PDA

Zobacz pełną wersję : Księga czarów



Doktor Lewatywa
12-05-2011, 19:12
Otóż w mojej zeschizowanej czaszce narodził się nowy pomysł, który zapewne i tak nikomu się nie spodoba, ale go dam by uspokoić sumienie.

No więc co byście powiedzieli na wprowadzenie księgi czarów, czy jak by to tam nazwać?
Oto jakby funkcjonowała:
Zajmowałaby slot zdolności, ale po zdobyciu wieeeeelu punktów ap, lub wygraniu określonej ilości walk uczyłaby zdolności na stałe, tak że ta zdolność nie zajmowałaby slotu, jak to jest w przypadku zaklęć dla maga. To czy książeczka zostałaby po tym w ekwipunku do sprzedania, czy znikła pozostawiam do dyskusji.
Żeby było trudniej to wymagałaby nauczonej ze zwoju zdolności na max gwiazdek.

Sorki za chaotyczne wytłumaczenie, ale mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi.
Więc co Wy na to? :)

Dantez
12-05-2011, 19:22
Wiesz, takie coś jest zupełnie nie potrzebne, jest narazie dobrze, jakby gra była wypchana "udogodnieniami" nie miał byś z niej ani kszty satysfakcji ;p

Doktor Lewatywa
12-05-2011, 19:29
Wiesz, takie coś jest zupełnie nie potrzebne, jest narazie dobrze, jakby gra była wypchana "udogodnieniami" nie miał byś z niej ani kszty satysfakcji ;p
No przecież nie chcę żeby było łatwo, a pomysł jest surowy więc coś można jeszcze wymyślić.