PDA

Zobacz pełną wersję : Leczenie 2



eRay
16-05-2011, 18:57
Witam, chciałem się dowiedzieć ile HP leczy zdolność Leczenie 2, na każdej gwiazdce. Z góry dzięki.

Coni
16-05-2011, 19:00
Wątpię, że ktoś wbił więcej niż 3*.

Na 1* leczy 795 HP
Na 2* leczy 954 HP

Chaos
16-05-2011, 19:05
Ale podobno leczenie 2 ma być ulepszone.
Tak żeby leczenie 2** leczyło więcej niż leczenie 1*****.

eRay
16-05-2011, 19:15
Doszły mnie słuchy, że teraz leczenie 2 na *** jest niewiele lepsze od leczenia 1 na *****

The End
16-05-2011, 19:43
I jest dobrze :) Ja uważam, że taka tendencja powinna zostac na dłużej. Mam tu na mysli, że "nowe" leczenia będą bardziej opłcalne dla magów.
Woj niech dostaje jakies zdolności ofensywne za to.

Troy Lee
16-05-2011, 19:44
ale zauważ że leczenie 2 bierze dużo many , więc częstrza jest potrzeba jej ładowania

Black Night
16-05-2011, 20:00
Black Night używa zdolności Leczenie 2 (3*)
Black Night zyskał 1113 HP

Ptah
16-05-2011, 20:49
Pewno zmienia to jak wojowie beda lamentowac ze oprocz potow nie maja sie czym leczyc na wyzszych lvlach, a teraz magowie niech sie mecza....

MasterOfPuppets
16-05-2011, 22:01
Od 4 gwiazdki magowie dostaną tak na prawdę 3 poty lv 3 + do tego 3 leczenia 1 za ok 1000hp

Więc magowie będą dysponowali 14 leczeniami powyżej 1000 ,a wojowie tak na prawdę skutecznie użyją z 10-11

Czyli robi się nieciekawie wojownikom.

Snake
16-05-2011, 22:27
Od 4 gwiazdki magowie dostaną tak na prawdę 3 poty lv 3 + do tego 3 leczenia 1 za ok 1000hp

Więc magowie będą dysponowali 14 leczeniami powyżej 1000 ,a wojowie tak na prawdę skutecznie użyją z 10-11

Czyli robi się nieciekawie wojownikom.

Prawda :| nie wiem co z tym fantem Zrobi Tomi

Chaos
16-05-2011, 22:39
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?1799-Wojownik-ile-MP

Mita bank
16-05-2011, 23:09
tylko zauważ Chaos że wojownik żeby skutecznie sie leczyć musi dac w manę prawie tyle co mag (magowie mają duzo MP z broni) do tego ładujemy w szczęście bo w przeciwieństwie do was my chybiamy, jak powiesz krytyk jest u wojowników to chyba cie wyśmieje ;) krytyk to 130% ciosu, krytyka nie walimy co drugi hit, cieszymy sie jak raz na 10 tur wsadzimy krytyka, a 1-2 chybienia na 10tur to normalka ;]
jest tez speed...zapomniałem że speeda też magowie często (w większości przypadków) mają więcej... możemy za to obniżyć wasze hity na nas robiąc anty maga, tylko po co skoro walczymy tez z wojami, a większość bossów fabularnych, tych który musimy pokonac bez pomocy innych, (tych po upie) bije z fizyka więc i my i wy macie trochę więcej obrony niż obrony magicznej (w większości przypadków)...

Chaos
16-05-2011, 23:13
Mita
Mag mimo różdżki i tak musi dac dużo w manę.
Nawet więcej niż mag.
Żeby mieć na 7 uderzeń z magi na 30lv potrzeba 112mp,
gryfia daje tylko 45mp, więc 67 musimy dać sami.
Przeciętny woj ma 50mp.
Więc raczej magowie dają więcej w MP.
Co do szczęścia to możecie (na 30lv) dać go mało,
bo są 2 przedmioty dające +10% do celności (piórko i okulary).
Przez co chybienia w maga są prawie nie możliwe.

Tomi
17-05-2011, 00:57
Mam już gotowe zmiany m.in. dotyczące leczenia, ale tez i poziomów HP/MP miksów, skuteczności gemów, kosztu MP zaklęć/leczeń/zdolności, MP z różdżki.
Niektóre zmiany są kosmetyczne, niektóre trochę większe. Wkrótce wszystko udostępnię chętnym do przetestowania. Pamiętam też o dod. różdżce.

