PDA

Zobacz pełną wersję : mixy regeneracji i blokada



Gargamel1-W2
22-02-2011, 19:23
Jak już zdążyliście zauważyć bardzo dobre na PvP, nie wiem czy dalej w miastacjh da sie je kupić w sklepie normalnie, ale jesli nie to nie ma skąd ich brać...nie wiem czy jest prowadzona blokada że między swoimi postaciami nie wolno handlować ale jeśli nie to można po prostu założyć nową postać i i sobie przerzucić te poty lub wystawić na targ za smiesznie małą sumę, (długo to nie zajmie bo wypadają z jakiejś skrzynki qesta który jest przy początku gry).
A nawet jeśli jest taka blokada przecież można ją ominąć jesli ma się kumpla który zgodzi sie przyjąć te poty i przekazać na inną postać...

ADIHC1
22-02-2011, 19:36
Tak samo było w v2 - początkowo nie można było kupić mikstur regeneracji i eliksirów w sklepie. Po prostu gracze, którzy ich nie potrzebują, będą je sprzedawać (poprzez targ lub wymianę bezpośrednią).

Administracja nie ingeruje w obieg przedmiotów w grze, więc nie ma przeszkód, żebyś mikstury regeneracji ze swoich pozostałych postaci przerzucił na swoją główną postać (w tym procesie będziesz potrzebował pomoc innego gracza - wymiana między kontami jednego gracza została zablokowana).

Gargamel1-W2
22-02-2011, 19:45
Ok, dzięki za odpowiedź. Chciałem po części sie dowiedzieć czy nie będzie to karane tak jak w v2 karali za podobne szemrane układy :) ale skoro nie to spoko.

Casey
22-02-2011, 20:03
Jak to nie?. Gdy będziesz przelewał sobie miksy z konta na konto ( mulikonto ) to poleci kara. To chyba oczywiste.
Chyba ze są jakieś "nowe" śmieszne reguły gry ;/

ADIHC1
22-02-2011, 20:07
On nie pisał o kontach (przynajmniej ja tak to zrozumiałem), tylko o swoich postaciach w obrębie jednego konta.

Posiadanie wielu kont wciąż będzie zabronione.

Casey
22-02-2011, 20:10
Z twojego posty wynika iż gracz, który posiada kilka postaci ( na 1 koncie ) może przelewać sobie mikstury regeneracji...

ADIHC1
22-02-2011, 20:16
Możesz, jednak nie bezpośrednio (i o tym pisałem). Jedną ze swoich postaci dajesz miksturę (przedmiot, złoto, cokolwiek) znajomemu, po czym on oddaje Ci to na Twojej drugiej postaci.

Casey
22-02-2011, 20:21
I to nie będzie uznane jako przelew?.

ADIHC1
22-02-2011, 20:23
W v3 nie ma czegoś takiego jak "przelew", targ będzie "wolny" - możesz kupować co chcesz, od kogo chcesz i za ile chcesz.

Casey
22-02-2011, 20:38
To teraz wiem już wszystko. Dziękuję za wyjaśnienie.

Bidzia
22-02-2011, 20:42
protip: Mikstury regeneracji, a dokładniej 5 sztuk, lecą z Mrocznego Smoka, który jest bardzo łatwym bossem dla dwudziesto lewelowca.

Gargamel1-W2
22-02-2011, 21:09
dzięki za wyjaśnienie i ciekawe info z tym smokiem :P