PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości łapania automatycznie świetlików



Mistrz Assassin
26-03-2015, 12:45
Po skończeniu się czerwonej i niebieskiej mgły rozpyliłem je ponownie i tu powstaje pierwszy błąd nie ma rozpylonych mgieł. Odświeżyłem grę, nawet się wylogowałem i zalogowałem sie ponownie nadal nie ma rozpylonych mgieł. rozpyliłem jeszcze po 2 razy mgły i nadal nic nie ma. Odświeżanie i wylogowywanie i powtórne logowanie nic nie daje. Następnie skrzynki które wcześniej zebrałem aby latały wszystkie 7 świetlików po rozstawieniu ponownie nie pojawiły się.

Mistrz Assassin
26-03-2015, 14:24
Niestety ani odświeżanie strony, alni przelogowanie jak również wychodzenie z jaskini i zmiana przeglądarek nie działa

VaanDee
26-03-2015, 14:45
Nie wiem jak z automatycznym łapaniem* i ponownym rozstawieniem skrzyń, ale faktycznie mgły nie uruchamiają się.

*z tym to akurat problemu nie ma :)

//

trudność w automatycznym łapaniu to nie błąd, lecz niedogodność wynikająca z innego błędu.

Mistrz Assassin
26-03-2015, 15:25
skoro skrzynki które "rozstawiłem" są nie widoczne a nie ma ich również ani na planszy ani w przedmiotach fabule wiec nie istnieje już automatyczne łapanie bo muszę co godzinę dochodzić do kompa i je łapać ręcznie

mgły można już rozpylać jednakże nadal nie odzyskałem skrzynek

Tomi
26-03-2015, 18:23
Przez jakieś pół godziny była w grze usterka dotycząca używalnych przedmiotów ustawiających zmienne (a są to w tej chwili chyba tylko pułapki i mgły, przy czym pułapki wymagają naprostowania, gdyż zostały utracone i nie da się ich odzyskać). Poprawka w drodze.

Mistrz Assassin
26-03-2015, 18:34
a kiedy można się spodziewać naprawy usterki i zwrotu pułapek?

Tomi
26-03-2015, 21:18
a kiedy można się spodziewać naprawy usterki i zwrotu pułapek?
Pułapki już powinny wrócić.

Mistrz Assassin
26-03-2015, 21:26
są działają - dziękuje -TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Varamyr
11-04-2015, 17:15
Też mam taki błąd, że znikła mi pułapka na żółte świetliki i nigdzie jej nie mam.