PDA

Zobacz pełną wersję : Skrypty PvP/TvT



Lady Karen
07-02-2014, 19:21
Oczywiście nie zdradzę wszystkich sekretów. Myślę, że po przewertowaniu tego poradnika wpadną wam do głowy własne "patenty".
Jednym słowem: poradnik zupełnie podstawowy dla osób, które myślą. Wiele poleceń można dopracować, dodać coś od siebie, ulepszyć. Ważnym jest też, by odpowiednio dobrać progi leczenia, a także posiadać odpowiednie zdolności, uzbrojenie itd. Sam skrypt nie załatwi za nas roboty (no dobra - na niższych poziomach jest inaczej).
Nie dam rady opisać jak ustawić wszystkie zdolności dostępne w grze. Ogromna część jest bezużyteczna lub bardzo nieopłacalna, jednak jak kogoś interesuje coś szczególnego, czego nie ma, proszę pisać. Dodam, dopytam, postaram się.
I od razu lojalnie uprzedzam: podane wartości, przykłady są pisane pod 65 poziom. Niższe poziomy muszą dostosować swoje wartości.
W wielkie objaśnienia kolejności (dlaczego tak, a nie inaczej), oznaczeń nie będę się bawić - odsyłam do poprzedniego poradnika.

Kolejność poleceń w skrypcie:


Dobijanie
Leczenia (na początku Mikstury Odnowienia)
Ściąganie negatywnych statusów (Zombie, Klątwa, Ślepota, Zatrucie itp.) i nadawanie sobie pozytywnych (Regeneracja, Bariera, Skupienie itp.)
Odnawianie MP
Bajery – obszarówki, zaklęcie (dla maga)




Zawsze trzeba sprawdzić czy przeciwnik nie ma Nietykalności!
Na dublu:


<tbody>
1. Przeciwnik → HP < XXX*
2. Następny ruch: Moja Postać
3. Moja Postać → HP% > 20%**
4. Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Użyj: zaklęcie/kamień dla magów
pewny cios/ runa dla wojów
Cel: Przeciwnik

</tbody>

* kamień w rękach maga i runa w rękach woja powinny bić mocniej niż standardowe obrażenia. Trzeba sprawdzić.
** lub "Moja Postać nie ma Zatrucie"

Dobijanie runą lub kamieniem: musimy w walce manualnej sprawdzić ile bijemy średnio (a najlepiej minimalnie) odjąć od zaobserwowanej wartości ok. 50-100 dla zabezpieczenia.




<tbody>
1. Przeciwnik → HP < Moja postać → zadane obrażenia → (magiczne)1 → min. obrażenia2
2. Walka → liczba żywych przeciwników == 13
3. Moja postać nie ma zatrucie lub HP > 10%
4. Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Użyj: zaklęcie
(odpowiednie jakie ustawiliśmy w warunku – pocisk lub atrybutowe )
Cel: przeciwnik

</tbody>
1Tu ustawiamy – dowolny atrybut magiczny – jeżeli używamy pocisku lub atrybut którym biliśmy w walce np. wiatr, ziemia, ogień, lód. Można też sprawdzić ile przeciętnie się bije danym zaklęciem i ustawić sztywny próg hp przeciwnika. (Przeciwnik → hp < XXX)
2Lub średnie, wtedy trzeba sprawdzić czy przeciwnik ma Barierę Magiczną
3 W skrypcie na PvP niepotrzebne, tak można ustawiać na TvT


<tbody>
1. Przeciwnik → hp < Moja postać → zadane obrażenia →dowolny fizyczny → min. obrażenia2
2. Walka → liczba żywych przeciwników == 13
3. Moja postać nie ma zatrucie lub hp > 10%
4. Przeciwnik nie ma Nietykalność
Użyj: Atak1
Cel: Przeciwnik

