PDA

Zobacz pełną wersję : Zloto 24h



Nyhariel
13-05-2011, 20:39
To nie blad, tylko raczej niedopracowanie :P w kazdym razie chodzi mi o ranking w zlocie zdobytym w 24h. Otoz nie zdobylem nic, nawet 1g i mialem miejsce 0... traz mam to oznaczone jako najlepsze miejsce i chocbym zdobyl od cholery golda i mialbym pierwsze miejsce to i tak najlepsze bede mial jako 0 miejsce, co troche nie ma sensu :)

Jacek
14-05-2011, 14:37
Najlepsze miejsce się nadpisze jeśli będziesz w dzisiejszym rankingu, ale nie będzie pamiętać poprzedniego najlepszego miejsca. W każdym razie błąd już poprawiłem, ale wyślę trochę później. Razem z rankingami pokonania bossów.

Chaos
14-05-2011, 17:11
Jacek można a widzieć jak będzie naliczany ten ranking?
Tzn. Zabitego bossa będzie zaliczało osobie która rozpoczęła walkę czy wszystkim którzy przetrwali do końca?
Chodzi mi o bossy odnawialne.

Jacek
16-05-2011, 16:12
Ranking dotyczy tylko bossów z fabuły. Decyduje poziom zabicia bossa.
Mógłby jeszcze powstanie ranking ilości pokonań bossów odnawialnych, ale nie wiem czy to ma sens, bo i tak każdy może zabić jednego dziennie.

Coni
16-05-2011, 16:17
Mógłby jeszcze powstanie ranking ilości pokonań bossów odnawialnych, ale nie wiem czy to ma sens, bo i tak każdy może zabić jednego dziennie.
Można by zrobić jeżeli zaliczało by bossa całej drużynie, która walczy, ale zapewne się tak nie da (ze względu np. na quest z brunatnym).

Chaos
16-05-2011, 16:26
No każdy może, ale nie każdy bije wszystkie bossy odnawialne.
Tzn. Niektórzy na 30lv nie biją wywki, smoka czy tygrysa.
Wg mnie można by wprowadzić ten ranking.
Aby być w topce będzie trzeba bić codziennie prawie wszystkie bossy.