PDA

Zobacz pełną wersję : Button "ulecz po walce"



Manti
24-05-2011, 21:12
Wielu z nas uzywa automatycznej walki z potworami, oszczedzamy w ten sposob wiele czasu podczas expienia. Ale mozna oszczedzic jeszcze wiecej, gdyby dodac gdzies w opcjach przycisk "wylecz postac automatycznie po walce". Oczywiscie postac bylaby leczona wedlug skryptow jakie mamy ustawione. Mala rzecz, a cieszy, bo mozna biegac beztrosko po spocie, zamiast klikac potke po kazdej walce.

Antybristler
24-05-2011, 21:16
Proponowane było wiele razy, ale nie przeszło, bo Administracja uznawała to po części jako bocenie.
Nie wiem czy te tematy coś zmienią. Nie ulega wątpliwości to, że by to ułatwiło expienie.

Manti
24-05-2011, 21:32
Nie przegladalem tematow, przyznaje sie. Po prostu taka opcja wydala mi sie przydatna. Takze sprawe zostawiam administracji i przepraszam za kolejny (nie)potrzebny temat :)

Tomi
24-05-2011, 23:16
CTRL+Spacja i jest leczenie. Można wciskać podczas chodzenia/expienia.

Finder
25-05-2011, 16:25
CTRL+Spacja i jest leczenie. Można wciskać podczas chodzenia/expienia.

Wciskanie Ctrl + Spacja jest tak samo męczące jak naciskanie "wylecz".

@TOPIC
Moim zdaniem to by się przydało, ale zamiast używania skryptu, używało by to mikstur. Tzn. działało by to tak jak wciskanie przycisku "wylecz" po każdej walce.

Coni
25-05-2011, 16:26
Wciskanie Ctrl + Spacja jest tak samo męczące jak naciskanie "wylecz".
To jest tak samo łatwe jak spacja w MF2. Po prostu trzymaj ciągle ctrl i jak chcesz się wyleczyć, dokładaj wtedy spacje.

Finder
25-05-2011, 16:38
To jest tak samo łatwe jak spacja w MF2. Po prostu trzymaj ciągle ctrl i jak chcesz się wyleczyć, dokładaj wtedy spacje.

Nie napisałem, że jest to trudne... Jednak może się tak zdarzyć, szczególnie kiedy mamy lagi, iż pomimo naciśnięcia spacji (Ctrl ciągle trzymamy, od czego drętwieje nam palec :)), nie uleczy nas. Byłoby to szczególnie nie miłe, gdy będąc niewyleczonym giniesz na potworze. Poza tym nie widzę powodów, żeby takiego dodatku nie wprowadzać.

minek
25-05-2011, 17:51
Było. Nie zostanie to zmienione. Bez przesady z tą wygodą.