PDA

Zobacz pełną wersję : Informacje o dropie z prezentu na czasie głównym



NieZabijajMnie
25-12-2013, 12:42
Moją propozycją jest danie informacji o tym co nam wypadło z prezentu na czacie główny, a nie tylko u góry ekranu. Bo przy czasie wyświetlania 1-2 sek trudno nawet przeczytać co nam w sumie wypadło.

1224

Jak widać nie pojawia się na czacie info.

Chrome
Windows nie wiem zdarła się nalepka

Nerus
25-12-2013, 13:39
https://www.szybkieczytanie.info/

Jeahok
25-12-2013, 13:51
komunikat na czacie głównym powinien być, te powiadomienia są za łatwe do przeoczenia, a ja ktoś ma dużo rzeczy w plecaku to nie ma szans, żeby inaczej namierzył co dostał

NieZabijajMnie
25-12-2013, 14:04
Wszystko fajnie tylko mi grę zlagowalo lekko jak otwierałam prezent. Do tego co dostałam musiałam dojść przez zrobienie rachunku sumienia co mam w plecaku. Jakby był komunikat na głównym to bym sobie przeczytała jak gra się uspokoiła.

Indarrean
25-12-2013, 15:47
Jeżeli ktoś jest akuratnie zajęty na MFO, np. szybko odpisuje komuś na czacie bardzo szybko można przeoczyć komunikat. Wydaje mi się, że w niektórych sytuacjach można by wydłużyć czas pojawienia się takiej informacji nawet do 5 sekund, sprawić, by pojawiła się na czacie głównym ewentualnie wysłanie odpowiedniej wiadomości (taki sam bot jak przy wysłaniu wiadomości do nieaktywnego użytkownika).
Oczywiście pomysł niezawodny, więc oceniam na TAK :)

Koridor
25-12-2013, 15:52
Tyle, że jest wpis na chacie głównym co się dostało... Jedynie po odświeżeniu znika, zresztą tj. cały chat.

NieZabijajMnie
25-12-2013, 19:51
Tyle, że jest wpis na chacie głównym co się dostało... Jedynie po odświeżeniu znika, zresztą tj. cały chat.

Nie ma wpisu specjalnie szukałam :( chyba ze az tak mi gre zlagowala ze az sie nie wyswietlilo ;/

Koridor
25-12-2013, 20:24
To dziwne, bo również sprawdzałem i wpis miałem. W takim razie to by bardziej podchodziło pod błędy...
Jak u innych?

aich
25-12-2013, 20:40
Na testowym działa :D Zresztą pisałem nawet to sic, ale nie byłem pewien, w grze nie jestem taki bogaty aby sprawdzać.

Koridor
25-12-2013, 20:58
W każdym bądź razie przenoszę do błędów, bo wydaje mi się, że jest, a jak nie ma to i tak na 100% miało być.

NieZabijajMnie
25-12-2013, 21:15
Miałam włączony inny czat ale nie powinno to blokować info na głównym ( często tak robię idąc do kowala z rudą i nigdy to nie przeszkadzało) kupie następny prezent to sprawdzę może to 1 razowy przypadek.

PS nie tylko ja nie miałam info.

Dalej nie działa nawet jak mam otwarty czat główny.

Tomi
28-12-2013, 16:33
Błąd ten był przez pierwsze 30 minut po uruchomieniu eventu, ale zauważyłem go i został poprawiony. Być może osoby, które były wtedy online muszą przeczyścić dane offline (ew. CTRL+F5), aby przeglądarka pobrała nowy plik. W każdym razie sprawdzałem otwieranie niespodzianki i z aktywnym czatem głównym i bez niego - itemki są wypisywane.