Chaos
17-05-2011, 11:50
Tomi mp z różdżki będzie zwiększone czy zmniejszone?
I wiadomo coś na temat statystyk i bonusów tej 2 różdżki?

Btw. Ja z chęcią mogę pomóc testować.

Tajwanski Przemytnik
22-05-2011, 02:47
"Przez co chybienia w maga są prawie nie możliwe." A jednak :D
To będzie bez sensem , mag nie chybia , ma więcej zdolności , o wiele więcej czarów , które go leczą , odbicie , a wój?

Qwiker
22-05-2011, 09:47
No i nie zapominajmy o super zdolności gryfiej różdzki. Mag nie ma many to zabierze ją wojownikowi, który ją trzyma dla zdolności.

I czekam na wypowiedz Goddnessa, który zaraz nam tu napisze 1001 powodów, dla których należy osłabić woja i wzmocnić maga :D

Troy Lee
22-05-2011, 10:21
Wykorzystam cytat by Mapy
"Skoro mag jest taki pro to dla czego gracie wojem ?"

Mag nie chyba no fajnie albo musi ładować sobie manę co kilka hitów poza tym nie ma Krytyków wojo załóżmy wali po 500 mag ma 700 hp zostawił na 2 hity a tu kupa Krytyk i 700 i maga nie ma , Gryfia Różdżka nie wiele magów ją ma -.- .
Tajnawski pokazałeś mega głupotę ! Mag ma mieć mniej albo tyle samo zdolności co wój ? Chyba sama nazwa mówi "mag" !

Chaos
22-05-2011, 11:00
@Tajwański
niedługo po mini upku woj dostanie zdolność krytyczny cios i atak mp,
więc nie narzekaj już.
Jakoś w topce jest wielu wojów którzy dają radę w walce z magami.

Tajwanski Przemytnik
22-05-2011, 15:45
Wykorzystam cytat by Mapy
"Skoro mag jest taki pro to dla czego gracie wojem ?"

Mag nie chyba no fajnie albo musi ładować sobie manę co kilka hitów poza tym nie ma Krytyków wojo załóżmy wali po 500 mag ma 700 hp zostawił na 2 hity a tu kupa Krytyk i 700 i maga nie ma , Gryfia Różdżka nie wiele magów ją ma -.- .
Tajnawski pokazałeś mega głupotę ! Mag ma mieć mniej albo tyle samo zdolności co wój ? Chyba sama nazwa mówi "mag" !

Mega głupota ? Naucz się wysławiać.
"Skoro mag jest taki pro to dla czego gracie wojem ?" = Pisałem już , od zawsze grałem wojem i tego nie zmienię , mimo że jakbym zrobił maga , to ta gra byłaby po prostu za łatwa , a co za tym idzie NUDNA ;d A po za tym nie każdy musi odrazu wydawać 13 zł na reset statystyk , takim maniakiem nie jestem i nie zrobię resetu , do póki ta gra się nie wybiję , bo po prostu szkoda kasy. Wojem gram , bo lubię nim grać ! Tylko w tym problem , że mag ma przewagę pod każdym względem nad wojem i to mnie irytuję . Wam można gadać o jednym do upadłego i się powtórzę "Mów do słupa , a słup dupa!".


"@Tajwański
niedługo po mini upku woj dostanie zdolność krytyczny cios i atak mp,
więc nie narzekaj już.
Jakoś w topce jest wielu wojów którzy dają radę w walce z magami."

Zdolność krytyczny cios ? xD A co już potrzebna jest zdolność , żeby te krytyki w miarę dobrze wchodziły? xD To dla magów powinna być zdolność "uniki" i tyle ;d
Ten wasz balans jest gówno warty xD Dają radę , bo ładują w staty jedynie w hp/atak i obr , no może trochę w speeda ;d I to cała filizofia , a ogółem mag ma zasrane odbicie , ty mu bijesz po 1k , zostanie ci 1k hp , to on cie dobije twoim ciosem . I to jest fer? Czemu odbicia magicznego nie ma dla wojów ? No podobno są zbalansowane profesję.

