PDA

Zobacz pełną wersję : Arena walki automatyczne - limit



Pirrat
27-06-2013, 15:04
Proszę szanowną administrację o wyjaśnienie mi fenomenu tego systemu, bo naprawdę jest zje..ny moim zdaniem. Wczoraj rano widzę Ksiliath na arenie automatycznej, po czym 1 dzień później mamy blokadę - dla jasności nie stoczyłem żadnej walki z nią w tym czasie ani z innym graczem, ona za to z Soadem 2x.

Ksiliath
27-06-2013, 15:14
Popieram , dziś chciałam z nim zawalczyć i blokada, a wczoraj też widziałam jak Pirat jest na arenie auto u mnie zapisany. Proszę tak samo jak autor tego tematu o wyjaśnienie tego fenomenu.

Coni
27-06-2013, 15:28
Może na innych postaciach?

SystemOfADown
27-06-2013, 15:29
Może na innych postaciach?

Nope. limity są na konto tak czy siak

Coni
27-06-2013, 15:31
O tym mówię. Może walczyli na innych postaciach.
Warto się upewnić, w końcu to świeżak Pirrat i mógł nie ogarnąć.

Tomi
28-06-2013, 14:48
Będzie dodane info w profilu, czy mamy blokadę i na ile dni i/lub ile walk z innymi graczami ją skróci/zdejmie, także będzie można łatwiej zweryfikować z czego ona wynika i wyłapać ewentualne błędy.
A może przy okazji również uprościmy te zasady, bo przyznaję, że są zagmatwane - wiele czynników wpływa na blokadę: czas ostatnich 3 wspólnych walk, walki z innymi w międzyczasie - zarówno nasze jak i przeciwnika. Podsumowując: my możemy spełniać warunki na walkę z przeciwnikiem x, ale on nie spełnia warunków na walkę z nami, co się równa temu, że blokada nadal jest. Być może zostawimy tylko kontrolę czasu, bez analizy walk z innymi graczami.

SystemOfADown
28-06-2013, 14:53
hehe, z pirratem wczoraj jeszcze mogłem walczyć manualnie, a dzisiaj już nie, beka.
On ma jakąś klątwę XD

Ksiliath
28-06-2013, 15:02
Było walczyć jak był czas mnie też to gryzie, że 1 dnia da się walczyć, a 2 nie. Blokada za brak walk tego jeszcze nie było :)

Tomi
28-06-2013, 15:18
Było walczyć jak był czas mnie też to gryzie, że 1 dnia da się walczyć, a 2 nie. Blokada za brak walk tego jeszcze nie było :)
Może to się zdarzyć - sam upływ czasu może zmienić warunki, gdyż zmienia się przeciwnikowi proporcja walk "ktoś inny/Ty" w ostatnich 7 dniach.

Pirrat
28-06-2013, 15:40
Będzie dodane info w profilu, czy mamy blokadę i na ile dni i/lub ile walk z innymi graczami ją skróci/zdejmie, także będzie można łatwiej zweryfikować z czego ona wynika i wyłapać ewentualne błędy.
A może przy okazji również uprościmy te zasady, bo przyznaję, że są zagmatwane - wiele czynników wpływa na blokadę: czas ostatnich 3 wspólnych walk, walki z innymi w międzyczasie - zarówno nasze jak i przeciwnika. Podsumowując: my możemy spełniać warunki na walkę z przeciwnikiem x, ale on nie spełnia warunków na walkę z nami, co się równa temu, że blokada nadal jest. Być może zostawimy tylko kontrolę czasu, bez analizy walk z innymi graczami.
Popieram dodanie tej opcji ;), tylko zapewne nie prędzej jak w upku :(

Antybristler
28-06-2013, 15:45
Popieram dodanie tej opcji ;), tylko zapewne nie prędzej jak w upku :(
Raczej nie prędzej jak po upku.