</tbody>
1Możesz chybić. Lepszy Pewny Cios lub Runa Magiczna
2 Lub średnie wraz ze sprawdzaniem czy ma Barierę (jeżeli wybierasz Runę Magiczną ustaw sztywny próg HP)
3 W skrypcie na PvP niepotrzebne, tak można ustawiać na TvT
W zależności na jakim poziomie jesteśmy dysponujemy jednym, dwoma lub trzema odnowieniami. Zasada jest prosta: ustawiamy je od najsilniejszego do najsłabszego, dostosowując progi HP (odpowiednio od najmniejszego do największego) Liczba MP jaką ustawimy jest zależna od profesji.
Dla wojownika przyjmuje się zazwyczaj wartość leczenia 2 lub 3 - 32 lub 43 MP (czasami 40)
Dla maga można ustawić próg zaklęcia (34 MP) choć lepiej trochę ustawić wyższy, ponieważ może zaistnieć sytuacja kiedy Mikstura Odnowienia nie będzie użyte mimo, że w manualnej walce użylibyśmy go, nawet przy stracie paru punktów MP/HP

<tbody>
Moja postać → HP < XXX
<xxx
Moja postać → MP < XX
<xxx
<xxx
Moja postać nie ma statusu Nietykalność</xxx
</xxx
</xxx>
Użyj: Mikstura odnowienia X
Cel: Moja Postać

</tbody>

Dodatkowo, można sprawdzić następny ruch i używać Odnowienia tylko wtedy kiedy nie mamy następnej tury "Następny ruch: Przeciwnik/ Dowolny przeciwnik"
W przypadku skryptu na TvT obowiązkowo należy dodać "Moja postać nie ma status Zombie"
czyli jak powinny być w kolejności ustawione Mikstury Odnowienia - przykładowe progi - zależne od Max HP naszej postaci - tu powiedzmy, że progi są odpowiednie dla 2600 hp


<tbody>
Moja postać → HP < 900
Moja postać → MP < 43
Moja postać nie ma statusu Nietykalność
Użyj: Mikstura odnowienia 3
Cel: Moja Postać

</tbody>


<tbody>
Moja postać → HP < 1200
Moja postać → MP < 43
Moja postać nie ma statusu Nietykalność
Użyj: Mikstura odnowienia 2
Cel: Moja Postać

</tbody>


<tbody>
Moja postać → HP < 1500
Moja postać → MP < 43
Moja postać nie ma statusu Nietykalność
Użyj: Mikstura odnowienia 1
Cel: Moja Postać

</tbody>
Oczywiście z rozsądnymi progami HP, żeby nas nie zabili kiedy chybimy zdolnością.

<tbody>
Moja postać → HP > 50-60%
Moja postać → HP < 75-80%
Przeciwnik → HP > 85-95%
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Użyj: Zdolność → Drenaż
Cel: Przeciwnik

</tbody>
Podwójny Drenaż przeciwko magowi powinno się używać na 3 gwiazdce, by zabrać mu jak najwięcej MP. Wojownikowi, na 1 by zabrać jak najwięcej HP. Warunki Podwójnego Drenażu powinny być takie same jak w przypadku Drenażu. Można jedynie usunąć sprawdzanie swojego HP, bo Podwójny zawsze trafia.
Podobnie jak w przypadku odnowień ustawiamy je od najsilniejszego z najniższym progiem HP do najsłabszego z najwyższym progiem HP. Najpierw leczenia ze zdolności, potem z mikstur.
W poleceniach zdolności leczenia których mamy więcej niż jedną gwiazdkę warto w poleceniu ustawić minimalną liczbę mp by nie wykorzystywał 1 gwiazdkowej opcji lub zmienić domyślne ustawienie z "najwyższa gwiazdka" na sztywne 5 gwiazdek

<tbody>
Moja postać → HP > XXXX
<xxx
Moja postać → MP >= 32 (5 gwiazdka Leczenia 2)</xxx

Użyj: Leczenie 2 (najwyższa gwiazdka)
Cel: Moja Postać

</tbody>


<tbody>
Moja postać → HP > XXXX<xxx<xxx< td=""></xxx<xxx<>
Użyj: Leczenie 2 (5 gwiazdka)
Cel: Moja Postać