Czekam na wytłumaczenie balansu postaci , bo jak widać dużo wojów nie rozumie przesłania magów , a to ciekawe.
Gdyby był balans , to nikt by nie narzekał . W mfo v2 bez problemu statami na bossy jechałem anty wojów ( miałem max. 30 w siłę władowane) , tylko była ta mała różnica no i w sumie nadal jest , że w mfo v2 jednak te szczęście dawało przewagę , a teraz wymyśliliście sobie , że mag nigdy nie chybia ,a wojowi szczęście wręcz gówno daje , jakieś odbicia , srycia. Dlatego profesję nie są zbalansowane , od zawsze była teoria "Mag ma speeda , a wój szczęście". I w praktyce się to sprawdzało , nie widziałem kogoś kto by narzekał na balans.
A teraz jest tak "Kto ma więcej hp i odbicie ten wygrywa" - ( chodzi tu o magów) .. Kiedyś taki noobstat przynajmniej chybił ,a teraz nie chybi nawet. I to ma być balans ? Mag sobie nie chybia , ma takie zdolności , że miażdży woja jeżeli ma nawet te odbicie. A wój co ma ? GÓWNO! Jakieś wręcz nie przydatne bronie , dajmy na to banicki miecz , co on mi da , po za tym , że ściągne magowi raz na 20 tur regeneracje ? No nic. A mag ma rózgę , która zabiera wojowi manę i dodaję mu , pomyślność na 10 tur itd.
Jak widzę , nie wiecie co to znaczy słowo "balans".
No i tyle , mnie to śmieszy co wy wgl. piszecie , bo po prostu to jest śmieszne. Żyjecie w tym swoim "wyimaginowanym świecie" gdzie wszystko ma być proste jak but , a szczerze mówiąc gra magiem jest prosta. Wystarczy mieć kilka odpowiednich zdolności i staty , to rzecz drugorzędna. Dlatego ma przewagę i to dużą.

Jak teraz nie zrozumiecie mojego przekazu , to ja nie wiem jak wam mam to wytłumaczyć , że po prostu lecicie na łatwiznę jak leci !
Miłego dnia . :)

Chaos
22-05-2011, 15:52
@up
Mag- odbicie, bryza
Woj- krytyczny cios, atak mp

jest balans...

Troy Lee
22-05-2011, 16:13
Napisałem tak żebyś się nie obraził :)
Widzisz teraz na prawdę udowodniłeś że piszesz same głupoty ... "mag to, mag tamto" , "woj za słaby" , "odbicie" .
Sam napisałeś jak rozdawać staty więc w czy masz problem ?
Lecimy na łatwiznę - nie ja chcę więcej ułatwień
Po raz kolejny piszę Ci że się powtarzasz
"Kto ma więcej HP i odbicie ten wygrywa" - no pewnie, pewnie jakby to się jeszcze sprawdzało
"Gdyby był balans to nikt by nie narzekał" - do tej pory tyko Ty narzekasz :)
TO NIE JEST MFO2 I PRZESTAŃ PORÓWNYWAĆ MFO2 Z MFO3 !!!!
Słowo "noobstat" powstało w MFO1 - admini zabezpieczyli robienie ns wstawiając blokadę , więc nie ma żadnych "ns"
Pisz się proste jak drut a nie but :)
Nie radzisz sobie z magami i popadasz w histerie ...

Chcesz usilnie wszystkich przekonać do swojej racji , a uwierz mi że jej nie masz :)

PS. Chaos napisał Ci balans ;)

Snake
22-05-2011, 16:15
Jak krytycznego ciosu nawet teraz nie ma to co, chyba w nastepnym upie bedzie
A jak jest to z czego leci ? nie widziałem jeszcze że by ktoś to miał...

Qwiker
22-05-2011, 16:25
Krytycznego ciosu i ataku mp jeszcze nie ma, nie wiem czemu chaos to napisał.

Pozatym o czym wy piszecie? Pytanie było ile leczy leczenie 2 a nie wady i zalety maga i woja...

