PDA

Zobacz pełną wersję : Plebiscyt na użytkownika roku 2013 - Głosowanie



Squadron
29-11-2013, 00:00
II decydujący etap Plebiscytu na Użytkownika Roku 2013 - głosowanie!
Każdy z was może oddać wyłącznie jeden głos (nie na siebie) na wybranego przez Was użytkownika. Do II Etapu zakwalifikowały się osoby które otrzymały największą ilość nominacji w Etapie I (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?22761-Plebiscyt-na-u%C5%BCytkownika-roku-2013)
Głosowanie trwa 7 dni a ankieta jest publiczna w celu ochrony przed manipulowaniem wynikami.

W tym temacie proszę uzasadniać swoje wybory przestrzegając jednak Regulaminu i dobrego smaku.

UWAGA! Zabronione jest jakiekolwiek namawianie lub zmuszanie do głosowania na siebie! Takie głosy będą nie uznane a kandydat może zostać nawet wyeliminowany! Do boju kolesiostwo i frajerstwo !

Czy ranga będzie ? Nie wiem, nie obchodzi mnie to ale Życzę miłej zabawy i zapraszam do kolejnego roku gnijąc i tracąc czas na tym beznadziejnym Forum.

Z mojej strony to wszytko, trzymajcie się. Marry Christmas i szczęśliwego nowego roku na MFO.

Coni
29-11-2013, 00:25
Każdy z was może oddać wyłącznie jeden głos (nie na siebie) na wybranego przez Was użytkownika. Do II Etapu zakwalifikowały się osoby które otrzymały największą ilość nominacji w Etapie II.
Literówka się wkradła, popraw na I.


Czy ranga będzie ?
Za moderatora roku była, to myślę, że w i tym przypadku tak będzie, no ale oczywiście trzeba poczekać na zdanie tego co "trzyma" tutaj władzę.

Doktor Lewatywa
29-11-2013, 00:27
Masz bond w ankiecie, 2012 :D

Chaos
29-11-2013, 00:50
Nie ma cycków, nie ma na kogo głosować ;/


@edit

po paru głębszych namysłach oddaję swój jakże ważny głos na Coniego :) należy mu się ta ranga

Squadron
29-11-2013, 00:54
Masz bond w ankiecie, 2012 :D
To strasznie fajnie

ADIHC1
29-11-2013, 01:08
Oj, bo polecą bany za spam.

Squadron
29-11-2013, 01:10
Plebiscyt uważam za zakończony gdyż administrator ma go w dupie tak samo jak i nas (użytkowników). Dowód (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?22761-Plebiscyt-na-u%C5%BCytkownika-roku-2013&p=162909#post162909)
Zwycięzcą jest Koridor bo jemu tak pasuje.

Coni
29-11-2013, 08:29
Koridor użytkownikiem i modem roku?
Wyczuwam kolesiostwo z administratorem.
Ale i tak - moje gratulację.


po paru głębszych namysłach oddaję swój jakże ważny głos na Coniego należy mu się ta ranga
Czy się należy - okaże się po głosowaniu, choć i tak administracja znów zaczyna mnie prowokować i liczy, że chwycę za haczyk i wkrótce będą mi mogli znowu dać bana, jak i podjudzać użytkowników aby nie głosowali na mnie. Wypadałoby tą niechęć do mnie trochę ukryć panie Administratorze, nie przystoi.

Squadron
29-11-2013, 11:56
Plebiscyt zakończony. Proszę o zamknięcie tematu. Zorganizujecie sobie ten cyrk za rok, beze mnie.

Chaos
29-11-2013, 12:05
Może adi zorganizuje kolejny plebiscyt na użytkownika roku, tyle że tym razem sam ustali odpowiednich kandydatów, a najlepiej samych modów i redaktorów, bo to jego ziomkowie.

Squadron
29-11-2013, 13:42
Mam nadzieję że użytkownik z największą ilością głosów w tej ankiecie z honorem zrezygnuje z rangi użytkownika roku 2013.

Pirrat
29-11-2013, 17:42
Może adi zorganizuje kolejny plebiscyt na użytkownika roku, tyle że tym razem sam ustali odpowiednich kandydatów, a najlepiej samych modów i redaktorów, bo to jego ziomkowie.
Proszę o wykreślenie Redaktorów. Nie mam zamiaru brać udziału w ustawianych konkursach, plebiscytach.

ADIHC1
29-11-2013, 18:57
Jak z dziećmi.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zorganizowaniem nowego plebiscytu, zachęcam do stworzenia nowego tematu.