PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd tamikstura cos tam z tymi ze dynooglowwi lecą za mną



skarlet
01-11-2014, 10:57
po 1
wszystko ladnie dynie lecą ale tylko do czasu zrespienia herszta potem juz stoją i nie atakują co jest złe przez to 5 mf poszlo sie ....
prosze to speed naprawic bo ja wole bic tylko dynie a nie bawic sie z hersztem.

po 2 ( to nie bład )
ale moglo by byc tak ze po zminimalizowaniu gry (zmianie karty) dalej nas dynie atakuja a nie tylko jak jest zalaczona gra


Pzodrawiam

Leonardo
01-11-2014, 11:15
Co do drugiego podpunktu. Mfo otwieraj w nowym oknie (nie karcie), zmniejsz do możliwie najmniejszego rozmiaru (bardzo mały kwadracik), umieść w jakimś rogu ekranu i pamiętaj aby stale była ona na wierzchu, wtedy dynie nadal będą cię atakowały.

Tomi
01-11-2014, 15:24
ad1 - celowe, bo jednak zdecydowana większość osób bije herszta (2x więcej dyń) i tracili by energię/nie mogli się wydostać z oblężenia.
ad2 - porady powyżej lub zainstalowanie bardzo starej wersji przeglądarki

VaanDee
02-11-2014, 01:47
Zauważyłem, że czas trwania aromatu skraca się (26 min, sprawdziłem czas uruchomienia i zakończenia), jeśli karta z grą nie jest cały czas aktywna.

Tomi
02-11-2014, 14:01
To raczej niemożliwe, chyba, że jako punkt odniesienia bierze się zegarek w grze, który na nieaktywnej karcie może różnie działać lub w ogóle stawać.

musaraj
02-11-2014, 14:29
ad1 - celowe, bo jednak zdecydowana większość osób bije herszta (2x więcej dyń) i tracili by energię/nie mogli się wydostać z oblężenia.
ad2 - porady powyżej lub zainstalowanie bardzo starej wersji przeglądarki

Nie można po prostu efektu załatwić jako toggleable? W momencie rozpoczęcia walki manualnej, samoistnie by się to wyłączało, do włączenia potem w dowolnym momencie przez 30 minut po wypiciu mikstury. Jeżeli dobrze rozumiem, to teraz mikstura za nomen omen 5 MF może działać nawet... parę sekund, jeżeli po jej wypiciu zawalczymy z hersztem, z kolei nie walcząc z hersztem - "traci się" energię (ze względu na respione herszty, gdy już jeden jest - są puste respienia)

@down - w takim razie przepraszam - źle zrozumiałem pierwszy post

Tomi
02-11-2014, 14:46
Nie można po prostu efektu załatwić jako toggleable? W momencie rozpoczęcia walki manualnej, samoistnie by się to wyłączało, do włączenia potem w dowolnym momencie przez 30 minut po wypiciu mikstury. Jeżeli dobrze rozumiem, to teraz mikstura za nomen omen 5 MF może działać nawet... parę sekund, jeżeli po jej wypiciu zawalczymy z hersztem, z kolei nie walcząc z hersztem - "traci się" energię (ze względu na respione herszty, gdy już jeden jest - są puste respienia)
Po skończeniu walki z hersztem efekt się sam przywraca.

VaanDee
02-11-2014, 18:45
To raczej niemożliwe, chyba, że jako punkt odniesienia bierze się zegarek w grze, który na nieaktywnej karcie może różnie działać lub w ogóle stawać.
Punktem odniesienia był zegar systemowy, ale to nie ważne, karta z grą tak czy inaczej aktywna być musi.
W przyszłym roku poproszę o jakiś automat do pielęgnacji dyń za 5 MF :)