PDA

Zobacz pełną wersję : Targ - tablica ogłoszeń



Gargamel1-W2
23-02-2011, 02:05
Czasem chciałoby się kupić jakiś fajny przedmiot ale nigdzie go nie znajdujemy, na targu nie ma...powinna byc opcja w której "zamawia sie" item, będąc na targu wpisujemy w odpowiednie miejsce nazwe przedmiotu, gdy ktoś wystawi ten przedmiot dostajemy PW z powiadomieniem o tym. Myslałem też żeby mozna było wklepac max cene jaką możemy zapłacić za ten item żeby od razu kupiło, a w przypadku gdy kilku graczy wpisze swoją cenę wygrywa ten który wpisał większą i kupuje item za 5% większa kase niż ta którą wpisała druga osoba.
Jeśli chętny na item jest tylko jeden a cena "kup teraz" mieści sie w kwocie jaką podał chętny to automatycznie za ta cenę kupuje.
Trochę chaotycznie to opisałem ale chyba wiecie o co mi chodzi. :P

Tomi
23-02-2011, 02:09
taka lista "potrzebuję" jest całkiem niezłym pomysłem

Casey
23-02-2011, 07:24
Pomysł znakomity, sam bym na to nie wpadł.
Nie wiem czy pomysł zostanie zrealizowany, ale jeżeli tak to było by świetnie.
a więc zakładka "potrzebuję"
- w niej wybieramy przedmiot jaki potrzebujemy
- możemy podać cene jaką możemy za to dać.
Myślałem również aby w tej zakładce zrobić oferty "potrzebujące" innych graczy.
W ten sposób gracz który posiada dany przedmiot. może skontaktować się z graczem który potrzebuje ten przedmiot,
lub poprostu wystawić przedmiot, wiedząc ze ktoś go kupi.

Qwiker
10-04-2011, 14:40
połączenie tematów

------------------------------


proponuje zrobić zakładkę na targu coś jak "kupno". Gdzie po wejściu w nią pokazuje oferny graczy, którzy coś chcą kupić. Np:
Amulet kajana - 130k (ktoś chce kupić amulet kajana i daje 130k).

Nerus
10-04-2011, 14:47
dobry pomysł każdy gracz by mógł tam wpisać co chce kupić i za ile

sitkarz
10-04-2011, 14:48
też jestem za
mogłoby to zlikwidować spam na czacie

MasterOfPuppets
10-10-2011, 22:05
Tak jak w temacie u pana zajmującego się targiem można by bylo zakladac tzw.skupy. Polegalyby one na tym ze gracz wykladalby x golda (jeszcze niepodlegajace prowizji).
Nastepnie pisaloby się jaki przedmiot chcialo by się kupic za jaka cena. np.
wykladasz 100k i za ta cene chcesz kupic dajmy na to buty orka.
I po pdjeciu 15% prowizji taka oferra bylaby wystawiana. Mona by bylo tez dawać oferty np. wykladasz 400k i piszesz ze chcesz kupic skorupy po 50k.

Albo jeszcze ze do danej puli pieniedzy mozna by przypisac zakup paru przedmiotow.

Coni
10-10-2011, 22:07
Prędzej proponowałbym kartę/wizytówkę (nowe subforum) gracza i tam by opisywał co skupuję, co sprzedaje, po ile itd.

ADIHC1
10-10-2011, 22:26
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?246-Targ-tablica-og%C5%82osze%C5%84

Właściwie to ten sam pomysł.

(połączyłem tematy)