PDA

Zobacz pełną wersję : Serwer



Tatsumaru
15-12-2013, 14:02
Tak się zastanawiam czy serwer kiedyś zostanie doprowadzony do poprawnej działalności lub wymieniony na lepszy, bo na obecnym ciągle lagi:/

Dziś od rana laguje, zacina i wywala do paneli nie da się nic zrobić, a co dopiero będzie jak przyjdzie czas IŚ.

Ice Axe
15-12-2013, 14:15
Potwierdzam, nie da się grać.

Kazuya
15-12-2013, 14:19
Cały czas mnie wywala albo strona się nie ładuje do końca. Podobnie mam jak przedmówcy. Jak tak dalej będzie na igrzyskach będzie katastrofa.

Seitas
15-12-2013, 14:37
U mnie wszystko ładnie śmiga. Nie rozumiem waszych płaczów.

Phonetyk
15-12-2013, 14:39
U mnie wszystko ładnie śmiga. Nie rozumiem waszych płaczów.
Cóż, jesteś koper, jesteś wyróżniony.
Przed chwilą walczyliśmy 2v2 z kamilem i lilką to się nie dało nic robić.

Ice Axe
15-12-2013, 15:00
Koper jest hakerem, popsuł MFO a sam sobie elegancko gra, dlatego, że chce wygrać igrzyska :D

Doktor Lewatywa
15-12-2013, 15:02
Mi się robią różne dziwne rzeczy, ale nie mam takiej tragedii jak Wy opisujecie :D

Lady Karen
15-12-2013, 16:33
oj są tragedie - panel, niewczytana mapa, chodzenie po powietrzu, problemy z połaczeniem;]
prosze o usunięcie usterki w ciągu półtora dnia bo mi sie ena przeleje:D

Atronis
15-12-2013, 17:01
Nie wiem jak wy, ale mam coraz gorzej. Nigdy sie nie spinałem zbytnio, ale to juz zaczyna irytować. :)

SystemOfADown
15-12-2013, 17:06
U mnie podobnie jak u kopra, działa bez zarzutów
Polecam zmienić przeglądarkę na chroma

Potencjalny Nabywca
15-12-2013, 17:16
Bo wcześniej było gorzej, ale teraz trochę lepiej.
Na Chrome też się wiesza.

Kazuya
15-12-2013, 18:12
Sam używam Chroma i też są lagi, błędy przy wczytywaniu mapy oraz problemy z załadowaniem strony. Przeglądarka raczej nic tu nie ma do rzeczy.

Tworek
15-12-2013, 18:27
U mnie jest masakra. Wcześniej mogłam coś zrobić, a teraz, jak spróbuję otworzyć cokolwiek, to mnie wywala.

szmechel
15-12-2013, 18:51
U mnie szok takie lagi ze nie dai sie grac, jakbym gral w piksele albo nie wiem co , probowlaem juz kazdej przegladarki i nic nie dalo. CZY to zostanie w koncu naprawione ?

Leonardo
15-12-2013, 18:57
Ja to ogólnie do gry wejść nie mogę ( wchodzę w panel gracza, w momencie kiedy wciskam przycisk wejdź do gry wszystko się wali, nic nie chce iść dalej, czasami to nawet zalogowanie się wykracza poza możliwości mojej Opery co jest dziwne bo wcześniej ( wczoraj, przedwczoraj i kilka miesięcy wcześniej) chodziła bez zarzutu, czasami uda mi się wejść do gry, ale wciśnięcie jakiejkolwiek zakładki powoduje "lagus absolutus wywalus do panelus graczus" ) cud, że forum jeszcze działa bez zarzutu...

edit: muszę przyznać znowu działa poprawnie, nie wiem co się stało, ale skoro znowu działa to sprawę można uznać za zamkniętą

Czitosik
15-12-2013, 19:08
uptade na 100%...

Tatsumaru
15-12-2013, 19:45
uptade na 100%...

tak kiedys bedzie na 100%

Doktor Lewatywa
15-12-2013, 19:46
https://blog.mfo.iswift.eu/mfo3.builds/builds.php - ostatni update był wczoraj, nie marudźcie tak :D

siata
15-12-2013, 21:05
dzisiejsze igrzyska zdominowaly lagi ;/

Pirrat
15-12-2013, 21:10
1200

Kazuya
15-12-2013, 21:19
Bez wątpienia lagi odegrały swoją rolę. Zachodzi pytanie czy będzie powtórka przy następnych?

