PDA

Zobacz pełną wersję : Zastałem się



indyferent
04-11-2014, 18:05
Mam problem bo podczas próby złapania jednego z dyniogłowych, moja postać stanęła i nie chce się ruszyć. 1662
I tak sobie stoję i stoję...

Antybristler
04-11-2014, 18:36
1) Wyloguj się i zaloguj ponownie.
2) Wyczyść pamięć podręczną w przeglądarce i użyj CTRL+R na stronie mfo3.pl
3) jak ww. nie pomoże to czekaj na admina.

indyferent
04-11-2014, 18:39
Na każdej przeglądarce jest to samo.

Antybristler
04-11-2014, 18:58
Więc pozostaje czekać na admina.

Tomi
04-11-2014, 19:09
Kombinowałeś coś ze skryptem wtedy?
Generalnie był bug przy przechodzeniu z bezobsługowego na zaawansowany w przypadku "Kolejny ruch ma Moja postać". Ale w jednym miejscu miałeś też wpisane porównanie, które było pozbawione cząstki "HP". Było: Moja postać.[pusto] < 900.

Postać w każdym razie odblokowana.

indyferent
04-11-2014, 19:17
W skrypcie nic nie zmieniałem, ale dzięki za szybką naprawę :D

Tomi
04-11-2014, 19:38
W skrypcie nic nie zmieniałem, ale dzięki za szybką naprawę :D
Nic nie edytowałeś, nie zmieniałeś profilu i w pewnym momencie po prostu się zacięło? (poprzedzająca zacięcie walka na dokładnie tym samym profilu/skrypcie?)

indyferent
04-11-2014, 20:24
Nic nie edytowałeś, nie zmieniałeś profilu i w pewnym momencie po prostu się zacięło? (poprzedzająca zacięcie walka na dokładnie tym samym profilu/skrypcie?)

Hmm możliwe że przestawiłem jakimś skrótem klawiszowym. Może pamiętasz nazwę skryptu który był z błędem ?

Tomi
04-11-2014, 20:35
Hmm możliwe że przestawiłem jakimś skrótem klawiszowym. Może pamiętasz nazwę skryptu który był z błędem ?
"potworki woje" czy jakoś tak.

W sumie błąd co powodował zawieszkę został namierzony, ale bardziej mnie zastanawia Moja postać.[pusto] < 900, bo tu nie mam pomysłu jak to się mogło samoistnie uszkodzić (brak wartości do porównania).

indyferent
04-11-2014, 20:46
Czyli musiał mi się przełączyć, bo chodziłem na innym, a tego z pół roku nie używałem. Hmm a co do uszkodzenia to nie mam pojęcia, bo gdy próbuje to zrobić wyświetla mi się komunikat "Lewa strona porównania nie jest poprawna".

Tomi
04-11-2014, 20:49
Czyli musiał mi się przełączyć, bo chodziłem na innym, a tego z pół roku nie używałem. Hmm a co do uszkodzenia to nie mam pojęcia, bo gdy próbuje to zrobić wyświetla mi się komunikat "Lewa strona nie jest poprawna".
Ok, jeśli to stary skrypt to możliwe. Swego czasu dało się coś takiego przypadkowo zapisać.