PDA

Zobacz pełną wersję : Odłączenie się od walki



Mikrolis
22-05-2011, 23:16
Witam, mam poropozycje wprowadzenia w trakcie walki grupowej np z bosem odnawialnym w opcjach walki, przycisku o wykluczenie się z walki i zostawienie w ten sposób wolnego miejsca dla innego gracza. Myślę że przydałby się taki przycisk (np. kiedy wiem że nie dokończe walki bo nie zdąże czy też chciałem pomóc innej osobie a przez przypadek dołączyłem się do kogoś innego). Jego użycie powodowałoby utratę złota tak jak w przypadku śmierci ale pozostawienie na tej samej mapie a nie odesłanie do miasta.

Coni
22-05-2011, 23:53
Mogłoby coś takiego być, czasem się dołączy pomóc jakiemuś graczowi, a powstaje z tego walka 4v4, która trwa półgodziny. Wtedy taka opcja by się przydała, lecz jeżeli każdy z graczy (albo z twojej strony - sojusznicy) by się na to zgodził.

Antybristler
23-05-2011, 07:45
Tak, i jak poczuje się, że nasza drużyna przegrywa to wszyscy uciekną tak?
Nie, dołączając do walki pozostajesz w niej do końca.

Dantez
23-05-2011, 14:35
Tym razem zgadzam się z Mapy, ponieważ gdyby wprowadzono możliwość opuszczenia walki, i zostawienia miejsca na innego gracza to bossy były by jeszcze bardziej banalne..

Zubba
23-05-2011, 15:32
No właśnie. Nowy gracz zamiast starego - nowe miksy, niewykorzystane umiejetności. Poza tym jedni by odwalali robote za drugich...

Asr
23-05-2011, 19:11
Poza tym jeżeli podejmuje walkę to bierze pod uwagę możliwość przegranej .

Tajwanski Przemytnik
27-05-2011, 01:50
A co najlepsze , nie którzy wykorzystali by to inaczej :
- Jest dwóch graczy i co chwile jeden wychodzi i drugi na zmianę , żeby nowe poty zyskać na walkę.

I tu moje pytanie brzmi : Jaki to ma sens ?

Bicek
27-05-2011, 03:02
Mogłoby być takie coś , że jak się wywali osobę z walki , to żeby ona nie miała możliwości dołączenia z powrotem . Może być , że jak osoba łapie swojego bossa to tylko i wyłącznie ta osoba może wywalić z walki osoby które jej przeszkadzają lub nie ma ich przy kompie.

@Edit

Można też dodać każdej osobie takie coś jak " opuść walkę" , że osoba opuszcza walkę , bez możliwości wrócenia do niej.

Jacek
27-05-2011, 07:20
Odłączanie z walki nie będzie wprowadzone.