PDA

Zobacz pełną wersję : Ilość miksturek w walce



Coni
21-02-2011, 22:41
Nie wiem czy to błąd czy tak powinno być, ale mogę użyć w walce z bossami tylko taką samą liczbę miksturek jak w walce z potworkami czyli 5.

Tomi
21-02-2011, 22:53
To nie błąd. Walki z bossami nie powinny się ciągnąć w nieskończoność - musisz być na tyle mocny, aby wyrobić się z zabiciem zanim zabraknie leczenia (miksów i zaklęć)

Coni
21-02-2011, 23:01
Napiszę już tu, tak poza tym, miałem 0 energii i mogłem normalnie chodzić i walczyć z potworami. Takie coś będzie czy coś w stylu, że tylko na czas trwania testów?

Tomi
21-02-2011, 23:28
Napiszę już tu, tak poza tym, miałem 0 energii i mogłem normalnie chodzić i walczyć z potworami. Takie coś będzie czy coś w stylu, że tylko na czas trwania testów?
Można chodzić z zerową energią i walczyć, ale nie można zdobywać expa, AP, nie lecą dropy z potworków itp.

PS. Każdy gracz może w panelu użytkownika doładować 100MF darmowo dziennie - to taka promocja na czas testów;-)

Grenne-W3
22-02-2011, 00:08
To można tak zrobić żeby go nie atakowały potworki jak ma 0 Energii .

Tomi
22-02-2011, 01:20
To można tak zrobić żeby go nie atakowały potworki jak ma 0 Energii .

to by było za łatwo chodzić - gdzie się chce.

ADIHC1
22-02-2011, 01:36
Dokładnie. Mając 0 energii można by chodzić po dowolnych lokacjach i zbierać ekwipunek i przedmioty ze skrzynek nawet, jeśli lokacja jest przeznaczona na znacznie wyższy poziom lub do grupowego expienia. Nie wiem jaki miałoby to sens.

Coni
22-02-2011, 10:48
Można chodzić z zerową energią i walczyć, ale nie można zdobywać expa, AP, nie lecą dropy z potworków itp.

PS. Każdy gracz może w panelu użytkownika doładować 100MF darmowo dziennie - to taka promocja na czas testów;-)
Ja wiem, tylko się upewniałem, bo myślałem, że drop, exp itd leci też wtedy ;)

No dobra to tyle, do zamknięcia.