PDA

Zobacz pełną wersję : Zdolnosci



The End
10-05-2011, 22:47
Czy zdolnosci krytyczny cios i atak mp zostaly wycofane z gry?
Na testach byly,ale gracze twierdza że ich nie ma.

Nerus
10-05-2011, 22:51
nawet nie kojarzę tych zdolności z testów skąd sie je dostawało?

Tomi
10-05-2011, 23:01
Czy zdolnosci krytyczny cios i atak mp zostaly wycofane z gry?
Na testach byly,ale gracze twierdza że ich nie ma.

nie zostały całkiem usunięte, a przeznaczone "na później"

The End
11-05-2011, 00:48
Zbyt pochopnie Tomi. Swietne zdolności. Ofensywne, bardzo urozmaicaly gre. Myślę, ze szkoda. De facto nie wprowadziłeś, żadnej ofensywnej zdolności oprócz 1 sklepówki(czysty cios) która sprawdza się bardzo rzadko( chodź wtedy jest naprawdę silna). Wydaje mi się, że za bardzo boisz się o dysbalans w pvp... Mam choć po części racje? Wszystkie nowe zdolności są pasywne. Jeśli chcesz urozmaicic walki to raczej bym stawiał na większą rownowage. Mag dostal zdolnosci obronne, zwiększyłeś bardzo przydatnosc szczescia u tej klasy (dobry ruch), dostał premie związana z leczeniem 2, zmusiłeś wojow de facto do inwestycji w mp, gdzie sam stwierdziłeś ze ideal to ok 50 mp (te 0,5 pkt co lvl na 30 akurat tyle daje) po czym wycofales sie z kropki nad i...
Bo te 2 zdolności byly właśnie takim papierkiem lakmusowym. Teraz tej kropki brakuje. Wprowadź je razem z nową różdżką dla maga jak najszybciej. Wszyscy będą zadowoleni jak wypuscisz to razem w jednej poprawce. Zwiekszy to mocno ciekawość pvp i liczbę rozwiązań taktycznych zarowno pod względem doboru zdolności jak i samego pvp.
+ osiagniesz co chciales odnosnie mp. Teraz z tego co wiem niektórzy wojowie nadal sie wstrzymuja przed daniem pkt w mp. Nie dziwie się. Precyzja i pomyslnosc dla woja przydatne tylko w bardzo specyficznych warunkach, a nikt nie odpali 60 mp by stało się to opłacalne regularnie. Refleks jak najbardziej, ale tylko przeciwko wojom. Drenaz tez raczej na magow tylko, z wojami juz watpie. Jakby nie patrzec czy to na maga czy to na woja nie ma opcji wykorzystania 5 slotow na zdolnosci.
Te 5 slotow tylko ma sens na walki teamowe. A sam gdzies bodajze stwierdziles, żetylko 5 slotow zeby trzeba bylo wybierac miedzy zdolnosciami. Teraz zostaje 1 slot wolny (mozliwe ze mozna skorzystac z normalizacji-nie wiem ile zzera mp). Lecz nawet wtedy nie ma wyboru bo akurat wszystko sie pięknie mieści.
Takze naprawde daj sie przekonac i wrzuć je razem z różdżką. Mag i tak jest szybszy... 2 krytyczne ataki w niego nie wejda. A wojowie maja rowne szanse. Poza tym czy naprawde kazda walka musi sie konczyc na braku leczen? Moze czas wprowadzic czynnik niepewnosci do pvp...

The End
11-05-2011, 00:53
nawet nie kojarzę tych zdolności z testów skąd sie je dostawało?

Atak mp z gryfa a krytyczny bodajze z ogra