PDA

Zobacz pełną wersję : Walki na arenie



Fausis
28-02-2014, 11:02
https://screenshu.com/static/uploads/temporary/ju/jj/h7/tzshnz.jpg
Stoczyłam na arenie walki, które nie były o punkty rankingowe. Dodatkowo nadal mogę na arenie zaatakować tego gracza.
Pierwszy raz mam coś takiego. Wydawało mi się, że jeśli osiągnę limit walk z danym graczem to nie będzie wyświetlał mi się na arenie.

Bank Jarasek
28-02-2014, 20:26
To zależy. Jeśli on ma tryb incognito, to system nie może Cię poinformować, że nie możesz z nim walczyć (wtedy by idea tego trybu była bez sensu). Jeśli z kolei wyświetla Ci się jego nick na arenie (nie dopiero w oknie walki) to jest to błąd :)

Fausis
28-02-2014, 20:46
To zależy. Jeśli on ma tryb incognito, to system nie może Cię poinformować, że nie możesz z nim walczyć (wtedy by idea tego trybu była bez sensu). Jeśli z kolei wyświetla Ci się jego nick na arenie (nie dopiero w oknie walki) to jest to błąd :)
Był incognito. To, że ja nie widzę kto to jest, nie znaczy, że system tego nie widzi i nie weryfikuje punktów rankingowych.
Idąc Twoim tokiem myślenia powinnam mieć wyświetlonych wszystkich (w trybie incognito) od 50 do 54 lvl - bo przecież są zapisani, a system nie może mnie poinformować czy mogę z nimi walczyć czy nie.
Tryb incognito to tylko i wyłącznie ukrycie danych zapisanego gracza (oprócz poziomu).

Tomi
28-02-2014, 20:56
To, że był to błąd nie ulega wątpliwości. To prawdopodobnie pochodna ostatnich zmian w limitach, ale konkretnej przyczyny nie ustaliliśmy - być może było to spowodowane cache'owanymi danymi ze starego systemu. Gdyby się jeszcze komuś zdarzyło - prosimy o kolejne zgłoszenia.