Antybristler
15-12-2013, 21:23
3. przeciwnikiem były dzisiaj lagi, które całkowicie zmieniły postać rzeczy jeśli chodzi o rozwój walk. Wnoszę o anulowanie nagród zwycięzcy, gdyż są one zwykłym dziełem przypadku, który mógł wypaść na każdego innego gracza. Nagrody można dołączyć do tych IŚ za tydzień, o ile serwer nie będzie znów zlagowany.

Phonetyk
15-12-2013, 21:26
Teraz to chyba sobie kpisz. Nie wiem, po co się tak fatygujesz, bo i tak nie wygrasz. Lagi lagami, każdy je miał, więc nie marudź. A jeżeli naprawdę nie możesz nic zrobić, to o Twojej walce decyduje umiejętność ustawienia skryptu. :)

Kazuya
15-12-2013, 21:32
Lagi miał każdy. Jedni mieli gorsze inni w miarę. Jednak to nie powód by anulować iś. Chciałem zauważyć, że na igrzyskach często są lagi. Reasumując nie widzę powodu anulowania igrzysk.

Antybristler
15-12-2013, 21:35
Po pierwsze każdy się nastraja na walki manualne a nie automatycznie. Skrypt ma swoje ogromne ograniczenia, nie można nawet wyleczyć sojusznika, co praktycznie zmienia całą filozofię walki w stosunku do walki manualnej. Tryb auto został zastosowany do sytuacji takiej, aby nie przeciągać walk, a jest to już końcówka walki i praktycznie brak leczeń już.

Atronis
15-12-2013, 21:39
Każdy grał w takich samych warunkach, wiec nie wiem po co płaczesz, Róbta co chceta.

SystemOfADown
15-12-2013, 22:04
Każdy grał w takich samych warunkach, wiec nie wiem po co płaczesz, Róbta co chceta.

Z jednej strony niby tak, ale z drugiej strony, weźmy przykład tenisistów. Gdyby im dać kule do mięsa zamiast piłek tenisowych, to co wtedy? Przecież każdy grał w takich samych warunkach.

Dla mapego zrobimy zrzutę na maść na ból żopy.

szmechel
16-12-2013, 01:18
Lagi jak lagi ale upek dobry z tego co widze : https://i42.tinypic.com/21lmsds.jpg

Krycha
16-12-2013, 01:31
Potwierdzam, nie da się grać. Macie swój update.

matipce
16-12-2013, 14:50
Tak wygląda po update osada banitów. Bardzo ciężko się gra, nawet proste expienie sprawia duży problem. Lagi,lagi,lagi

1204

ElizabethxD
16-12-2013, 15:21
Od przedwczoraj mam taki sam problem. Bez przerwy wyświetla mi się znaczek: Występują problemy z połączeniem lub wgl gra się wyłącza. Na innych stronkach tak nie mam, margonem działa nienagannie a MFO za każdym razem jak wchodzę to mi się ścina. Sprawdziłam oczywiście już czy to nie problemy z internetem lub komputerem ale wszystko jest dobrze. Jeszcze dodam że za każdym razem kiedy gra mi się zatnie znika mi cała energia :/ Czy można by to naprawić?? Czekam na odpowiedź w tej sprawie.

Tomi
16-12-2013, 15:25
Problemy w serwerowni.
Czekamy na reakcję supportu.

ElizabethxD
16-12-2013, 16:03
Od przedwczoraj mam taki sam problem. Bez przerwy wyświetla mi się znaczek: Występują problemy z połączeniem lub wgl gra się wyłącza. Na innych stronkach tak nie mam, margonem działa nienagannie a MFO za każdym razem jak wchodzę to mi się ścina. Sprawdziłam oczywiście już czy to nie problemy z internetem lub komputerem ale wszystko jest dobrze. Czy można by to naprawić?? Czekam na odpowiedź w tej sprawie.
PS. Czekam już prawie 1h aż gra się załaduje. Oby się załadowała do północy :)

Sukces!...
...Na 5 minut.

Tatsumaru
16-12-2013, 16:27
Problemy w serwerowni.
Czekamy na reakcję supportu.

To jest oczywiste:) minelo juz 30h a dalej to samo toz to kpina

Potencjalny Nabywca
16-12-2013, 16:45
Administracja nie gra na bieżąco 24/7.

Coni
16-12-2013, 16:47
Administracja w ogóle nie gra.

Potencjalny Nabywca
16-12-2013, 16:49
Tomi nie zgłosił tego od razu, bo go wtedy nie było.