Troy Lee
22-05-2011, 16:26
Bo to dopiero będzie w niedalekim "mini upku" :P

Tajwanski Przemytnik
22-05-2011, 16:32
Napisałem tak żebyś się nie obraził :)
Widzisz teraz na prawdę udowodniłeś że piszesz same głupoty ... "mag to, mag tamto" , "woj za słaby" , "odbicie" .
Sam napisałeś jak rozdawać staty więc w czy masz problem ?
Lecimy na łatwiznę - nie ja chcę więcej ułatwień
Po raz kolejny piszę Ci że się powtarzasz
"Kto ma więcej HP i odbicie ten wygrywa" - no pewnie, pewnie jakby to się jeszcze sprawdzało
"Gdyby był balans to nikt by nie narzekał" - do tej pory tyko Ty narzekasz :)
TO NIE JEST MFO2 I PRZESTAŃ PORÓWNYWAĆ MFO2 Z MFO3 !!!!
Słowo "noobstat" powstało w MFO1 - admini zabezpieczyli robienie ns wstawiając blokadę , więc nie ma żadnych "ns"
Pisz się proste jak drut a nie but :)
Nie radzisz sobie z magami i popadasz w histerie ...

Chcesz usilnie wszystkich przekonać do swojej racji , a uwierz mi że jej nie masz :)

PS. Chaos napisał Ci balans ;)


Ty masz swoje zdanie , ja swoje .
A różni nas , to że ty bronisz maga , bo nim jesteś i boisz się , że już tak łatwo by nie było !
Nie przyznasz się do tego, to wiadome.
Nie rozumiem jednego. Mag nie chybia , a woj nie bije krytykow (raz na ruski rok) - To dlaczego wój musi mieć specjalną zdolność , żeby te krytyki wchodził w miarę dobrze , a mag sobie nie chybia , bo tak dla was jest łatwiej ?
Ja narzekam , bo ja mam to w dupie co o mnie gracze lub admini myślą - Jeb** mnie to.
A znam dużo osób , które nudzi ciągłe pisanie postów do tak upartych osób.
Każdy z was , to mag dlatego macie odmienne zdanie.
Bo wątpię, żeby jakikolwiek wój był za tym , żeby nadal ulepszać maga.
Nie odpisuj , bo mnie śmieszą twoje posty jak i innych.

Nie chce nikogo do niczego przekonać , to wy odpisujecie cały czas na moje posty.
A ja czekam na odpowiedź adminów , nie waszą.
Zadałem tyle pytań im w tych postach , a oni to wszystko przemilczeli , no ale czemu ? Bo by wyszło szydło z worka i tyle.

Troy Lee
22-05-2011, 16:42
Nie odpisują bo Twoje posty są bezsensowne
Nikt albo nie wiele osób Cię poparło
Jak masz mało szczęścia to faktycznie raz na ruski rok
Jakoś nikt się nie śmieje tylko Ty jesteś taki żałosny :|
Ja gram magiem , brat gra wojem i aż takiej specjalnej różnicy nie widzę
Beczysz o jedną zdolność i chybianie
"ty bronisz woja , bo jesteś wojem"

Jesteś już nudny bo nic tylko histerujesz , jeżeli Twoje posty będą dalej takie bezsensowne to nie będę odpisywał bo szkoda czasu, a poza tym masz opcje "wyszukaj" tam możesz sprawdzić ile odpisuje Ci magów a ile wojów .

Shinra
22-05-2011, 16:43
Tajwanski w kółko narzekasz... strategiem to ty zbytnim nie jesteś zacząłeś teraz narzekać jakie zdolności otrzyma woj i piszesz że są one zbędne... jeśli nie wiesz kiedy używać zdolności będąc wojem to tak będziesz w kółko narzekać że mag lepszy bo ma dużo zdolności...

Ash
22-05-2011, 16:43
Weź ogarnij staty, bo to jaja są jakieś co Ty wypisujesz.
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=5626471&vpid=9007&vtid=0 Walka z wojem. 44 trafień, 7 krytyków.
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=5631316&vpid=9007&vtid=0 - Walka z magiem. 14 trafień, krytyków 7.
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=5639121&vpid=2893 - Walka z magiem. 3 trafienia, 2 krytyki.
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=5639383&vpid=9007&vtid=0 - Walka z magiem. 45 trafień, 12 krytyków.
Jesteś po prostu słaby i zamiast piszczeć na forum zastanów się nad swoimi statami. Już chyba każdego denerwują twoje żałosne teorie.
I żeby nie było, nie chwalę się wygranymi, ale jako woj śmieszą mnie twoje wypowiedzi.

Goddess Of War
22-05-2011, 17:31
Ashiro zaraz ci odpisze , że walki były ustawiane Xd