PDA

Zobacz pełną wersję : ataki magiczne



Love
17-05-2011, 20:35
mam pytanie, dlaczego roznica obrazen zadanych zakleciem na 1 a na 2 gwiazdkach jest taka mala?
wymagane jest 15k AP na nastepny lvl a roznica jest 100 pkt obrazen?
tutaj jest przykladowa walka, gdzie ja majac 122pkt ataku magicznego (z eq i gemami) bije w wiekszosci tur tyle samo co kolega majacy 128pkt ataku magicznego (z eq i gemami), nawet zdazalo sie tak, ze ja bilem mniej majac 2* a kolega 1 -.-
dodam, ze on i ja mamy taka sama rozdzke tyle, ze z roznica +2pkt
oraz tyle samo atrybutow
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=5488608&vpid=5850

moje drugie pytanie brzmi, czy przypadkiem nie za malo obrazen zadaje zaklecie wyszkolone na 2*?

Coni
17-05-2011, 20:37
Zobacz jaką masz różnice obrażeń między bronią na 25 a na 30. Nawet nie będzie różnicy 100. Nie narzekaj - mag ma mocnego hita.

Love
17-05-2011, 20:44
nie wiem o co ci chodzi ... mowie, ze mamy prawie takie same statystyki (atak) a on z zaklecia na 1* bije praktycznie tak samo jak ja na 2*

Coni
17-05-2011, 20:47
"mam pytanie, dlaczego roznica obrazen zadanych zakleciem na 1 a na 2 gwiazdkach jest taka mala?"
To ci odpowiadam, że nie jest mała. Zobacz na różnicę obrażeń broni u wojownika na te lvle.

A co do podobnego hitu to możliwe, że ma lepsze atrybuty albo coś.

Love
17-05-2011, 20:55
CONI dzialasz mi na nerwy ... przeczytaj caly moj post, potem ogladnij moj link z walki i potem sie wypowiadaj dobra?

przedstawie ci to inaczej ...

po pierwsze:
bijemy z zaklecia wiatr, mamy po 25 atrybutu wiatru, on atakuje z 1* ja z 2*

po drugie:
mamy te same rozdzki, spiczaste rozdzki, tyle ze on ma +2 ja mam +0

po trzecie:
ja mam ataku magicznego 122 z gemami i eq a on ma 128 z gemami i eq

po czwarte:
ja zadaje obrazenia podobne do jego ( z roznicą 20-30 obrazen )

i to mnie zastanawia, dlaczego zaklecie na na jednej gwiazdce wyzej zadaje praktycznie takie same obrazenia ...

Coni
17-05-2011, 21:03
Co do walki to nie widziałem raportu (nawet nie zauważyłem, że dałeś link ;>). Obaj macie prawie takie same hity - co jest dziwne.
Być może twój kolega ma więcej niż 128 ataku magicznego i ci po prostu źle podał albo wartości obrażeń z gemu są błędne.

Love
17-05-2011, 21:06
nie wiem jaki mialby cel w podawaniu blednych danych ... nawet jego zainteresowalo to, ze mamy podobne obrazenia i zawalczylismy ze soba btw. jak mozna nie zauwazyc raportu ktory swieci sie na niebiesko? pośród czarnego tekstu

Coni
17-05-2011, 21:09
nie wiem jaki mialby cel w podawaniu blednych danych
Na testach był podobny błąd z paroma broniami. Pokazywało błędne obrażenia, a dokładnie obrażenia nie zależały od ataku.


jak mozna nie zauwazyc raportu ktory swieci sie na niebiesko? pośród czarnego tekstu
Też się dziwię, cóż zapewne podczas czytania tego na początku pominąłem to, a potem byłem pewien, że go nie ma ;)

Tajwanski Przemytnik
22-05-2011, 16:15
Pomiędzy 122 pkt ataku magicznego , a 128 jest na prawdę mała. :)
Mój kolega mając woja i w bazowych miał 45 punktów więcej , 2x gem ataku na 5* i lepszy miecz , bił jedyne 190-210 więcej. :)
Więc nie narzekaj , bo mag biję jak posrany , a i tak ma przewagę nad wojem .
Zagraj wojem , to dopiero będziesz narzekał.