Tatsumaru
16-12-2013, 16:58
Ktos powinien byc odpowiedzialny, zeby zagladac na gre przynajemniej w dzien co 2-3h lub na forum chociaz i potem telefonicznie poinformowac tomiego.
Na innych grach to jest nie mozliwe, zeby az 30h minelo i dalej nic :X

Jeahok
16-12-2013, 17:01
szybkość pozbycia się awarii nie zależy od adminów, jakoś przeżyjecie, może sypną jakimś podwójnym dropem co odrobicie

Pies Na Baby
16-12-2013, 17:03
Ale to jest mfo. Wiele rzeczy nie funkcjonuje tak jak powinno, trzeba grać kartami jakimi się ma. Biadolenie i ciągłe mówienie tego samego innymi słowami, z pewnością nie pomoże. Jeśli chodzi o mnie, to w porównaniu z tym co było wczoraj, znaczna poprawa.

Kazuya
16-12-2013, 18:13
Istotne jest to, aby dana usterka została zlikwidowana. Miejmy nadzieję, że wszytko wróci do normy i będzie poprawnie działało.

szmechel
16-12-2013, 21:35
Pewnie naprawia to w przyszlym roku po sylwestrze :p hahahah Na święta nie bardzo, bo w święta się nie pracuje, po świętach nie chce się ruszyć i przed sylwestrem nie ma co, bo i tak kazdy bedzie pil. takze dopiero po sylwestrze jak kazdy dojdzie do siebie;pp Pozdrawiam Lenistwo :D

Tomi
16-12-2013, 21:51
Na razie trwa przepychanka z supportem serwerowni, pierwsze zgłoszenie poszło już wczoraj, ale w niedzielę nikt go oczywiście nie ruszył.
Ewidentnie potrzebna jest wymiana uszkodzonej karty sieciowej, ale w serwerowniach (szczególnie tych dużych, zautomatyzowanych) już tak jest, że support próbuje znaleźć 100 powodów, aby nie wysłać człowieka, aby zajrzał do serwera, bo to są koszty.
Tak naprawdę lepsza jest sytuacja, gdy serwer padnie całkowicie, bo wtedy już nie mają wyboru i muszą zareagować.

W planach jest przeniesienie się do innej serwerowni, ale tego też nie da się wykonać natychmiast.

Antybristler
16-12-2013, 21:59
Sądzę, że powinien być news w grze i aktualizowany gdy będzie naprawione, ze względu na plotki w grze że "upada" i "admin zwija interes" i lada dzień padnie - straty finansowe admina i graczy (z przelewów i sms). Zapowiada się na dłuższe odemefowanie.

Tomi
17-12-2013, 05:15
Okazało się, że szybciej będzie przenieść się do innej serwerowni niż czekać na naprawę.
Większość rzeczy została już przeniesiona, ale mogą się zdarzać jeszcze różne błędy związane z konfiguracją nowych serwerów.
Jednym z nich jest zabugowane depo, dlatego też dostęp do niego został czasowo wyłączony, aby zapobiec blokowaniu się postaci, które próbują się do niego dostać. Dalsze prace będą kontynuowane jutro (a właściwie dzisiaj).

PS. Trwa propagacja nowych IP dla domeny mfo3.pl, mf3.pl - część osób może mieć problemy z dostaniem się do gry i/lub z wczytywaniem obrazków (będą kierowane jeszcze na stare serwery).
Nie powinno to jednak trwać dłużej niż kilka, maksymalnie kilkanaście godzin.

Shadow EX
17-12-2013, 12:15
Gdyby nie ta informacja, to bym pomyślał, że to coś u mnie się tym razem sknociło skoro MFO nie otwiera się do końca pomimo całkowitego załadowania (czarny ekran).
Miejmy nadzieję, że wszystko uda się przenieść, załatwić bez żadnych przeszkód. Pozdro, wszystkich...

PS. Zacząłem w styczniu i pierwszy koment dopiero po (prawie) roku gry - prawie, bo zostało jakieś 2,5 tygodnia. Trzymajcie się...

