PDA

Zobacz pełną wersję : błąd przy logowaniu



Xeramit
11-06-2014, 13:16
dlaczego nie działa mi przycisk "zaloguj sie" na stronie głównej gry ?
aktualnie zalogowałem sie przez telewizor i wszytko ok, co może być przyczyną? myszka sprawna, klawiatura też jednak przycisk "zaloguj się" to tylko obrazek i tak sie zachowuje. po kliknięciu na niego prawym przyciskiem myszy nie opcji jak przy innych odnośnikach "otwórz odnośnik w nowej karcie" a tylko "pokaż obrazek". wszystkie inne przyciski na stronie działają poprawnie i dopiero teraz udało mi sie zalogować i opisać problem na forum, wcześniej rozasłałem info na email admina który widnieje na stronie głównej. Co się dzieje z tym ? jak zalogować się ?

Tomi
11-06-2014, 13:30
Na jakiej konkretnie przeglądarce/wersji występuje ten problem?

Xeramit
11-06-2014, 14:23
Zgadza się, błąd był po stronie przeglądarki firefox, wczoraj wieczorem po wyłączeniu komputera poszły aktualizacje w tym przeglądarki. Zaktualizowało mi firefoxa do wersji 30.0 i rano już była "czopka". Teraz zainstalowałem chrome i wszystko się włącza poprawnie i co najważniejsze przycisk "zaloguj się" odpowiada poprawnie. Swoją drogą gdyby stało się coś podobnego nie koniecznie z przyciskiem logowania to gracz nie ma szans zgłoszenia tego na forum bo musi się zalogować chyba że skorzysta z innego komputera bądź innego urządzenia.
Przepraszam że trułem na skype i @ ale nie miałem innej opcji kontaktu dopiero później i w ostateczności skorzystałem z tv

firefox 30.0 błąd przycisku

Senju Hashirama
11-06-2014, 14:39
Potwierdzam, gdy miałem firefox 30 bete miałem ten sam problem. Więc ściągnąłem 29 firefoxa stable i przycisk działał normalnie. Czekałem na 30 stable z naprawionym błędem. Jednak dalej tak samo jest.

Tomi
11-06-2014, 18:35
Już powinno działać poprawnie również na FF30.