PDA

Zobacz pełną wersję : Wiadomo o co mi chodzi ;)



musaraj
11-05-2011, 17:19
Wiadomo że ten temat jest skierowany do Jacka. Chodzi mi o skrócenie kary, gdyż została nałożona jako kara za... błąd gry.Co prawda nie za sam błąd gry, lecz także za moje wykorzystywanie jego.Pewne jest że nie rozdawał bym MFów, nie zrobiłbym resetu statystyk, nie właziłbym innym na konta (chociaż fajnie było :) ) itd.Do tego przyznałem się, próbowałem się skontaktować na PW na forum, chciałem się dowiedzieć jakie macie GG aby tak tez się skontaktować, próbowałem się kontaktować przez innych...A ze była szansa, to najpierw dla sprawdzenia, następnie z niedowierzania, później dla udowodnienia innym, potem z radochy.Wiadomo jak to się nakręca.
Czytałem regulamin i kodeks kar.Wiem co złamałem i czym.

# Wykupienie punktów MF jest całkowicie dobrowolne i nie jest konieczne do prowadzenia i ukończenia gry. Punkty MF można doładowywać jedynie na swoje konto w grze. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za utratę punktów MF spowodowaną udostępnieniem danych dotyczących płatności (treści SMS, numerów telefonów, kodów autoryzacyjnych) osobom trzecim. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za utratę punktów MF spowodowaną błędami popełnionymi przez użytkowników podczas dokonywania transakcji zakupu punktów MF (błędnie wpisana treść SMS, niewłaściwy numer pod jaki został wysłany SMS itp).
Ale...
Celowe wykorzystywanie błędów w grze i/lub nie powiadomienie o nich. to jest w wykazie kar wyraźnie sprecyzowane w MFO2.Tutaj mamy:

Działania o charakterze bezprawnym, działania na szkodę właściciela gry lub innych graczy.
Rozumiem gdybym sie włamał lub jakoś celowo zdobył ten dostep.Ale to był błąd gry

np. Umieszczanie treści niezgodnych z prawem, włamania na konta graczy, podszywanie się pod administrację, wyłudzenie doładowań SMS, działania celowo destabilizujące działanie serwerów gry, celowe wykorzystywanie błędów w grze i nie powiadomienie o nich (w przypadku poinformowania o błędzie zostaną jedynie cofnięte korzyści) itp.
Widać tak to nie działa :mad:

Nie wnioskuję o całkowite cofnięcie bana.Wnioskuje tylko o skrócenie go do max.2 miesięcy.

Inni mogą też sie wypowiadać w tym temacie, lecz proszę bez spamu.

Ice Axe
11-05-2011, 17:41
Zasługujesz na kare... Pisali ci ludzie żebyś nie wykorzystał błędu ;)

Snake
11-05-2011, 17:42
Ta jak jakieś dziecko chwliłeś się tym na forum ^^ to było żałosne ehhh ^^ co ci da 2 miesiące szybciej, lepiej zrób nowego chara , przelewem walnij se za 50 zl i heja banana ^^

Coni
11-05-2011, 17:42
Zasługujesz na kare... Pisali ci ludzie żebyś nie wykorzystał błędu ;)

Napisał Ice Axe - uczciwy gracz :D

Snake
11-05-2011, 17:44
Napisał Ice Axe - uczciwy gracz :D
Liże teraz dupsko na forum ^^

Ice Axe
11-05-2011, 17:46
Napisał Ice Axe - uczciwy gracz :D

Ty też nie jesteś święty ;]

Bicek
11-05-2011, 17:47
"Musaraj: dostajesz bana na rok. Nie dość, że rozdawałeś mfy na prawo i lewo to jeszcze sobie reset statystyk zrobiłeś. Tylko nie pis, że nie wiedziałeś, że to błąd..."

Jacek tego nie cofnie

a co do twojego postępowania to mogłeś to inaczej wyjaśnić , a nie szpanując , że masz admina . Tomi napisał że jedna osoba też miała ten błąd , ale wyjaśniła go w inny sposób nie chwaląc się że ma panel ( rozdawanie mf czy wchodzenie na czyjeś konta ). Możesz usunąć konto i zacząć grać na nowo chyba że chce ci się czekać rok na odbanowanie.

@ Edit

Zamykam temat , bo Jacek się wyraził jasno.

Chaos
11-05-2011, 17:48
Co to za różnica 10 czy 12 miesięcy.
I tak zapewne nie będzie ci się chciało czekać.

Zresztą jak odkryłeś że masz dostęp do konta admina, to trzeba było to załatwić po cichu z adminem.
A nie rozgłaszać wszystkim w grze.
Zapewne wiedziałeś że za rozdawanie MFów na lewo i prawo będzie kara.
Już nie mówiąc o wbijaniu na konta innych graczy.
Miałeś zabawe, to teraz musisz ponieść tego konsekwencje.
Powinieneś się cieszyć że nie dostałeś delete konta.
Jeszcze po chamsku masz czelność prosić o skrócenie bana?

Crawler dostał bana przez ciebie, ale jest honorowy i nie prosi o skrócenie kary.


Ps. Proszę o zamknięcie tematu, bo zaraz będzie pewnie bezsensowny spam.