Tatsumaru
17-12-2013, 14:16
ciekawe czy jakis podwojny drop bedzie bo to juz 3 dzien, ale teraz juz tylko bialo :x

include(/home/www/mfo3.pl/cache/-/meta/StartLayout.php): failed to open stream: No such file or directory

Nikon
17-12-2013, 14:21
ciekawe czy jakis podwojny drop bedzie bo to juz 3 dzien, ale teraz juz tylko bialo :x

include(/home/www/mfo3.pl/cache/-/meta/StartLayout.php): failed to open stream: No such file or directory

też to miałem ale już się naprawiło

Doktor Lewatywa
17-12-2013, 14:25
To nie był błąd ze strony administracji, więc może co najwyżej miłym gestem zrobić ten podwójny drop.
A takie natrętne dopominanie się działa raczej w złą stronę :D

Nikon
17-12-2013, 14:27
To nie był błąd ze strony administracji, więc może co najwyżej miłym gestem zrobić ten podwójny drop.
A takie natrętne dopominanie się działa raczej w złą stronę :D
brak dopominania = na pewno nie będzie dropu bo admini na to nie wpadną
dopominanie = na pewno nie będzie dropu bo userzy są natrętni :)

Coni
17-12-2013, 14:29
Ty nie mów co administracja może co najwyżej, bo tego nie wiesz.
Podwójny drop był niedawno, na nie.

@DOWN
O, Jacek, to on żyje ;O
Może jednak będzie ten upek za pół roku.

Jacek
17-12-2013, 14:29
Myślę, że konfiguracja nowego serwera jest zakończona. Czy działa teraz dobrze?

Podwójny drop będzie, ale najpierw chcę się upewnić, że wszystko działa jak należy.

SystemOfADown
17-12-2013, 14:31
Wyświetlanie itemów po ID u mnie nie działa, ale to może być przez słabość komputera.
Niemniej warto sprawdzić.

Doktor Lewatywa
17-12-2013, 14:36
Wyświetlanie itemów po ID u mnie nie działa, ale to może być przez słabość komputera.
Niemniej warto sprawdzić.
Mi też nie działa.

Jacek
17-12-2013, 14:41
Ok, wyświetlanie itemków poprawione.

NieZabijajMnie
17-12-2013, 14:47
Znowu podwójny? no z wami to eny nie idzie naładować :( Smutłam znówe będę jedną z wielu na najwyższym lev

Pirrat
17-12-2013, 14:52
Podwójny drop będzie, ale najpierw chcę się upewnić, że wszystko działa jak należy.
Może coś nowego :). Tak poza tym dlaczego walki zostały rozegrane automatycznie na mini, skoro zawsze jak się bije solo to czeka?

Potencjalny Nabywca
17-12-2013, 14:53
Zamiast podwójnego dropu proponuję 2x szybsze ładowanie się eny. ;)

Pirrat
17-12-2013, 14:54
Zamiast podwójnego dropu proponuję 2x szybsze ładowanie się eny. ;)
To już lepsza alternatywa i większość co ucierpiała będzie miała z tego zysk, a nie tylko ci co mają dużo eny (dużo większy)

Ice Axe
17-12-2013, 15:13
Proponuję podwójne ładowanie enki albo darmowy reset zrobić :D

Antybristler
17-12-2013, 15:17
Podwójne ładowanie ene lepsze, bo jak będzie podwójny drop to się wszyscy rzucą, to serwer i tak znowu padnie. Przy szybszym zwiększaniu ene można odłożyć na na/co - kilkanaście godzin. Zresztą event podwójnego dropu był bardzo niedawno, a teraz może być coś innego. Pamiętam, że kiedyś także był podobny błąd, i właśnie była przyspieszona energia.

Krycha
17-12-2013, 15:28
Darmowy reset/Podwójny drop/Podwójnie ładowana energia (to bedzie troche złe, jezeli ktoś ma standardowa wartosc i mały lvl)

Doktor Lewatywa
17-12-2013, 15:36
Najsprawiedliwiej będzie jak nic nie będzie. Nie wydziwiajcie już. Podwójny drop pasi.

Coni
17-12-2013, 15:37
Podwójna energia brzmi ok, podwójny drop nie.

Kazuya
17-12-2013, 15:42
Lepszy podwójny drop. Zobaczymy co będzie w planach.

NieZabijajMnie
17-12-2013, 16:09
Haha jak taki koncert życzeń dajecie to ja proszę mini bossa o wyglądzie Trolla/Leniwca z serwerowni któremu nie chce się iść i zmienić tego co się zepsuło :D + dopisek jak będziecie go dobrze bić to w tym roku serwer nie padnie :p Skrypt baahujka (czy jak mu tam było) drop też może być taki sam tylko zamiast prezentu skrzynka z narzędziami :D

szmechel
17-12-2013, 16:22
Okazało się, że szybciej będzie przenieść się do innej serwerowni niż czekać na naprawę.
Większość rzeczy została już przeniesiona, ale mogą się zdarzać jeszcze różne błędy związane z konfiguracją nowych serwerów.
Jednym z nich jest zabugowane depo, dlatego też dostęp do niego został czasowo wyłączony, aby zapobiec blokowaniu się postaci, które próbują się do niego dostać. Dalsze prace będą kontynuowane jutro (a właściwie dzisiaj).

