PDA

Zobacz pełną wersję : MF - Błąd?



Varillrath
24-12-2014, 17:22
Otóż mam następujący problem, posiadam na koncie ok 15zł i gdy próbuję zakupić MF opcją "Kod przez telefon" babka mi mówi "Połączenie nie może być zrealizowane"... Sms też próbowałem i nie idzie... Dodam też, że na MFO2 również mam ten sam problem. Sieć - Orange. Jakieś rady?

Markusek
24-12-2014, 17:34
ja dzisiaj wysłałem jednego sms a przyszły mi 2 kody myślałem że prezent ale po sprawdzeniu konta zobaczyłem że nabiło mi podwójnie ;) też orange

Doktor Lewatywa
24-12-2014, 18:34
A to Twój stary numer czy może masz podobną sytuacje do tej:
Ja tak miałem, gdy chciałem zużyć kasę ze startera, który wcisnęli mi za freeko. Okazało się, że z numerów premium można korzystać dopiero po pierwszym doładowaniu.

Varillrath
24-12-2014, 18:46
A to Twój stary numer czy może masz podobną sytuacje do tej:
Ja tak miałem, gdy chciałem zużyć kasę ze startera, który wcisnęli mi za freeko. Okazało się, że z numerów premium można korzystać dopiero po pierwszym doładowaniu.

Numer mam jakoś od 3 dni, ale to dzisiaj było moje jakieś 3-4 doładowanie jakie na nim wykonałem, więc chyba problem tkwi gdzie indziej... ;x

Doktor Lewatywa
24-12-2014, 18:51
Może potrzebuje czasu, albo trzeba manualnie włączyć.

Jack Sparrow Back
24-12-2014, 19:17
Możliwe że musi być jakaś przerwa pomiędzy doładowaniami. Poczekaj 2h i spróbuj ponownie.

Radosny
24-12-2014, 19:26
Używanie numerów prwmium w większości(chyba) sieci jest zablokowane, zadzwoń do centrum obsługi i odblokuj, czy tam przez stronę www jeśli jest taka opcja.