PDA

Zobacz pełną wersję : Komnata przetrwania....



Shikaten
05-08-2013, 14:12
Więc, gdy przechodziłem przez lochy Urkaden natrafiłem na komnatę przetrwania(wiecie, zręcznościówka - kolce, latająca ściana i kule). Niestety, mój internet nie jest najlepszy, więc czasem musiałem wciskać nawet trzy razy w prawo żeby mi gość poszedł, co czyniło zadanie niemożliwym. Po drugie, jestem na laptopie, a więc sprawne poruszanie się na skosy jest niemożliwe(muszę naciskać dwa klawisze na raz, co nie zawsze wychodzi)... Wpadłem na ciekawy pomysł: W konfiguracji zmniejszyłem o ponad połowę FPS(klatki na sekundę), a więc z 64 do 30 - jak ręką odjął... Czułem się jak na najlepszym necie świata, wszystko śmigało idealnie, już za 1 próbą dotarłem do niebieskiej skrzynki... Problemem było to, że skrzynia się otwierała.. i na tym w sumie koniec. Nic nie otrzymałem... No więc spróbowałem drugi raz, znowu dotarłem do skrzyni i znowóż się otwarła bez problemu, ale nic nie dostałem... Za trzecim razem pomyślałem, że może trzeba iść na górę, żeby skrzynia zadziałała prawidłowo - niestety, nie wiedziałem, że wtedy ta ściana zatrzymuje się na skrzyni i jej nigdy więcej nie otworzę...

Jestem naprawdę wkurzony, bo jakby wypadł srebrny pył? ... Problemem jest raczej na pewno FPS, no ale skąd miałem wiedzieć

Doktor Lewatywa
05-08-2013, 14:17
Trzeba było otworzyć i iść na górę. Wtedy dopiero dostaje się itemek.
Nie ma co płakać nad jedną skrzynką.

Shikaten
05-08-2013, 14:18
^Użytkownik roku a nie czyta ze zrozumieniem... Otworzyłem i nic nie wypadło. Poza tym ta skrzynia była warta ponad 50 000G, a nie wszyscy są bogaci w tej grze

Lady Karen
05-08-2013, 14:21
otwierasz a dopiero jak wejdziesz na gore zalicza ci Tą skrzynkę i dostajesz itemy. oczywista w jednym podejsciu - otwierasz skrzynkę i wchodzisz. Gracz czyta ze zrozumieniem.

Shikaten
05-08-2013, 14:25
To w takim razie beznadziejny system, dzięki za pomoc

Doktor Lewatywa
05-08-2013, 14:26
I nie martw się, dojdziesz do komnaty próby zręczności i tam się dopiero nawkurzasz :D
Osobiście komnatę przetrwania przechodziłem na chromie i necie 2g za pierwszym razem, a z próbą zręczności (tą czerwoną dodatkową) ponad dwa tygodnie.


To w takim razie beznadziejny system, dzięki za pomoc
A jak inaczej to sobie wyobrażasz?

Shikaten
05-08-2013, 14:33
Gracz powinien być w jakikolwiek sposób poinformowany, bo ja byłem święcie przekonany że to błąd ;P A minosa na 30 ubiłem, mam to za sobą

Lady Karen
05-08-2013, 14:37
o ile sie nie myle to w solucjach i poradnikach napisane to było:] kto pyta nie bładzi:)

Shikaten
05-08-2013, 14:38
No wiesz, nie każdy otwiera forum po pierwszej sekundzie jak ma jakiś problem, tylko sam chce to rozwiązać, w moim przypadku sobie rozwaliłem skrzynię

Doktor Lewatywa
05-08-2013, 15:25
Skoro wiedziałeś co w niej jest powinieneś również dowiedzieć się jak nie zepsuć :)

Shikaten
05-08-2013, 15:29
Prawda, korzystam z poradnika, jednak nie lubię spoilerować :D A to mi się zaczęło robić akurat po zmianie FPS, więc nie przyszło mi to do głowy ;p

Panda
05-08-2013, 15:32
kurde ja osobiście myślałem ze ta skrzynia to podpucha by się zatrzymać i dostać w plecy kurde szkoda

Tehace
05-08-2013, 16:14
Skrzynia podpucha, nie no propsik

Tomi
07-10-2013, 16:33
Skrzynka dostała odpowiedni komunikat, a FPSy od jakiegoś czasu są w pełni automatyczne - przeglądarka decyduje ile wyświetlać, w zależności od możliwości (nie dotyczy starszych wersji przeglądarek).