PDA

Zobacz pełną wersję : zawieszanie się gry



oren noor
14-03-2015, 12:05
Od wczoraj gra mi się zawiesza, pogram se jakieś 3-4 minuty i przy przechodzeniu przez mapę po prostu postać stoi na strzałce kilka razy wyskakuje "występują problemy z połaczeniem" i... i nic dalej sie nie da zrobic.
Z napisaniem tego tematu też mialem kłopot.

Jacek
14-03-2015, 12:33
Mamy pewne problemy z łączem, ale dziwne, że nie działa Ci jednocześnie gra i forum. Te dwa serwery stoją w zupełnie innych serwerowniach, więc nie powinny jednocześnie sprawiać kłopotu. Najprawdopodobniej jest jakiś problem po Twojej stronie.

Paweek
14-03-2015, 12:36
Jacek, do kiedy potrwa ten problem z łączem?

Tomi
14-03-2015, 14:26
Od wczoraj gra mi się zawiesza, pogram se jakieś 3-4 minuty i przy przechodzeniu przez mapę po prostu postać stoi na strzałce kilka razy wyskakuje "występują problemy z połaczeniem" i... i nic dalej sie nie da zrobic.
Z napisaniem tego tematu też mialem kłopot.

Był już ten problem na forum - dodatek do przeglądarki lub jakiś moduł antywirusa. Chyba chodziło o Advanced SystemCare Antyvirus.

oren noor
15-03-2015, 10:52
Dodatków do przeglądarki nie mam. Po wyłączeniu antywirusa problem nadal występuje. Co mam zrobić bo nie wiem?

W trybie prywatnym mi działa, ale trzeba było trochę pokombinować.

Firo
15-03-2015, 13:46
mam problem od wczoraj nie mogę grać w mfo . Ciągle się zacina i nie nic robić a jak wchodzę na w przedmioty itd to pisze coś takiego : Argument 3 passed to Request::ProcessShowRequest() must be of the type array, null given, prosze o pomoc :(

Tomi
15-03-2015, 18:33
mam problem od wczoraj nie mogę grać w mfo . Ciągle się zacina i nie nic robić a jak wchodzę na w przedmioty itd to pisze coś takiego : Argument 3 passed to Request::ProcessShowRequest() must be of the type array, null given, prosze o pomoc :(
Sprawdzałem logując się na Twoją postać, nie widzę tych błędów.

Bardzo możliwe, że pod przeglądarkę podczepił się jakiś złośliwy dodatek/plugin.
Spróbuj otworzyć grę w trybie incognito/karcie prywatnej i daj znać czy pomogło.

oren noor
15-03-2015, 18:52
Raz wbiłem na grę w trybie prywatnym i się "naprawiło". WTF?!

Firo
16-03-2015, 18:15
wczoraj jak zrobiłem w trybie incognito dalej tak miałem , ale dzisiaj normalnie mam nie rozumie tego

oren noor
17-03-2015, 17:12
wczoraj jak zrobiłem w trybie incognito dalej tak miałem , ale dzisiaj normalnie mam nie rozumie tego

A mi natomiast nie działa ani na zwykłym ani na iccognito. Teraz moge tylko wbic na mfo3 tylko na jakieś 5 min. :(