</tbody>
W przypadku skryptu na TvT obowiązkowo należy dodać "Moja postać nie ma status Zombie"
W przypadku skryptu na PvP obowiązkowo należy dodać "Moja postać nie ma status Nietykalność" (nie dotyczy zdolności)
Dosyć istotne jest by nie nakładać wielu statusów naraz. Przeciwnik użyje Normalizacji i wszystkie tracimy. Dlatego nie nakładamy mikstury regeneracji razem z Barierą/Mobilizacją/Skupieniem.

<tbody>
Moja Postać → HP < 80% (dla regeneracji)
Moja Postać → nie ma statusu Regeneracja*
Moja Postać → nie ma statusu Bariera/Bariera Magiczna*
Użyj: Mikstura Regeneracji/
Osłona/Osłona Magiczna
Cel: Moja Postać

</tbody>
*Lub: moja postać → Nałożone statusy → Ilość pozytywnych <1 lub == 0 (wtedy założy tylko 1 status)
Osłony można zakładać również w reakcji na status mobilizacja/skupienie przeciwnika jeżeli go nie normujemy - "Przeciwnik ma Skupienie/Mobilizacja"
Najlepiej jak ten status występuje sam, więc należy sprawdzić liczbę swoich pozytywnych statusów.

<tbody>
Moja postać → Nałożone statusy → Ilość pozytywnych <1 (lub == 0)
Moja postać nie ma Nietykalność (opcjonalnie - ponieważ przeczekanie idzie w parze z regeneracją (pozytywny status), aczkolwiek strzeżonego pan bóg strzeże)
Użyj: Mikstura Skupienia/Mobilizacji
Cel: Moja Postać

</tbody>
Warto dodać swój próg HP, by nie nakładać tego cennego statusu tuż przed turą w której będziemy się leczyć.
Można sprawdzić próg HP przeciwnika, czy ma jakiś negatywny status
Dla magów: ważne żeby sprawdzić ilość aktualnego MP! (tak jak w przypadku progu HP - nie marnuj tur statusu, najlepiej używać Skupienia mając >70% maks. MP)


<tbody>
Moja postać nie ma statusu Bariera Magiczna/Bariera
Moja postać nie ma statusu Regeneracja
Moja postać → HP > XXX (np. 60%)
Użyj: Zdolność → Bryza
Cel: Moja postać

</tbody>
Poświęcam jej osobny "rozdział" ponieważ ustawić ją możemy na wiele sposobów, a często dobór statusu/ów które usuwamy decyduje o naszej porażce lub wygranej.
Najczęściej normuje się:
1. Mobilizację/Skupienie
2. Barierę Mag./Barierę
3. Więcej niż =>2 pozytywne statusy

<tbody>
Przeciwnik ma status XXX (lub liczba pozytywnych statusów => 2) na 3 tury lub więcej
Moja postać → HP > XXX (żeby przeciwnik Cię nie zabił)
Użyj: Zdolność → Normalizacja
Cel: Przeciwnik

</tbody>


<tbody>
Przeciwnik ma status XXX (lub liczba pozytywnych statusów => 2) 4* tury lub więcej
Moja postać → mp < 50
Moja postać → zdolności → normalizacja → liczba użyć < 2**
Użyj: Mikstura many X
Cel: Moja postać

</tbody>
*Możesz ustawić od 2 do 7 (od 2, by nie normować Wypadu)
**To polecenie zabezpieczy nas przed bezsensownym odnawianiem MP jeżeli już zużyliśmy normy.
Ustawić je możemy bardzo podobnie. Zawsze należy sprawdzić czy przeciwnik nie ma statusu który chcemy nałożyć, warto sprawdzać jego HP by jak najbardziej utrudnić mu ruch.
Jeżeli ustawimy to polecenie dostatecznie nisko (pod poleceniami z leczeniem), nie musimy martwić się o nasze HP.

