PDA

Zobacz pełną wersję : Redagowanie forum



Krycha
10-02-2015, 12:33
Witam,

jak pewnie wszyscy zauważyli, aktualizacja Devos przyniosła nam, redaktorom, wiele roboty. Niestety - jest nas tych dwóch (ja i MapY, bo na Baggy'ego nie ma co liczyć) i nie damy rady ogarnąć wszystkiego sami.

Dlatego wychodzimy do Was z możliwością tworzenia poradników w zorganizowany sposób. Każdy chętny do pomocy dostanie coś do zrobienia "na próbę", co określi jego przydatność. Wiele poradników ma swój utarty schemat i tylko takie poradniki będą akceptowane. Niestety, nie wszystkie poradniki były aktualne nawet do Eliar, wiec roboty jest sporo.

Do tworzenia/zaktualizowania są:

Mapy (53/64)
Bossy (2/8 + aktualizacja starych)
Minibossy (6/6 + aktualizacja starych)
Potwory unikatowe (3/3 + aktualizacja starych)
Miniboss globalny (1/1)
Potwory (53/53)
Questy (8/11)
Taktyki graczy (praktycznie 80% całej gry)
Zręcznościówki (6/6)
Poradniki-artykuły graczy (niezliczona ilość)


Każdy chętny powinien określić swoje preferencje. Poniżej znajdować się będzie lista "kto co robi". Zgłaszać się można w prywatnej wiadomości lub w tym temacie (ale i tak okreslimy "przydział" na priv lub w grze).

Liczymy na Wasza pomoc, bo wszystko to zostanie na forum.

Pozdrawiamy,
redakcja forum

Doktor Lewatywa
10-02-2015, 12:37
Mogę zrobić wszystkie mapki.

Leonardo
10-02-2015, 16:00
Co do tej aktualizacji starych Bossów to mogę w sumie zrobić porządny poradnik o zielonym smoku i podesłać komuś ^_^ łatwe, lekkie i przyjemne zajęcie.


Może bym się skusił na te taktyki graczy w pvp, ale tak wyjawiać swoje sposoby walki? Toż to strzał w stopę - liczyłoby się tylko uzbrojenie gdyby takie dumbledorki (czc) albo ardianki z radomia co turę zaglądały na forum żeby przeczytać jaki byłby najlepszy możliwy ruch w ich sytuacji.


+ chyba warto zaktualizować temat o walkach automatycznych https://forum.mfo3.pl/showthread.php?20304-Tworzenie-skrypt%C3%B3w-(PVE)

Krycha
10-02-2015, 16:18
Taktyki graczy - chodzi o sposoby walki z bossami/mini/unikatowymi.

Karen jak bedzie chciała to zedytuje, a jak bedzie koniecznosc to zrobimy to sami.

Bossy musza byc przedstawione schematem. Zielony smok akurat jest dobrze zrobiony: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?14095-Zielony-Smok

Generalnie bossy do Eliar sa dosyc dobrze zrobione, jezeli sa tam potrzebne poprawki, to drobne (np. inny poziom pokonania, a co za tym idzie - inne eq) i to ma niski priorytet realizacji. Wybierz cos innego :-)

Leonardo
10-02-2015, 16:40
Taktyki graczy - chodzi o sposoby walki z bossami/mini/unikatowymi [...]
Wybierz cos innego :-)

Jak zielony smok zajęty to ja podziękuję poza nim nie ma nic ciekawego, bądź niosłoby to za sobą negatywne (dla mnie) w skutkach konsekwencje w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Ale przecież tam nic nie ma poza sugerowanym uzbrojeniem, lootem i używanymi przez niego zdolnościami... To jest skończony boss? Swoją drogą sposób walki z bossem powinien być chyba zamieszczony w poradniku o zielonym smoku (po kij zajmować dwa tematy?).

Krycha
10-02-2015, 16:57
Jak zielony smok zajęty to ja podziękuję poza nim nie ma nic ciekawego, bądź niosłoby to za sobą negatywne (dla mnie) w skutkach konsekwencje w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Ale przecież tam nic nie ma poza sugerowanym uzbrojeniem, lootem i używanymi przez niego zdolnościami... To jest skończony boss? Swoją drogą sposób walki z bossem powinien być chyba zamieszczony w poradniku o zielonym smoku (po kij zajmować dwa tematy?).

Taktyki graczy =/= bossy. W takim razie dzieki za nic :)

Doktor Lewatywa
16-02-2015, 19:34
Jakby ktoś był przypadkiem w Rezydencji Pankova to prosiłbym o nadesłanie screena/mapki rezydencji i piętra rezydencji.

Yogi
02-03-2015, 12:36
jak bede mogl to pomoge chetnie ;) zreszta to juz robie :D
ale level jeszzce mam maly jak cos :>