PDA

Zobacz pełną wersję : Mała prpopozycja rozbudowania gry



Jurgen
14-02-2015, 16:32
Podczas każdego "upka" wszystko dodawane jest na nową częśc mapy objętą tym updatem ii wszystko co stare idzie w zapomnienie więc proponował bym aby przy nastepnych rozbudowaniach dodać po pare postaci w niektórych miastach jakieś nowe questy (tak wiem jest tego dużo ale ciekawych questów nigdy za wiele ) bo tak prawde mówiąc większosć questów jest związana przeważnie z fabułą lub żeby przejść na jakąś lokacje. Jakoś rozbudowywać stary świat też by można było wiadomo nie od razu ale po troszke :)

musaraj
14-02-2015, 17:06
Poprzednie miasta mogą szybko okazywać się nawet zbyt rozbudowane dla nowego gracza. Mało który nowy gracz zatrzyma się na rybkach w Eliar, zbierał 1000 Rydzy lub pieczołowicie zbierał skorupka po skorupce bijąc żółwie. W praktyce, poprzednie miasta w zasadzie nie potrzebują niczego więcej, niż mają.

Jurgen
14-02-2015, 17:11
tu z tobą sie zgodze bo takie zajęcia są bardzo czasochłonne i takie zabawy są chyba skierowane do graczy którzy aktualnie na danym rozwoju gry nie mają co robić z energią mi tu bardziej chodzi o jakieś zadania zagadki czy coś w tym stylu aby były dodawane do starszych miast. Tak prawde mówiąc w urkaden to chyba poboczne questy można by policzyć na palcach

Zbiru
14-02-2015, 17:11
Czyli mówiąc mają być zadania poboczne nie związane z fabuła w starych miastach i tych obecnych mogą być jak dla mnie to może być :) NWM jak inni, :)

musaraj
14-02-2015, 17:20
tu z tobą sie zgodze bo takie zajęcia są bardzo czasochłonne i takie zabawy są chyba skierowane do graczy którzy aktualnie na danym rozwoju gry nie mają co robić z energią mi tu bardziej chodzi o jakieś zadania zagadki czy coś w tym stylu aby były dodawane do starszych miast. Tak prawde mówiąc w urkaden to chyba poboczne questy można by policzyć na palcach

Jeżeli chodzi o Urkaden, to na 4 questy związane z tym miastem, 3 są niefabularne. Całkiem sporo. Pewnie nie odkryłeś większości, bo jeszcze nie pokonałeś Przeklętej Nimfy. Nie wykonałeś też paru innych, poprzednich zadań - dla frajdy mógłbyś i je wykonać ;)
Ogółem, najwięcej questów przypada na Dilli, Eliar i Devos (w tym pierwszym jest sporo wprowadzających do gry, w Eliar,Devos to już spore zapychacze czasu). Na Twoim poziomie najlepiej spróbuj poeksplorować wszystkie mapy i bić minibossy - w Langeburg/Urkaden jest ich całkiem sporo ;)

Fatal
14-02-2015, 17:26
Mi osobiście brakuje jakiegoś dodatkowego zajęcia w Eternii, quest z tygrysami to trochę mało.

musaraj
14-02-2015, 17:33
Mi osobiście brakuje jakiegoś dodatkowego zajęcia w Eternii, quest z tygrysami to trochę mało.

Eternię się szybko przechodzi, 2-3 dni max chyba. Dodatkowo są zajęcia na Samotnym Wzgórzu - w praktyce, to lokacja powiązana bardziej z Eternią niż z Dilli

Hous
14-02-2015, 17:56
Ale mogło być coś takiego: Gracjan z zagrody:-Jesteś bardzo odważny. Jeżeli chcesz zarobić to zbieraj dla mnie skóry tygrysów brunatnych. Za każde 3 sztuki dostaniesz ode mnie coś wartościowego.

Tomi
14-02-2015, 18:08
Kiedyś w planach pomiędzy Eternią a Lange miała być podróż łódką na południową wysepkę (wprowadzający quest i mini na wyspie). Może do tego pomysłu wrócimy.

Fatal
14-02-2015, 18:30
Eternię się szybko przechodzi, 2-3 dni max chyba. Dodatkowo są zajęcia na Samotnym Wzgórzu - w praktyce, to lokacja powiązana bardziej z Eternią niż z Dilli

Tyle wystarczy, żeby nowy gracz się znudził ;/

raizer
14-02-2015, 19:32
Te questy w starych miastach mogłyby się odblokowywać po wbiciu jakiegoś lvl, np nowy quest w dilli byłby odblokowany na 30lvl.

Mangue
14-02-2015, 20:24
Te questy w starych miastach mogłyby się odblokowywać po wbiciu jakiegoś lvl, np nowy quest w dilli byłby odblokowany na 30lvl.

Bo każdy gracz z 30lvl będzie pełznąć z Langeburgera, żeby nazbierać kwiatki i dostać 100g.
Ogółem updaty skupiają się na kontynuacji gry. Dlatego np. za jakiś ponad rok nie doda się questu w Dilli, tylko Nordię.