak często wypadają dobre itemki.
Przez ostatnie kilka dni to nie miałem dobrego dropu , a ogra czy wywke sam biję.
A co do dobrego uzbrojenia to bardzo rzadko wypadają unikaty z plusami , czy zwykłe.

A przedwczorajsza bryza to od czyjej kobry?? :D

Ja sam nei za bardzo dropie, z Wywerny co prawda płomienna mi wyleciała na tym koncie, na tamtym jeszcze dwie zatrute, ale gdy juz nie byly duzo warte.
Ze Smoka same regenki
Z Goblina raz mi wyleciał Multi Atak, z czego jestem dumny... i tyle, jedynie miksy i ze dwie osłonki.
Z Tygrysa (czyjegoś, któregom pokonałem sam na 17 lv) wylociłem bawełniane Buty i pare kamykow.
Z Kobry też nei za dobrze.

El Fortuno
28-05-2011, 18:43
zabiłem już z 40 dzbanków i ani jednej zielonej szaty ... unikaty trudno się zdobywa :)

Nerus
28-05-2011, 22:16
zabiłem już z 40 dzbanków i ani jednej zielonej szaty ... unikaty trudno się zdobywa :)

zależy od szczęścia jeden 100 dzbanków zabije i mu nie wypadnie a drugi jednego i odrazu ma ;D

El Fortuno
29-05-2011, 09:03
Widocznie ja tego szczęścia nie posiadam :)