<tbody>
Przeciwnik nie ma statusu Bariera Magiczna/Bariera (zależnie od twojej profesji)
Przeciwnik nie ma statusu Zatrucie
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Przeciwnik → HP < XXX
Moja Postać nie ma statusu Ślepota
Użyj: Zdolność → Trujący Pocisk/Atak
Cel: Przeciwnik

</tbody>
Tu najlepiej jak przeciwnik ma więcej HP - by bił i chybiał w nas/nie mógł wykonać ruchu, a nie leczył się.
Jest to fajny trik na Mobilizację czy też Precyzję przeciwnika. Lepiej sprawdzić czy przeciwnik nie ma pomyślności bo magowie bez szczęścia i mimo dużej wartości bazowej celności tych zdolności (szczególnie oślepiającego pocisku) będzie chybiał statusem.

<tbody>
Przeciwnik nie ma statusu Ślepota/Paraliż
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Przeciwnik ma status Mobilizacja na 1 turę lub więcej (lub Przeciwna Drużyna → Ilość Statusów → Mobilizacja == 1)
Użyj: Zdolność → Oślepiający/Porażenie
Cel: Przeciwnik

</tbody>
Trzeba sprawdzić, czy któryś ze statusów jakie nadaje Pechowa (najlepiej dwa) posiada przeciwnik.
<tbody>
Przeciwnik nie ma statusu Klątwa
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Przeciwnik nie ma statusu Zatrucie
Przeciwnik nie ma statusu Spowolnienie (nie trzeba dawać, jeżeli nie używasz Spowolnienia)
Użyj: Zdolność → Pechowa
Cel: Przeciwnik

</tbody>
Można też spróbować dodać Przeciwnik ma Przyśpieszenie tylko dla poziomów 50-65 (Mikstura Szybkości). Niestety dodanie takiego warunku powoduje że Pechowa zostanie użyta raz, o ile ktoś nie zakłada uzbrojenia dającego Przyspieszenie.
I klasycznie: możesz spróbować dodać progi HP przeciwnika.
Tutaj napiszę o wszystkich zdolnościach, które nie potrzebują zbyt dużo warunków.
Wypad/Medytacja:

<tbody>
Przeciwnik nie ma statusu Bariera/Bariera Mag (zależy od twojej profesji)
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Moja Postać → Liczba statusów → Pozytywnych == 0 (by przeciwnik nie użył normalizacji na jakiś inny status)
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Użyj: Zdolność → Mobilizacja/Wypad
Cel: Przeciwnik

</tbody>
Spowolnienie:

<tbody>
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Przeciwnik ma status Przyspieszenie na 2 tury lub więcej (można usunąć, jeżeli chcesz użyć tego 2 razy. Wtedy musisz dodać warunek Przeciwnik nie ma statusu Spowolnienie)
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Użyj: Zdolność → Spowolnienie
Cel: Przeciwnik

</tbody>
Pocisk Fortuny:

<tbody>
Przeciwnik nie ma statusu Pomyślność
Przeciwnik nie ma statusu Bariera Magiczna
Moja Postać ma status Skupienie (opcjonalne, można zamienić na Pomyślność)
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Użyj: Zdolność → Pocisk Fortuny
Cel: Przeciwnik

</tbody>
Wredna Chmura:

<tbody>
Przeciwnik nie ma statusu Zatrucie
Przeciwnik nie ma statusu Spowolnienie
Przeciwnik nie ma statusu Paraliż
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Przeciwnik nie ma statusu Ślepota (jeżeli walczysz z wojownikiem) lub Klątwa (jeżeli walczysz z magiem)
Użyj: Wredna Chmura
Cel: Przeciwnik

</tbody>
Jeżeli nie używasz Spowolnienia, możesz usunąć warunek o Spowolnieniu i dodać próg HP.
Odbicie:

