PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny bond związany z nowym silnikiem



SystemOfADown
07-10-2013, 17:49
Gdy najedziemy na jakiś wydropiony item w raporcie, to nie wyświetla nam się jego pełna okazałość, jak dotychczas miało do miejsce.
https://mfo3.pl/r/165567554

Chyba tak jest tylko przy otwarciu raportu w nowym oknie.

Tomi
07-10-2013, 19:03
poprawione

Lady Karen
07-10-2013, 20:49
nie chce mi sie nowego tematu zakładać wiec dorzucę tutaj:

jak pokazuje sie dłuższy wynik walki w miejscu gdzie respi się mini komunikat o ilości potworów (wymagania do zrespienia w prawym górnym rogu) zasłania czerwony krzyżyk - cięzko kliknąć w to.

edit: down
fakt, dziś jak kierunkowskazy:
działa, nie działa, działa.

tj co którąś turę pokazuje, nie zawsze

SystemOfADown
07-10-2013, 21:11
Skoro tak, to od razu możesz ogarnąć problem niemigającej karty, kiedy się coś robi na innej karcie niż mfo, a nagle jest twój ruch w walce, lub jakiś inny komunikat wyskakuje.
Brak migania można obserwować od około miesiąca.
A jak nie to upek się sam nie zrobi.

Tomi
08-10-2013, 18:28
nie chce mi sie nowego tematu zakładać wiec dorzucę tutaj:

jak pokazuje sie dłuższy wynik walki w miejscu gdzie respi się mini komunikat o ilości potworów (wymagania do zrespienia w prawym górnym rogu) zasłania czerwony krzyżyk - cięzko kliknąć w to.

edit: down
fakt, dziś jak kierunkowskazy:
działa, nie działa, działa.

tj co którąś turę pokazuje, nie zawsze
Ok, już powinno być dobrze. Ten licznik potworów do mini-bossa niepotrzebnie był widoczny w walce.


Skoro tak, to od razu możesz ogarnąć problem niemigającej karty, kiedy się coś robi na innej karcie niż mfo, a nagle jest twój ruch w walce, lub jakiś inny komunikat wyskakuje.
Brak migania można obserwować od około miesiąca.
A jak nie to upek się sam nie zrobi.
To jest bardziej skomplikowana sprawa i ma związek z wygaszaniem nieaktywnych kart. Kiedyś takie karty coś tam jednak w tle przeliczały (wolno), a teraz jest całkowita pauza. Trzeba poszukać jakiegoś obejścia.

Doktor Lewatywa
08-10-2013, 18:34
Ja miałem jeszcze takie bondy, że w oknie walki z garudą wyświetlało się to okienko, że garuda jest zrespiona i jeszcze był taki bond, że w menu walki nie mogłem kliknąć na antidotum bo inne rzeczy się zaznaczały niż ja kursorem najeżdżałem.

Tomi
08-10-2013, 18:49
Ja miałem jeszcze takie bondy, że w oknie walki z garudą wyświetlało się to okienko, że garuda jest zrespiona i jeszcze był taki bond, że w menu walki nie mogłem kliknąć na antidotum bo inne rzeczy się zaznaczały niż ja kursorem najeżdżałem.

Post wyżej napisałem o licznikach. Błędu z wyborem przedmiotów nie potrafię odtworzyć, być może był jednorazowy/przypadkowy.

Orayek
08-10-2013, 20:08
Hmm nie wiem czy to wina kompa czy nowego silnika , mianowicie czasami widzę jakieś cuda typu gracze pośrodku jeziora ( wczoraj przy żółwiu widziałem poziom 18 na środku wody 0_o - jak on tam dotarł ?? ) , jakieś duże postacie graczy ( 2 razy widziałem ) , przy moim nicku przestała istnieć drużyna ( jakiś ajax error czy coś było ) , totalnie głupoty. No i do tego KOSMICZNE LAGI !!!

Krycha
08-10-2013, 20:10
Jest to błąd związany z przechodzeniem pomiędzy portalami. Gra zapamiętuje postać, która stała np. po środku miasta i odtwarza to samo na nowej mapie - wtedy (stojąc w tym samym miejscu) znajduje sie np. w wodzie.