PDA

Zobacz pełną wersję : Brak kultury - kary



Elyn
14-05-2011, 10:48
W MFO v2 był taki fajny system zgłaszania obrazy. Ludzie wówczas szybko się od uczyli podobnych postępków choć nie zawsze.

Ze względu na podobne zachowanie:

https://img812.imageshack.us/img812/1470/obraza1f.th.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/812/obraza1f.jpg/)

Proponuje ów system napisać lub zapożyczyć z MFO v2 (o ile możliwe), do tego momentu utworzenie sub-fora na podobne zniewagi.

Kara? Myślę że ze względu na odnawialne bossy 2 - 3 dni to aż nadto. W przypadku powtórzeń tydzień.

Pamiętam w MFO v2 była cała tabela kar. Może należało by ją zapożyczyć?

Decyzje oraz wszystkie te kwestie zostawiam w rękach administratorów

Pozdrawiam

Elyn

Bicek
14-05-2011, 10:52
jak widać gracze mogą robić co chcą , ale za niedługo to się zmieni. Trzeba czekać aż tomi wprowadzi panel Gma ,a jak będzie panel będą tematy "kto skarży nie błądzi"

I odpowiednie osoby zostaną odpowiednio ukarane ;)

The End
14-05-2011, 11:43
Elcia, nie da sie z tym nic zrobic bo nie ma panelu gm'a. I prawdopodobnie to jest to nad czym Tomi z Jackiem teraz pracują. Więc kary będa podobne jak w mfo2.
Tylko jedno, ale ... Jesli się o kimś napiszę na chatcie, że jest idiotą to nie uznawajmy tego za wyzwiska... Bo osobiście w ten sposób złapałem parę kar w mfo2.
Jak jest idiotą to mozna chyba stwierdzić ten fakt? Przecież nie jest to wtedy ani wulgarne,ani agresywne ani nie obraża gracza w jakikolwiek sposób.
Po prostu się stwierdza fakt jak ot choćby powiedzieć, że trawa jest zielona... :D
A jak kretyn czy idiota mają być karane to proponuję również karać kretynów i idiotów... Wtedy faktycznie z założenia będą to obraźliwe sformułowania ponieważ takich ludzi nie będzie gdyż będą karani z panelu gma. Czyli nie będzie to stwierdzenie faktu a nadużycie.
Np: Kara na tydzień z powodu przewinienia: " Bycie idiotą - 1 raz 2 dni, 2 raz 7 dni , recydywa ban na ip" :D
Oczywiście cały ostatni akapit to ironia ;)

Antybristler
14-05-2011, 14:12
Tabeli kar nie trzeba zapożyczać, bo ona jest w regulaminie. Jedyne co jest do zrobienia do Panel GM i odpowiednie mechanizmy do zgłaszania naruszeń regulaminu. Nie trzeba tego przypominać, gdyż Admin o tym wie doskonale, że "wyjście" z bety MFO3 musi mieć sprawy system karny. Nie wiem po co te tematy.

Chaos
14-05-2011, 14:22
@Just
Mój brat kiedyś dostał 30 dni więzienia + bana na chata na cały rok za nazwanie kogoś noobem.

Mam nadzieję że tutaj nie będzie takich kuriozalnych sytuacji.

Snake
14-05-2011, 14:26
haha ja nie wiem co on tam strasznego napisał :D 2 Pijawy co liczą na dropa, nie wezmą więcej do pt. takich też nie lubie eh....

Squadron
14-05-2011, 14:31
Pozdrawiam również

Elyn
14-05-2011, 14:49
Snake sytuacja jest akurat odwrotna -.-' To reszta liczy że się podepnie jak sępy do Gryfa licząc na drop.. a my dajemy sobie rade we 2, więc niby z jakiej racji mam kogoś jeszcze zapraszać?
Szczególnie że połowa serwera nie zabiera nikogo na Gryfa nie licząc na wzajemność.

Więc twój komentarz, tak samo jak komentarz Squadron'a ze screen'a jest tutaj całkowicie nie na miejscu.

Pozdrawiam

Elyn

Squadron
14-05-2011, 15:31
Elyn idź już do kościoła bo ci miejsce zajmą.

Squadron
14-05-2011, 15:33
Moja wypowiedź w tym przypadku była ironiczna, żartobliwa...
Każdy robi co chce dobrze lub źle..

Nyhariel
14-05-2011, 15:44
Przepraszam, nie mam zamiaru Cie urazic, ale jezeli rodzice Ci w domu pozwalaja to rob co chcesz, nie wnikam w to... ale tu nie ma samowolki. Jeszcze nie ma panelu Gm, ale jak bedzie to juz nie powiesz "Każdy robi co chce dobrze lub źle.."

Tomi
14-05-2011, 15:48
Kary będą w swoim czasie, ale też bez wymagania od graczy wyłącznie salonowego języka.
Wulgaryzmy, wycieczki personalne typu "Twoja stara" będą oczywiście karane, prawdopodobnie z wyłączeniem korespondencji prywatnej.

Squadron
14-05-2011, 16:21
"Każdy robi co chce dobrze lub źle.." ten zwrot odnosił się do tych co walczyli we 2 z gryfem.
Kazdy walczy jak chce.