<tbody>
Przeciwnik → Ostatnie Obrażenia → Zadane Obrażenia → Były Fizyczne > Przeciwnik → HP
Przeciwnik nie ma statusu Bariera
Przeciwnik nie ma statusu Bariera Magiczna
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Użyj: Zdolność → Odbicie
Cel: Przeciwnik

</tbody>
Szczęśliwy Cios:

<tbody>
Przeciwnik nie ma statusu Bariera
Przeciwnik nie ma statusu Pomyślność
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Moja Postać ma status Mobilizacja na 1 turę lub więcej (można zamienić na Pomyślność)
Użyj: Zdolność → Szczęśliwy Cios
Cel: Przeciwnik

</tbody>

Ściąganie negatywnych statusów powinno być między leczeniami, a "bajerami". Po Normalizacji na przykład.
Przykładowe polecenie zdejmowania statusu:

<tbody>
Moja Postać ma status Zatrucie
Moja postać nie ma statusu Nietykalność
Użyj: Przedmiot → Antidotum
Cel: Moja Postać

</tbody>
Powinno to być w kolejności: Zombie, Zatrucie, Klątwa/Ślepota
Status Spowolnienie zdejmuje się Miksturą Przyspieszenia.
Powinno to być ostatnie lub przedostatnie polecenie w skrypcie.

<tbody>
Przeciwnik nie ma statusu Nietykalność
Użyj: Zaklęcie → XXX (najwyższa gwiazdka)
Cel: Przeciwnik

</tbody>
Wojownik nie musi ustawiać tego polecenia, bo jeżeli warunki we wszystkich poleceniach nie są spełnione, postać używa ataku fizycznego.
Mag ma tutaj prosto: wystarczy ustawić dokładnie taki sam warunek jak na zaklęcie, oczywiście zmieniając zaklęcie na runę i ustawiając je pod nim.
Wojownik z racji braku konieczności ustawiania ataku fizycznego musi pokombinować. Np tak:

<tbody>
Przeciwnik nie ma Nietykalność
Moja postać ma Paraliż/Ślepota
Użyj: Kamień
Cel: Przeciwnik

</tbody>


Polecenie powinno znajdować się dość nisko.

<tbody>
Walka → liczba żywych przeciwników >1 ( lub 2, 3 ew. >=)
Moja postać nie ma statusu Ślepota (obie profesje - mag na ślepocie również obrażeń nie zada (nie dotyczy Mgły))
Użyj: [zdolność obszarowa]
Cel: przeciwnik

</tbody>

<tbody>
Walka → Liczba Żywych Przeciwników > Walka → Liczba Żywych Sprzymierzeńców
Użyj: Zdolność → Wyrok Śmierci
Cel: Przeciwnik

</tbody>
W ten sposób zabije w zależności jaki wybór celu masz nad skryptem ustawiony:
1. Tego z najmniejszą (największa) liczbą HP (najmniej/najwięcej HP).
2. Pierwszego w walce (po kolei).

Polecenie powinno znajdować się pod leczeniami.
Na samym początku! Tuż pod dobijaniem! Pamiętaj by dodać Walka → liczba żywych przeciwników == 1 w dobijaniu drużynowym.

<tbody>
Walka → liczba martwych sprzymierzeńców >=2
Użyj: Zdolności → Poświęcenie
Cel: Moja postać

</tbody>

Dodatkowe polecenie na odnawianie many po nim lub Odnowienie kiedy mamy mało HP.
<tbody>
1. Moja postać → HP < XXX
2. Moja postać → MP <25*
Użyj: Przedmiot → Mikstura Odnowienia X
Cel: Moja postać

</tbody>
*Tyle potrzeba na najsłabsze Poświęcenie
XXX to próg HP jakim najmocniej może nas przeciwnik uderzyć (+ trochę).


