PDA

Zobacz pełną wersję : Co wam się podoba najbardziej, a co najmniej w grze?



ADIHC1
21-02-2011, 20:28
Zapraszam do dyskusji.

RoLLeR-W1
21-02-2011, 20:47
Bardzo podoba mi sie urozmaicenie broni, tak jakby to było atry dla wojownika. Bardzo dobre sa tez te klatwy, zatrucia etc... Najmniej co moze sie podobac... wyskakuja nieraz jakies male bledy, cos sie nie chce zaladowac, ale to wiadomo jak to na becie, poza tym nie mam zastrzezen szczegolnych :) Napisze jak beda ;p

Grenne-W3
22-02-2011, 01:36
gra mnie wciągnęła (Demo) a oficjalna wersja wciągnie bardziej . Co do gry to nie mam większych zastrzeżeń , Grafika jest bardzo ładna ( Lepszy silnik niż Margonem) . Ta wersja gry ma wszystko jest rozbudowana i gra się dobrze . Znalazłem kilka błędów gdzie chodzisz i cię cofa , ale mam nadzieję że to tylko chwilowe. Dobre jest to że jak są więcej niż 2 osoby w tym samym czasie na koncie to wylogowuje cię automatycznie.

My-Fantasy 3 bije wszystkie gry online w jakiekolwiek grałem :]

ByQ-W1
22-02-2011, 12:59
Jak dla mnie gra zrobione w miarę dobrze;), wiadomo jakieś tam niedopatrzenia jeszcze są, ale przecież to dopiero początek doskonalenia :D. Zdecydowanie na +

Casey
22-02-2011, 16:21
ByQ, to nie początek. To już prawię koniec. Pozostały małe błędy, i poprawki tzn moim okiem ;).

Nie podoba mi się jedna dręcząca rzecz... np gdy na mapie trzymam LKM ( lewy klawisz myszy ) i przeciągam kursor do góry, po za mapę, to grafika Hmm, nie ładuje się w całości, tylko częściowo. Jeżeli potrzeba mogę zrobić screena.

Casey
22-02-2011, 16:32
Kolejna rzecz które niestety bardzo mnie dręczy.
Gdy doszedłem już do Eterni, i chce wrócić do wioski Dilli to mam z tym wielki problem, zabijają mnie Smoki.

I nie rozumiem kolejnej rzeczy. Miałem już do 25 szczęścia w baz. I nadal mam problemy z trafieniem, i ciągle walą mi mocne krytyki.

ADIHC1
22-02-2011, 18:27
I nie rozumiem kolejnej rzeczy. Miałem już do 25 szczęścia w baz. I nadal mam problemy z trafieniem, i ciągle walą mi mocne krytyki.
W tej kwestii i ja mam wątpliwości czy założenia tych mechanizmów są właściwe.

https://forum.mfo3.pl/showthread.php?175-Par%EA-pyta%F1-odno%B6nie-celno%B6ci

Tomi
22-02-2011, 23:07
Nie podoba mi się jedna dręcząca rzecz... np gdy na mapie trzymam LKM ( lewy klawisz myszy ) i przeciągam kursor do góry, po za mapę, to grafika Hmm, nie ładuje się w całości, tylko częściowo. Jeżeli potrzeba mogę zrobić screena.
W tym temacie zależy nam na bardziej ogólnych opiniach...
Takie rzeczy to do błędów, propozycji itp.

minek
22-02-2011, 23:20
Skoro tak to prócz tego o czym już mówiłem, dużą zaletą są WIELKIE mapy.

Gargamel1-W2
23-02-2011, 00:26
2 rzeczy mi sie bardzo podobają:
atry dla woja i zdobywanie atrów
drużna w końcu do czegoś się przydaje i świetne walki drużynowe

na razie chwyciłem za jedna rzecz która mi sie nie podoba:
lagi, możliwe że to przez mojego neta, ale jak jest sporo osób na servie to strasznie laguje przez co chodzenie koło tych głazów lub piorunów jest...
sami sobie dopowiecie :P

edit: i z tym szcześciem też coś nie tak jest, mam tego duuużo a i tak pudła leca albo przeciwnicy krytyki mi sadzą speed też powinien troszke lepiej działać...

Tomi
23-02-2011, 01:52
W tej kwestii i ja mam wątpliwości czy założenia tych mechanizmów są właściwe.

https://forum.mfo3.pl/showthread.php?175-Par%EA-pyta%F1-odno%B6nie-celno%B6ci

Podawajcie raporty które będzie można zbadać pod tym kątem - oczywiście NIE W TYM TEMACIE tylko w tym https://forum.mfo3.pl/showthread.php?175-Par%EA-pyta%F1-odno%B6nie-celno%B6ci.

