PDA

Zobacz pełną wersję : MFO v2, a MFO 3



Dzemik-W3
22-02-2011, 17:56
Czy gra MFO v2 będzie w jakiś sposób powiązana z MFO 3?
Mam tu na myśli np. punkty MF ze 'starej' wersji gry, czy przejdą one na konto w tej nowszej wersji?

Casey
22-02-2011, 18:02
W to wątpię. Ponieważ gra MFOv2 nie będzie wycofana. tzn ciągle będzie można w nią grać.
MFOv3 to jakby ewolucja ;P wszystko od nowa :)

Może się mylę ;)

Dzemik-W3
22-02-2011, 18:10
Obyś się mylił, bo spójrz na to z innej strony - wyobrażasz sobie, że ktoś będzie jeszcze grał w MFO 2 po wprowadzeniu tej wersji?

Casey
22-02-2011, 18:17
Oczywiście że tak.
Wielu graczy pozostanie przy MFOv2.

Dzemik-W3
22-02-2011, 18:22
Nie przesadzaj z tym 'wielu'^^
Mimo wszystko uważam, że mogłaby być możliwość przeniesienia chociażby punktów MF z tamtej wersji na tą. Mi by się to np. b. przydało.

z tupy-W2
23-02-2011, 10:24
ja tez jestem za mozliwoscia przeniesienia pkt mf np 1,2 lub 3 razy na cala gre :)

Szkoda tylko ze mfo 3 nie jest kontynuacja mf 2 byloby ciekawiej a tak troche wiadomo jak to wszystko sie zakonczy :P

Phantom
23-02-2011, 11:05
Po premierze MF3 na pewno będzie duży popyt na nią ale to w cale nie musi oznaczać końca MF2, bo ta wersja też ma swój klimat.
Jedno co bym zrobił po premierze to redukcja światów do = 1/2 ponieważ będzie ich za dużo a każdego musi ktoś moderować, a rozbijanie i tak już małej części graczy na 3 światy to nie jest zbyt dobry pomysł (minusy może sobie każdy sam przytoczyć).
Jeżeli chodzi o transfer punktów MF to moim zdaniem nie powinno być takiej możliwości (i pewnie nie będzie).
Większe sumy puntów u graczy pozostały z nagród turniejowych a mniejsze pewnie część graczy jakieś posiada z własnych zakupów i byłoby to trochę nie fair moim zdaniem.
W MF3 pewnie również będzie możliwość zdobycia pkt. MF na jakiś sposób (turnieje, konkursy etc.).



Szkoda tylko ze mfo 3 nie jest kontynuacja mf 2 byloby ciekawiej a tak troche wiadomo jak to wszystko sie zakonczy :P
Na pewno fabuła nie będzie taka sama i samo zakończenie również (to by była porażka tej wersji). Myślę, że Twórcy tylko zaczerpną sam wątek główny z fabuły MF2 - czyli porwanie brata.

Tomi
23-02-2011, 11:22
Na pewno fabuła nie będzie taka sama i samo zakończenie również (to by była porażka tej wersji). Myślę, że Twórcy tylko zaczerpną sam wątek główny z fabuły MF2 - czyli porwanie brata.
Fabuła będzie korzystała w kluczowych sprawach z MF2, z pewnymi modyfikacjami/rozbudowaniami.
Dla osób które ukończyły całe MF2 może to nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie, ale my też patrzymy na to z takiej strony, ze tak naprawdę niewiele osób widziało nie tylko całą, ale i drugą połowę fabuły.

Phantom
23-02-2011, 11:31
Fabuła będzie korzystała w kluczowych sprawach z MF2, z pewnymi modyfikacjami/rozbudowaniami.
Dla osób które ukończyły całe MF2 może to nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie, ale my też patrzymy na to z takiej strony, ze tak naprawdę niewiele osób widziało nie tylko całą, ale i drugą połowę fabuły.

Po części masz racje, fabuła w MF2 jest ciekawa i rozbudowana. Mam nadzieje, że rozwiążecie to w taki sposób aby osoby które ukończyły fabułę (lub jej większość) nie odczuwały aż tak bardzo, że przechodzą to samo po raz drugi ;]

vayneal-W3
23-02-2011, 11:50
biorąc pod uwage ile poświęciłem na mfo2 kasy i czasu bardzo bym był niechętny do tej wersji więc apeluje aby tamta wersja nie pozostała w zapomnieniu.

QoooQ-W3
23-02-2011, 15:12
zapewne większość osób które za dużo nie osiągnęły w MFO 2 zapewne przejdzie na stałe na MFO 3 i wtedy pojawił by się problem tego typu że zaczęły by świecić pustki na serwerach MFO 3 dlatego uważam że powinno być w takim wypadku połączenia wszystkich 3 serwerów w 1 . Oczywiście pojawiły by się problemy typu takie same loginy , nicki , e-maile na trzech światach ale wszystko jest do rozwiązania :)

HeeSh-W3
23-02-2011, 16:38
Według mnie na mf V2 powinny być 2 servery ... pierwszy taki jak S1,S2 natomiast drugi server taki jak S3 ... Taki jakby restart serverów , i każdy po pierwszym zalogowaniu po tej modernizacji by sobie wybierał czy chce S1 czy S2... Bo część osób na pewno odejdzie na rzecz mfo3 , lecz jestem przekonany że bardzo duza ilośc osób przejdzie na nowe mfo ale szybko wróci , jedna osoba z tego powodu że mu sie po prostu nie podoba mfo3 a inna osoba z tego powodu że ma np. słaby internet nie pozwala grać w mfo3 ( tak jak mi, nie jest źle , ale jakbym chciał grać dłuzej to bym sie tylko denerwował przy grze... a gra ma przecież odprężać xD )
I Prosił bym kogoś kto ma prawo odpowiedzieć na to pytanie , co dalej będzie z mfo2 , bo jestem pewien że już administracja rozmawiała na ten temat i jeśli decyzja nie jest podjęta to jakie są możliwości ... i mam nadzieje że wykluczyliście rozwiązanie usunięcia mfo2 , bo to by była poraża :P

Tomi
23-02-2011, 16:42
Według mnie na mf V2 powinny być 2 servery ... pierwszy taki jak S1,S2 natomiast drugi server taki jak S3 ... Taki jakby restart serverów , i każdy po pierwszym zalogowaniu po tej modernizacji by sobie wybierał czy chce S1 czy S2... Bo część osób na pewno odejdzie na rzecz mfo3 , lecz jestem przekonany że bardzo duza ilośc osób przejdzie na nowe mfo ale szybko wróci , jedna osoba z tego powodu że mu sie po prostu nie podoba mfo3 a inna osoba z tego powodu że ma np. słaby internet nie pozwala grać w mfo3 ( tak jak mi, nie jest źle , ale jakbym chciał grać dłuzej to bym sie tylko denerwował przy grze... a gra ma przecież odprężać xD )
I Prosił bym kogoś kto ma prawo odpowiedzieć na to pytanie , co dalej będzie z mfo2 , bo jestem pewien że już administracja rozmawiała na ten temat i jeśli decyzja nie jest podjęta to jakie są możliwości ... i mam nadzieje że wykluczyliście rozwiązanie usunięcia mfo2 , bo to by była poraża :P

Na pewno MF2 nie będzie usuwane/zamykane - odnośnie innych propozycji - zobaczymy.