PDA

Zobacz pełną wersję : Odbicie



Arconas
18-05-2011, 19:54
Według mnie, jeżeli poprzedni atak jest chybiony to odbicie powinno zadać 0 obrażeń, a nie mój jeszcze wcześniejszy cios. Miało odbijać obrażenia fizyczne ostatnie, zadałem ich 0 ponieważ chybiłem, czyli powinno zostać odbite 0.

https://mfo3.pl/game/report.php?bid=5565849&vpid=1055

Coni
18-05-2011, 20:16
To nie błąd. Zadaje ostatnie zadane obrażenia fizyczne. Skoro chybił tzn, że nie zadał. Przegrana walka i już próbujesz coś zmieniać? Po prostu się z tym pogódź ;)
De facto jak dla mnie ta zdolność jest trochę za dobra - powinna móc chybić, reszta jest OK.

Tomi
18-05-2011, 20:24
odbija ostatnio otrzymane obrażenia, a skoro chybiłeś to on ich nie otrzymał.

Arconas
18-05-2011, 21:30
Powinno też być tak, że nietrafiony atak (trujący, skrzydlatej włóczni, banickiego miecza) nie nadaje statusu. Albo chybienie liczy się, jako cios i można nadać status chybiając, albo się nie liczy jako cios i odbicie działa tak jak w raporcie. Myślę, że logiczniej jest jak chybiony atak nie da statusu.

The End
19-05-2011, 15:07
Nom. Chybienie oznacza brak trafienia a nie dmg 0... Zdolnośc milutka to prawda :)
Spojrz na moją walke z mapym. To dopiero szczyt bezczelności :D Dla woja to odbicie to wielkiego szału nie robi, ale dla maga tak. Nałozy sobie mag calutkie eq do speeda i ma 200 szybkości. Dubel co 3-4 tury... Co z tego, że woj zada mu nawet 1,5 k z critem... Przed każdym dublem maga trzeba lać kamieniem albo multi. Nie do wygrania taka walka. Albo postać 4 k hp i sztucznie obniżona defensywa... Wiadomo - z magiem nie powalczy, ale chciałbym znaleźć woja który wyczaji na to patent...
I mamy znowu profesje antywoj. Niach,niach :D

Chodź nie... Jest na to patent. Sztucznie obniżyć poziom ataku :D Hahah... Albo odpalic gryfią i bić czarami + drenaż :D Tylko,że tu znowu woj moze miec wpakowaną obrone mag - no i na pewno ma te 43 z eq z powodu opaski. Fajna zabawa :D Najlepsza walka to bylaby pomiedzy 2 takimi :D Szkoda, że nie ma odbicia magicznego. Bylaby profesja pt. Na chuj mi atak ,na chuj mi obrona, na chuj mi szczescie... - 5 k hp, 200 speeda z eq i let's have fun :D
Doczekac sie nie moge. Będą hybrydy cos czuje ^^

Goddess Of War
19-05-2011, 17:19
jest juz patent na to ^^

Tomi
26-05-2011, 17:20
Odbicie jest zmienione i będzie jeszcze mała korekta wkrótce, tak więc temat uważam za wyczerpany.