PS. Trwa propagacja nowych IP dla domeny mfo3.pl, mf3.pl - część osób może mieć problemy z dostaniem się do gry i/lub z wczytywaniem obrazków (będą kierowane jeszcze na stare serwery).
Nie powinno to jednak trwać dłużej niż kilka, maksymalnie kilkanaście godzin.

a moze kiklanascie dni ? nie peiej bylo zrobic to wieczorem ? abo obwiescic ten temat szyciej a nie kazdy sobie robi z nas kpiny teraz, ja mam takie zdanie

Kazuya
17-12-2013, 18:20
Mam teraz taki problem, że nie mogę wejść na moją 2 postać, ciągle mi się ładuje strona i nie wchodzi nawet do gry. Postać utknęła mi w bójce

szmechel
17-12-2013, 18:28
Ja mam taki sam problem jak Ty , nie moge nic kliknac ani nic ciagle laduje mi sie. mozna proic o naprawe?

Siwy
17-12-2013, 19:00
Ja mam taki sam problem jak Ty , nie moge nic kliknac ani nic ciagle laduje mi sie. mozna proic o naprawe?


Chyba wie każdy, że teraz jest coś robione z serwerem i zdarzają się błędy, trzeba czekać cierpliwie a nie płakać .

szmechel
17-12-2013, 19:02
Chyba wie każdy, że teraz jest coś robione z serwerem i zdarzają się błędy, trzeba czekać cierpliwie a nie płakać .

Zacznijmy od tego ze juz skonczyly sie prace i kazdy ma tak kto utknal w bojce, lub innej walce:> dolaczam temat zeby tu nie robic pamu Bład z logowaniem sprawdzac https://forum.mfo3.pl/showthread.php?22970-B%C5%82%C4%85d-z-logowaniem

Lady Karen
17-12-2013, 19:28
szmechel, get a life.
radzę sie uspokoić z bójkami, walkami rankingowymi i innym badziewiem na którym możecie stracić. 2-3 dni i wszystko sie unormuje i bedzie śmigać lepiej niż poprzednio. do tego czasu polecam zastosować sie do rady Myszuni.
poswójny drop, ena 2x resety etc.. niech lepiej Devos nam dadzą:D
Cieszę się, że serwerownię zmieniliście bo (o ile ta sama była od poprzedniego błędu rok temu) ta to była kpina;]

szmechel
17-12-2013, 19:41
szmechel, get a life.
radzę sie uspokoić z bójkami, walkami rankingowymi i innym badziewiem na którym możecie stracić. 2-3 dni i wszystko sie unormuje i bedzie śmigać lepiej niż poprzednio. do tego czasu polecam zastosować sie do rady Myszuni.
poswójny drop, ena 2x resety etc.. niech lepiej Devos nam dadzą:D
Cieszę się, że serwerownię zmieniliście bo (o ile ta sama była od poprzedniego błędu rok temu) ta to była kpina;]

No rozumie ciesze ie, ale utkwilem w bojce i nie mozna nic zrobic czyli teraz strace kilka dnia az mnie normalnie zaloguje ? zaloguje sie na szmechel i nie moge nic klinkac ciagle mapka sie laduje doslownie nic nie da rady . inni normalnie chodze moze maja problem Ci ktorzy byli aktualnie w bojce ;/ bo ja mam VEX ii pokem na 100% ten sam efekt tej bojki ;)

Blizzard
17-12-2013, 20:30
U mnie paradoksalnie wszystko śmiga (tylko żadnej zakładki nie idzie kliknąć) ...

szmechel
17-12-2013, 20:30
POdziekowania :d juz zupelnie nie moge na zadna postac wejsc :> ide gra w lola labo Bata 4 :>

Kazuya
17-12-2013, 20:34
Nie tylko ty tak masz.

szmechel
17-12-2013, 20:41
Co wy macie do mnie? ciagle repki na - to lepiej wsadzcie je sobie wieciegdzie :D

bozkaaa
17-12-2013, 20:55
nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej :)

Jacek
17-12-2013, 21:15
Zrobiłem poprawki. Czy nadal są błędy?

