PDA

Zobacz pełną wersję : Tryb "hero" w walce z bossami



Marvel
17-05-2011, 07:24
Przyznam, że jest to pomysł zapożyczony bezpośrednio z Wowa, jednak myślę, że by się tutaj sprawdził. Sprawa wygląda tak: każdy boss może "występować" w formie zwykłej i elitarnej (hero). Aby zawalczyć w trybie "hero" należy najpierw pokonać go w trybie zwykłym, a później wybrać odpowiedni tryb walki. Walka z elitarnym bossem oferuje lepsze wynagrodzenie, ale też jest znacznie trudniejsza.

Nawet niskolevelowy boss może nadal być atrakcyjny dla wysokopoziomowych postaci, więc się nie będą "marnować", np wywerna w trybie "hero" będzie wymagać współpracy drużyny graczy o lvlach 35. Dzięki temu rozwiązaniu zabawy będzie 2 razy więcej, przy wydaje mi się, stosunkowo małej pracy ze strony programistów.

Elyn
17-05-2011, 09:11
Stanowczo na NIE.

Dlaczego?

Nie róbmy z MFO kolejnego WoW'a.

Po za tym 2 wywerny, kobry itd. dziennie? Delikatne przegięcie.

Pozdrawiam

Elyn

Marvel
17-05-2011, 10:50
Nie twierdzę, że moglibyśmy walczyć 2 razy z tym samym bossem w różnych trybach. Albo zwykły albo hero. Albo albo.

Chaos
17-05-2011, 12:25
Ale co by dropiły takie ulepszone bossy?
Ten sam loot co wcześniej, tylko z większą częstotliwością?

Marvel
17-05-2011, 13:17
Te same itemy, tylko z np większą szansą na +3, mogą też dropić więcej golda, AP. Generalnie jest tak, że wielu graczy walczy z bossem dla czystej zabawy, jak np ja, bo jest to kurcze po prostu fajne ;)

Sterz
17-05-2011, 20:08
A bossy by miały nowe zdolności, czy tylko zwiększone Hity, Szybkość - ogółem staty ?

Coni
17-05-2011, 20:10
Mi tam się pomysł podoba - tak samo jak z "ambitniejszymi bossami". Wolę jakieś wyzwanie niż ciągłe monotoniczne klepanie bez problemu tego samego bossa.

Remick
17-05-2011, 21:11
Mozna zrobic tak jak jest w WoWie ze albo sie walczy normalnie z bossem albo w trybie "hero". Taki boss moglby wyrzucac loot z itemami +3. Oczywiscie szansa bylaby mniejsza. Jesli chodzi o zdolnosci to mozna zrobic tak ze przez iles tam tur trzeba tego bossa polozyc. Takie wyzwanie dla "lepszych".

Sterz
17-05-2011, 21:26
Dobry pomysł itemki z +3 wylatujące z 'lepszego' bossa. A szansa na drop taka sama jak przy jego słabszym odpowiedniku.

Goddess Of War
17-05-2011, 21:30
pomysł może być :d

Arconas
18-05-2011, 15:22
myślę, że to by było za proste :P teraz item +3 to jest rzadkość i swoje kosztuje, jak już mają być bosy "hero" to niech będą np. po zabiciu 100x danego bosa. Ktoś się ma namęczyć, żeby się bić :P

Tajwanski Przemytnik
19-05-2011, 21:03
Pomysł zły nie jest , ale uśmiałem się jak to czytałem xD
Ty to odrazu niech wprowadzą dwie nowe profesje : Heros , super bohater :
Heros - Postać na przykład maga , tylko biję 50% więcej zawsze i wali krytyki z gemów , a co najlepsze ma moc zniszczenie i może używać jej na bossach xD
Super bohater - To coś w stylu woja , tylko nie nosi zbroji , bo woli peleryne ;d A najlepsze na końcu , potrafi na pojedynku z bossem się przemieszczać i do tego dodam , że potrafi wzbić się tak wysoko , że boss go nie dosięgnie ;d
Zapomniabym o profesji alfons - Potrafi przywołać dwa "summony" , a dokładniej dwie dziw*i ;d I zamiast zbroji nosi futro , przy większych lvl'ach można przywołać więcej dziw*k :D A co najlepsze ma zdolność - Bzykanie ( Unieruchamia bossa z podniecenia , jak alfons zabawia się ze swoimi "summonami" )
To chyba wszystko :D


I fajnie by było , jakby były karabiny :D

Asr
19-05-2011, 21:41
Zróbcie grafike Wowa i fabułę Tibii będzie najlepiej ;D

Tajwanski Przemytnik
19-05-2011, 22:26
I dodajcie karabiny !! Dla Hiterów będzie brón - Bazuka !! Madzy się ucieszą , zamiast z rózgi , to z bazuki będą nas wysadzać :D I nie będą i tak chybiać :D będzie supcio :DD ! I zamiast zdolności , to by były czołgi , pojazdy pancerne i różnego rodzaju granaty jak i działa :D I zróbcie grafikę taką jak w battlefieldzie 3 :D I do tego można by dodać różnego rodzaju bomby , zaczynając od c4, kończąc na bombie atomowej/jądrowej! I przy tym tryb drugiej wojny światowej :D

To dopiero by była gra :D xD

Asr
19-05-2011, 22:28
Ta i jeszcze tryb Assassin Creed wspinanie sie po budynkach po questy :). xD

Tajwanski Przemytnik
19-05-2011, 22:47
haha :D ! I niezniszczalne bossy :D

A tak serio teraz :
To jest dobry pomysł , ale boss hero by musiał respić się np. co 2-3 dni albo po zabiciu x potworów , bo jak będzie lepszy drop , to ceny jeszcze szybciej będą spadać-teraz rzeczy , które chodził pare dni temu za 10-20k chodzą po 1k... Ceny spadają w dół , bo low levele nie płacą tyle ile item jest warty. Dlatego zbyt szybko ceny by spadały , chyba że admini by pomyśleli nad minimalną ceną każdego itemka albo tylko unikatów. Bo to w końcu unikaty , a tanieją zbyt szybko. A co do twojego pomysłu np. boss (hero) miałby wszystko o 40% więcej np:
-Uderzałby o 40% więcej,
-Miałby szybkości,szczęścia,hp,many itd. o 40% więcej,
-Unikałby ciosu 40% częściej i to samo się tyczy celności jego ciosów,
-Zdolności by rzucał 40% częściej i ich moc by była zwiększona,
-Gdyby boss stracił 70% hp , to zacząłby się leczyć z mikstur lv2 (przykład) i odrazu jeszcze by uderzał. (taki multi atak coś w tym stylu)

I to byłby boss np. Raps Hero , gdy ubiję się rapsa , zabiję się x potworów lub poczeka się 2-3 dni , to ten boss się zrespi jako Raps hero (Zwykłego rapsa trzeba zabić , żeby przejść do następnego miasta , a raps hero to byłby jakby jego odpowiednik , tylko mocniejszy o 40% przykładowo i to byłby drużynowy boss , drop byłby słabszy , ale jakby już coś poleciało to +3 ). Szansa na dropniecie jakiegoś konkretnego itema +3 byłaby 1/15 (unikatu) , a zwykłego 1/8-10.
To byłby fajny pomysł , ale trzeba to by przemyśleć.
O ile admini się zgodzą na coś takiego :D
I dodam , że to może być odpowiednik - Raps wali z fizyka , raps hero bił by z gemów albo z tego i z tego na zmianę :D
To by było coś , przynajmniej jakieś wyzwanie , a to tylko raps , którego można ubić na 15-20 lvl'u :D