OgsoN-W3
23-02-2011, 14:34
Jak bierze się podgląd całej mapy otoczenia, to jest ona trochę niewyraźna. Można by było ją powiększyć, bo oczy bolą jak się na nią patrzy.:P

Tomi
23-02-2011, 15:21
Jak bierze się podgląd całej mapy otoczenia, to jest ona trochę niewyraźna. Można by było ją powiększyć, bo oczy bolą jak się na nią patrzy.:P

Hmmm... to jest mapa w pomniejszeniu (poglądowa), więc nie może być tak samo wyraźna jak w oryginalnym rozmiarze. Poza tym nie ten dział.

OgsoN-W3
23-02-2011, 15:27
Dlatego może by zrobić dodatkową opcję, żeby się wyświetlała większa, nawet Full Screen. :)

ByQ-W1
23-02-2011, 15:28
A można się dowiedzieć czy fabuła jest ukończona cała czy czeka nas długie wyczekiwanie na upki?:D Osobiście wolę drugą opcje, bo przynosiło to dużo świeżości w grze ;d.

OgsoN-W3
23-02-2011, 15:53
Też się zastanawiam. Oby był jeszcze dalszy ciąg przygód po fabule z MFO2.

Mortis-W1
13-03-2011, 01:43
Gra jest świetna pod względem grafiki, muzyki, ilości uzbrojenia dostępnęgo w sklepie i ulepszonej dobrze nam znanej fabuły.
Bardzo mnie też ucieszyło to że można walczyć z potworami manualnie a, z bossami ustawić auto.
Nie podobają mi się nazwy niektórych potworów i bossów (np. wielki galaret) i niektóre dialogi (np. "mamusiu!" handlarza mikstur)
i rzeczywiście szczęście i speed mało co dają.

Vinyl-W1
13-03-2011, 10:56
Gra udoskonalona pod względem wyglądu zewnętrznego , jak i przyjemności gry.
Fabuła ciekawa, można pobawić.
Nie doszedłem do jakiegoś kluczowego lvla, ale staram się dawać z poziomu na poziom trochę w szybkość.
Jakoś nie zmienia to efektu, podczas walk z potworami.
Cały czas uderzają mnie podwójnie bądź krytykami.
Tutaj taki mały minusik.:)

Goddess Of War-W2
13-03-2011, 18:47
Nie podoba mi się rozwiązanie w pvp 1vs1 że widać kolejkę bo często można by było wygrać walke ale nie bo przeciwnik widzi ruch 2x i się uleczy . A tak to wszystko gra ^^

VaanDee
13-03-2011, 21:20
Nie podoba mi się rozwiązanie w pvp 1vs1 że widać kolejkę bo często można by było wygrać walke ale nie bo przeciwnik widzi ruch 2x i się uleczy . A tak to wszystko gra ^^

To działa też w drugą stronę, pomyśl ile razy mógłbyś przegrać nie widząc najbliższych kolejek.

Ivan
14-03-2011, 04:10
To działa też w drugą stronę, pomyśl ile razy mógłbyś przegrać nie widząc najbliższych kolejek.
Dokładnie, tak samo jak ktoś proponował aby nie było widać z ilu * zaklęcia uderza mag, bez sensu... niepotrzebne są takie chytre wygrane.

Gargamel1-W2
16-03-2011, 18:00
w sumie z tymi * byłoby dobre, chytre nie chytre, na wszystko jest sposób a im bardziej ktoś kombinuje tym ciekawsza walka ;]
taki mag mógłby sobie uderzać z 4* i gdy stracimy czujność dobić nas z 5* bo się nie uleczyliśmy przewidując że nie odbierze nam całego hp....tylko wtedy musiałoby też być coś podobnego u wojownika :P

mtnm
16-03-2011, 18:21
tylko wtedy musiałoby też być coś podobnego u wojownika :P
A krytyk? A buława gniewu?

Coni
16-03-2011, 18:37
Krytyk to rzadkość (nawet przy dużej przewadze szczęścia), a buława gniewu minimalnie zwiększa teraz obrażenia.

Mortis-W1
16-03-2011, 22:05
Kiedy kończe handel z Weroniką to często przeglądarka mi się zawiesza.
U Was też tak jest czy mam po prostu słabego neta?