PDA

Zobacz pełną wersję : Wietrzy atak, lodowy atak itd...



Snake
12-05-2011, 11:13
Nikt tego nie używa, chyba że potem w grze będą dostępne jakieś bosy żywiołowe to się przyda... Proponuje dla tych skili osunąć brak krytyka, wtedy ktoś tego może będzie używał.

Goddess Of War
12-05-2011, 11:17
nie i tak zadają większe obrażenia niż normalnie zadajesz + krytyk później + mobilizacja i one shot one kill ; )

Dantez
12-05-2011, 13:02
Rzadko widuje że ktoś używa tych zdolności ponieważ są one słabsze oraz na 10 lvl.Każdy wojownik używa trującego ataku gdyż można wytrenować go na *** i w dodatku zatruwa :)

Chaos
12-05-2011, 13:55
@up
Trujący atak (i trujący pocisk) są od 15lv, nie od 10.

The End
12-05-2011, 15:59
Jestem przeciwko - wyjaśnienie:

Maja one sens w walkach pvp na maga. Juz teraz nakladajac oszroniona szate bądź zieloną w walkach z magiem bijacym z ziemi i ognia są przydatne. Również są przydatne w walkach z wojem używającym włóczni - gdy dostaniemy oślepienie a mamy jakiś atrybut nabity to zużywamy 16-24 mp na przeczekanie .
Jedno "ale" - woj musiałby mieć te 50 mp. A jak już się wypowiedziałem w paru watkach póki co to nie ma sensu. Ja odnosnie tych ataków bym nic nie zmieniał bo prawdopodobnie w dalszej fazie gry wietrzny atak (żaden woj nie ma wiatru nabitego; ognisty atak może być właśnie przeciwko włócznikowi ponieważ wojowie mają zazwyczaj ziemie i ogień na +) też znajdzie zastosowania a wszystkie one zyskają na wartości (woj będzie mieć coraz więcej mp więc ich koszt relatywnie spadnie). Z tymże zawsze to będą zdolności 2 sortu, ale weźmy pod uwagę fakt iż przecież są one na 10 lvl a nabicie ich to chwila moment.