<tbody>
Moja Drużyna → Liczba Statusów → Zombie == 0
Moja Drużyna → Liczba Żywych => 2
Moja Drużyna → Średnie HP < 1800 (próg HP można zmieniać)
Użyj: Zdolność → Mega Leczenie 2/3
Cel: Moja Postać

</tbody>
Sprawdzanie Statusu Zombie jest bardzo ważne. Bez tego możesz niechcący zabić swoją drużynę.

Skrypty (https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.php?177-Skrypty) - Dział, w którym znajdziesz gotowe skrypty. Możesz się na nich wzorować w trakcie tworzenia własnego, bądź użyć go jako własny. Są tam skrypty nie tylko na PvP.
Krótki poradnik do walk - zebranie wiadomości (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?37738-Krótki-poradnik-do-walk-zebranie-wiadomości) (autor: tetrax) - Znajdziesz tutaj wskazówki dotyczące walk PvP oraz TvT.
Wartości leczeń (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?20284-Wartości-leczeń) (autor: Krycha) - Wszystkie leczenia oraz ich wartości.
Wszystko o skryptach (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?17115-Wszystko-o-skryptach) (autor: Antybristler) - Opisane są tutaj wszystkie podstawowe informacje na temat skryptów.
Tworzenie skryptu do expienia (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?37464-Skrypty-Tworzenie-skryptu-do-expienia) (autor: Antybristler I) - Poradnik dotyczący skryptów PvE.
Zdolności, a pozyskiwanie (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?28974-Zdolności-a-pozyskiwanie) (autor: Krycha) - Wszystkie zdolności i jak je znaleźć. [wersja tekstowa (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?31914-Zdolności-a-pozyskiwanie-wersja-tekstowa)]
Poradnik Poziomowy (https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.php?141-Poradnik-poziomowy) (autor: Krycha) - Dział, w którym znajdziesz informacje i porady na każdy poziom.
Pełny spis ekwipunku (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?16648-Pełny-spis-ekwipunku) (autor: Baggy/Gansey) - Znajdziesz tu uzbrojenie dostępne w całej grze.

Kim Chi
28-09-2015, 18:10
Zastanawia mnie jedno widziałem pare walk magów którzy uzywali w walkach auto 3 atrybutów np
Pocisku
Ziemi
Lodu

Czy można napisać taki skrypt który oblicza ile biję się z danego atrybutu i zostać przy tym najmocniejszym?
Czy poprostu ktoś zrobil skrypt na zasadzie bicia z kamienia.
Na zasadzie Moja postać -> zaklęcia -> lód3 - minimalne obrażenia -> 350 użyj ->wiatr3?

Można.

Najlepiej najpierw ustawić warunek z Pociskiem Magicznym 3 najwyżej i dodać tam warunek:
Przeciwnik ma status Bariera Magiczna

Następnie tworzymy kolejne polecenie z zaklęciem np. Wiatr 3
Ustawiamy Liczba użyć <= 3 (można dać 4).

Potem robimy tak samo z zaklęciem np. Lód 3, tutaj również ustawiamy liczbę użyć.

Przedostatnim poleceniem będzie Wiatr 3.
W tym poleceniu dajemy warunek:
Moja postać -> Zaklęcia -> Wiatr 3 -> Średnie obrażenia
>
Lód 3

Wybieramy atak zaklęciem Wiatr 3.

W ostatnim poleceniu ustawiamy Lód 3.
W tym poleceniu dajemy warunek:
Moja postać -> Zaklęcia -> Lód 3 -> Średnie obrażenia
>
Wiatr 3

Infinitum
24-08-2020, 15:34
Pomoże ktoś oskryptować odbicie?
Jeżeli się da

Stara Gwardia
24-08-2020, 15:44
jNZAceRHjkcsDT0vaYvZqsAfkPA0aHE9jhDGZU3Ncll4pKuaTs bc+a+PoMI8GhWoqt+hwTYJLcZDpsxuwqPfS3O8VjQSgBZ6EVbP M/NB/Mr6tA1r7txFO3VZBGBp1IlNIuz/B8dw8Ak2bgC37JJMyZgeVNmi+wC36jO7TxR4sbR3HUdIHTwfMN RETbzBi02CdEwKx9LcJumhFs5Nh8nLM9uZGK6Qn4YIdN3GzTek Ubhkv6S7W7iaAbS7sLBsMx08Cvth0OKjyriJo2EYi2mgsiWTV+ yA6+m9TDzMu4hGlfj4/x9pdIGYkg8bHufjvhx7WgDUmrUBdjWSABdlqGAzx3mqKgQgSZt 2JK72IHoIPRwBZ5QF1GpQwGkn2Y6C3t3m

