PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd serwera podczas IŚ



Antybristler
06-10-2013, 21:18
W trakcie IŚ zawiesiła się walka (czas doszedł do 0 u jednego z graczy i się zawiesił). Czekałem jakiś czas, ale w końcu postanowiłem dać F5.
Efekt:

Błąd serwera

Wystąpił błąd podczas pobierania https://s3.mfo3.pl/game/ przez witrynę. Zasób jest niedostępny z powodu przeprowadzanej konserwacji lub nieprawidłowej konfiguracji.
Teraz nie mogę zalogować się na postać Mapy - tylko, na pozostałe da się zalogować.
Proszę o naprawę błędu, pomijam już to, że igrzyska kompletnie stracone, żadnych prezentów, walk, wygra mający szczęście.

musaraj
06-10-2013, 21:20
Zaloguj się, bo przegram walkę na igrzyskach.

Antybristler
06-10-2013, 21:21
Przeczytaj przedostatnie zdanie.
Sytuacja powtarza się na s1 i s3.

Szkoda tylko, że mnie nazywasz idiotą.

edit.

Błąd ustąpił - jestem w eliar. Czyli wynik błędu IŚ.

musaraj
06-10-2013, 21:22
Przeczytaj przedostatnie zdanie.
Sytuacja powtarza się na s1 i s3.

Przed ostatnim ruchem się zalogowałeś. Dzięki za @%#^$& igrzysk.

Antybristler
06-10-2013, 21:30
Ty na prawdę nie rozumiesz? Zawieszenie już nastąpiło od wcześniejszej walki 3vs4. Gdy się udało zalogować byłem już w ELIAR! To że się pokazał czas, nie oznacza, że się udało zalogować, bo czas mógł się pokazać i u mnie się strona ciągle wczytywała - sama mapa.
Próbowałem się logować kilkanaście (jak nie więcej) razy.

Phonetyk
06-10-2013, 21:31
U nas to samo. ANsBi miał turę, doszło do 0s, i pach, na bank da się zalogować, na postać z IŚ się nie da. Czyli dzisiaj decyduje jakość skryptów.

Tomi
07-10-2013, 01:12
Wysłane dzisiaj poprawki do silnika gry powinny pomóc.
w czasie kolejnych igrzysk postaramy się na bieżąco obserwować stan graczy biorących udział oraz stan serwera.