Pies Na Baby
17-12-2013, 21:19
Nie zauważyłem. Śmiga jak złoto.

Phonetyk
17-12-2013, 21:40
Cud, miód malina, jest tak jak powinno.

OmiteczqWoj
17-12-2013, 21:45
Bez lagów, gra działa sprawnie niczym Agent Pe

Kazuya
17-12-2013, 21:48
U mnie działa. Druga postać odblokowana mogę się poruszać. Nie mam błędów na chwilę obecną.

Ziarrno
17-12-2013, 22:32
Czasami wraca postać, "błąd połączenia z serwerem" przy walkach z bossami się laguje, ogólnie przy walkach manualnych, przynajmniej mi* kilka milisekund dłużej się ładuje przejście z miasta na arkadie, z arkadii na platformy, jak włączyłem niewidoczne ptw. i latałem jak szalony chyba coś nie ogarniało bo z opóźnieniem przychodziły wiadomości na czacie głównym z raportami walk, to chyba już wszystko z tego co zauważyłem.

Robo
17-12-2013, 23:07
U mnie na chwilę obecną działa wszystko tak jak powinno.

Hubiot
17-12-2013, 23:18
Czy tylko mi wszystko ładnie śmiga???

Pozdrawiam

Blizzard
18-12-2013, 08:29
Niestety u mnie problem ten co był - żadna zakładka się nie załącza (nie wiem czy to problem z mfo czy coś u mnie), poza tym wszystko działa.

Lady Karen
18-12-2013, 10:29
jeszcze troche ścina, czasem wywala do panelu, ale da się ruszać.
Mam takie pytanko, czy zostanie coś zrobione by postacie bankowe na których mamy miliony śmieci tak nie lagowały? nie chodzi mi o wczytywanie eq czy problemy przy wystawianiu aukcji to to minimalne opóźnienia, które idzie przeżyć. Ja mam probem z pisaniem na czacie na moim banku. Robi mi zwiechy w połowie zdania, wszystko przycina, ale jak nie zważając na to dokończam zdanie i wysyłam wiadomość to odbiorca ją dostaje. Ino jak mi się odetnie, to rozmówca zdąży odpisać mi dosyć długą wiadomością, wiec sadzę ze to ok 20-30 sek zacięcia.
Moim zdaniem ilość rzeczy na postaci, jeżeli nie otwieramy eq zdolności czy czego tam nie powinna mieć wpływu na czaty.

NieZabijajMnie
18-12-2013, 10:44
j czy zostanie coś zrobione by postacie bankowe na których mamy miliony śmieci tak nie lagowały?

Może to delikatna sugestia administracji że czas na świąteczne porządki ;p? U mnie wszystko śmiga mimo że mam trochę śmiecia, ale ogólnie jakiś większych problemów nie miałam oprócz jakiś pojedynczych lagów, ale już poszły chyba sobie. Czy jest szansa że naprawią przed świętami? Bo nie jestem pewna czy mam aktywowane na wszystkich postaciach portal koło mroźnej, a nie mam zamiaru iść przez błyskawice przy cofkach.

Jacek
18-12-2013, 10:51
Moim zdaniem ilość rzeczy na postaci, jeżeli nie otwieramy eq zdolności czy czego tam nie powinna mieć wpływu na czaty.
Tu się zgadzam. O którą postać chodzi? Może coś innego jest na rzeczy.

@sic
Z moich obserwacji wynika, że serwer działa płynnie jak nigdy, więc śmiało możesz ruszać na błyskawice.

Lady Karen
18-12-2013, 10:55
Lady Shadow. Ogólnie ff bardzo zwalnia na operze są mniejsze problemy lecz nadal. Na pozostałych nie ma tego problemu i z tego co gadałam z innymi graczami mój bank nie jest odosobnionym przypadkiem.

NieZabijajMnie
18-12-2013, 11:18
@sic
Z moich obserwacji wynika, że serwer działa płynnie jak nigdy, więc śmiało możesz ruszać na błyskawice.

Nie ma pośpiechu ;) pójdę jak mikołaj się w eterni pojawi, bo pewnie znając moje szczęście jak tylko będę koło wzgórza uruchomicie podwójny.

Antybristler
18-12-2013, 13:27
Z całą stanowczością muszę przyznać, że ten serwer działa lepiej niż dwa wcześniejsze razem wzięte.
Czekamy na event mikołajkowy :)

Ziarrno
18-12-2013, 23:42
już śmiga;P