JarseQ
24-08-2020, 16:29
Pomoże ktoś oskryptować odbicie?
Jeżeli się da

Porównaj wartości>przeciwnik>zadane obrażenia>dowolny fizyczny>ostatnie obrażenia> (>) >liczba> i jakie obrażenia cię zadowalają

remano
29-03-2021, 10:03
pomoże mi ktoś z bryzą i dobijaniem?

Waleczna gwiazda
29-03-2021, 10:18
Ustal ze gdy przeciwnik ma następne 2/3 triy to użyj zdolność bryza najwyższa gwiazka a z dobitką to zależy jakie masz zdolności

Asteronitum
18-11-2021, 15:25
Wytłumaczy mi ktoś czemu moje polecenie na odbicie nie działa?
h54CvLluS1X6Rk3QbhKJgLc1gwZ5uXgaY1EiDLSscTWjS7gfWN 5gSCMx645yTUxkn3udZyJOETJvAqUX2f5dU3A8FuTclOiGqD9q e0hFVCYTdxecTwhbWdDZ4mivya3s+FbR+H6IwmDRYFaYLUc3Ri PF7CS6TmtcBSGLnIK4N4vrxb+k11QBvHbJ2VX48zihd/+v97IaCq40NDrV7zmv0wajBPS/MuCJyXdG2iluWYNvEs51117kzwlScbr5yElj75L7fiZIWnI2ze AfAyDEizkgWAkJ4Rmb/LZbjVnko1T+HrrNNKYY6MbBqwrFAPg5U8Ao2uKutU7AIgccKWg MDTDEs1Gvj+UAoEQnIcpZnJu8sKnHT7G3BrQYRnNdrXNv/JPi8aMWacUdtMjS4dGmA9UX9JNbmSBa2eKth4G7+CU= I mając takie polecenie odbija mi każde ostatnie obrażenia tak jak w tej walce Walka (https://mfo3.pl/r/b0381fbfa) tutaj było odbicie magiczne ale mam tak samo zrobione jak na woja.

Stara Gwardia
18-11-2021, 15:43
masz znak w złą stronę, powinno być >= (większe/równe)

Xbox
04-01-2023, 16:39
ktoś pomoże oskryptować spowolnienie, ale tak żeby działało nie tylko wtedy kiedy przeciwnik ma przyśpieszenie?(jeśli się da)

KOCUR
04-01-2023, 19:42
ktoś pomoże oskryptować spowolnienie, ale tak żeby działało nie tylko wtedy kiedy przeciwnik ma przyśpieszenie?(jeśli się da)

Da się jak najbardziej jednak musisz napisać coś więcej, o jaki ruch konkretnie Ci chodzi

Xbox
09-01-2023, 17:18
chodzi mi o to żeby moja postać spowolniała wroga wtedy kiedy on ma przyśpieszenie ale jak już go spowolni i zdejmie mu status to żeby później dalej go spowalniało.

Xbox
17-01-2023, 15:35
z ciekawości, jest jakiś racjonalny powód żeby skrypty miały max 28 poleceń?

halfdann
17-01-2023, 17:09
z ciekawości, jest jakiś racjonalny powód żeby skrypty miały max 28 poleceń?

tak

Xbox
18-01-2023, 12:46
a jaki?

Apollyon
18-01-2023, 21:23
a jaki?

Żebyś nie obrywał jeszcze większych batów od graczy takich jak ja niż obecnie.