PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd z leczeniem 3



Carpe Diem
03-11-2014, 15:18
U mnie występuje taki błąd, że podczas gdy w walce włączam tryb auto to nie uzywa mi zdolnosci leczeni 3, bylo juz tak w kilku walkach. W zdolnosciach mam załozone , skrypt bez obsługowy . Zawsze była zasada że najpierw używa leczneia 3 potem 2 i potem jeden a u mnie mi omija leczenie 3 . Zmienili coś dotyczące skryptów bezobsługowych?

Koridor
03-11-2014, 15:34
Z tego co jakiś czas temu sprawdzałem, bezobsługowy nie obsługuje leczenia 3.
Można włączyć bezobsługowy, potem zmienić na zaawansowany i będziemy mieć wszystko to co w bezobsługowym, ale będziemy mogli dodać również swoje polecenia, np. leczenie 3.

PS
Sprawdzałem to już po wejściu halloween, być może wejście nowej wersji silnika coś tu zmieniło.

Carpe Diem
03-11-2014, 15:43
Bo dawniej było ...

I jeszcze jedna sprawa ;d
Dlaczego nie mam wpisane osiągniecia z pokonywania potworków ? Np "Pożeracz potwora Dyniogłowy****"

Kiedy już zabiłam ~1600 tych dynioglowych i to samo jest z dyniogłowymi hersztami zabiłam ich ~ 20 i ani śladu odznaczenia!

Błędy na błędach.

Fausis
03-11-2014, 15:45
Bo dawniej było ...

I jeszcze jedna sprawa ;d
Dlaczego nie mam wpisane osiągniecia z pokonywania potworków ? Np "Pożeracz potwora Dyniogłowy****"

Kiedy już zabiłam ~1600 tych dynioglowych i to samo jest z dyniogłowymi hersztami zabiłam ich ~ 20 i ani śladu odznaczenia!

Błędy na błędach.

Te osiągnięcia zdobyłaś w 2013 roku.

NieZabijajMnie
03-11-2014, 15:45
Bo dawniej było ...

I jeszcze jedna sprawa ;d
Dlaczego nie mam wpisane osiągniecia z pokonywania potworków ? Np "Pożeracz potwora Dyniogłowy****"

Kiedy już zabiłam ~1600 tych dynioglowych i to samo jest z dyniogłowymi hersztami zabiłam ich ~ 20 i ani śladu odznaczenia!

Błędy na błędach.

Jeśli biłaś w zeszłym roku to pewnie już ci się żetony i tytuły nie należą ;)

Carpe Diem
03-11-2014, 15:46
Jaki weszły rok? A tym roku wszytko bite... Ps. Za tamten rok mam tytuły...

Fausis
03-11-2014, 15:50
Jaki weszły rok? A tym roku wszytko bite... Ps. Za tamten rok mam tytuły...

Ubiegłoroczne dyniogłowe i herszt to te same potworki co teraz, więc nie da Ci dwa razy osiągnięć za te same potwory.

Carpe Diem
03-11-2014, 15:51
Ubiegłoroczne dyniogłowe i herszt to te same potworki co teraz, więc nie da Ci dwa razy osiągnięć za te same potwory.

A rozumiem , dzieki.

Doktor Lewatywa
03-11-2014, 15:56
Przy czym dodam, że potworki z różną ilością gwiazdek w nazwie są uznawane jako różne potworki. Chociaż dla 50lv to bez znaczenia, bo i tak nie będzie mógł zdobyć osiągnięć za słabsze wersje.

Tomi
03-11-2014, 20:20
Leczenie 3 ma faktycznie buga - zarówno w trybie bezobsługowym, jak również przy auto wybieraniu celu w walce drużynowej. Wkrótce poprawka.

Tomi
04-11-2014, 20:52
@up Wysłana poprawka.