PDA

Zobacz pełną wersję : Linki bezpośrednie do przedmiotów na czacie



Marvel
21-05-2011, 16:56
Witam. Pomysł zaczerpnięty poniekąd z WoWa. Nie widzę większych wad ów pomysłu, dlatego z chęcią zobaczyłbym tę funkcję w grze. Przechodząc do rzeczy, chodzi o to, aby poprzez kombinację klawiszy lub zwykłe kliknięcie danego przedmiotu, który mamy w posiadaniu, na czacie automatycznie pojawiał się bezpośredni link do ów przedmiotu. Wyglądać by to mogło tak: [nazwa_przedmiotu]. Po kliknięciu w link, otwierałaby się nowa zakładka w przeglądarce, gdzie wyświetliłby się dokładny opis przedmiotu. W ten sposób każdy gracz mógłby jednym kliknięciem zobaczyć statystyki każdego przedmiotu. Ma to również świetne zastosowanie w ogłoszeniach handlowych; zamiast wypisywać po kolei nazwę każdego przedmiotu, który mamy do sprzedania, wystarczyłoby napisać "Sprzedam:" i później już klikać po kolei na każdy item do sprzedania, co utworzyłoby automatycznie nazwę i odsyłacz do opisu danego itemu. Jeśli ktoś grał w WoWa, to powinien wiedzieć o co mi chodzi.

Coni
21-05-2011, 17:00
Proponowałem kiedyś coś takiego, nawet nie wiem czy nie na testach jeszcze. A dokładnie chodziło mi o to, żeby można było item pokazać np. jak w WoWie shift + item (chyba tak się linkowało :P). Sprawa została załatwiona tak, że każdy item dostał swój link czyli tak jak jest teraz. Takie ułatwienie też mogłoby być, bo teraz to prawda trzeba ciągle kopiować link i wklejać, jeśli chce się pokazać parę itemów.

SystemOfADown
01-04-2013, 14:10
Dobry pomysł.

TOMEK KŁAMIE GRACZY
01-04-2013, 14:11
Dobry

MonsteQ
01-04-2013, 14:14
Odświeżyliście kotleta sprzed dwóch lat, hah ... no ale nie rozumiem do końca o co wam chodzi z tym linkiem, możesz to ktoś jakoś za ilustrować żeby każdy mógł zrozumieć?