PDA

Zobacz pełną wersję : dzielenie łącza



Bank Jarasek
30-05-2013, 20:20
Są gracze, którzy mają brata/siostrę/kolegę/koleżankę itd., którzy grają w tą grę na jednym komputerze i mają 2 inne konta. Aby uniknąć dostania banu czy czegoś podobnego, powinna się gdzieś pojawić zakładka "dzielenie łącza", gdzie po wyświetleniu pojawi się napis "jeśli dzielisz łącze z innym graczem, prosimy wpisać jego nick/imię w grze, aby uniknąć zbanowania." Myślę, że takie coś się przyda...

Tehace
30-05-2013, 20:29
Beznadziejny pomysł.. Każdy może sobie wymyślić kit, że ma brata siostre, 80% graczy którzy tak piszą że grają z bratem/siostrą czy psem, zmyśla.

Nikon
30-05-2013, 20:38
bardziej by się przydał panel gm
na nie

Jeahok
30-05-2013, 20:41
byłaby to nic nie warta deklaracja gracza, bo jak zweryfikować, czy to prawda, czy nie ?

Seitas
30-05-2013, 20:55
jest taki mechanizm w grze Plemiona, gdzie podajesz nick osoby dzielącej łącze i potem są blokowane wszelkie możliwości handlu, walk itp.
Myślę że to nie jest taki zły pomysł.

Jeahok
30-05-2013, 20:58
jest taki mechanizm w grze Plemiona, gdzie podajesz nick osoby dzielącej łącze i potem są blokowane wszelkie możliwości handlu, walk itp.
Myślę że to nie jest taki zły pomysł.

chyba, że w takiej formie, niegłupie seitas

Bank Jarasek
30-05-2013, 21:01
to jest wzorowane z gry plemiona właśnie dlatego wpadłem na taki pomysł... oczywiście chodziło mi oto samo, oczym mówił seitas... bez handlu, pojedynków, pomocy w walkach itd. dodatkowo można by było ograniczyć to dzielenie łącza do 2-3 osób max :)

Krycha
30-05-2013, 21:36
jest taki mechanizm w grze Plemiona, gdzie podajesz nick osoby dzielącej łącze i potem są blokowane wszelkie możliwości handlu, walk itp.
Myślę że to nie jest taki zły pomysł.
Byłoby ok, lecz z drugiej strony, jedno łącznie =/= jeden komputer. Gdy gram z bratem na 1 internecie, ale na 2 różnych kompach jest to rażąco niesprawiedliwe. Jak kiedyś nei wiedziałem co zrobić to napisałem do Adiego i on powiedział mi, że na razie mamy grać bez przeszkód, a jak bedzie Panel GMa to poinformować o tym na nowo i będzie git. Kierujcie się tym.

Jak dostaniecie bana to wtedy dopiero przechodzi to w formę wyjaśnień.

Co do samego tematu - w zadeklarowanej formie na nie.

Nikon
30-05-2013, 21:42
jest taki mechanizm w grze Plemiona, gdzie podajesz nick osoby dzielącej łącze i potem są blokowane wszelkie możliwości handlu, walk itp.
Myślę że to nie jest taki zły pomysł.

skoro to nie jest zabronione w regulaminie to po co to blokować?
seitas jesteś genialny
https://i1.makbet.pl/mkb176/547b932e0017151d4ca20fc3

Seitas
30-05-2013, 22:04
Nie pokazuj mi tu swoich zdjęć.
Naprawdę nie rozumiesz sensu tej propozycji?
Co nie jest zabronione ? Handel między dwoma kontami z tego samego komputera? Jest to traktowane jak "Multikonto" więc jest zabronione. Nie umiesz czytać regulaminu i interpretować poprawnie zdań.
Pozdrawiam.
:)

Nikon
30-05-2013, 23:27
Nie pokazuj mi tu swoich zdjęć.
Naprawdę nie rozumiesz sensu tej propozycji?
Co nie jest zabronione ? Handel między dwoma kontami z tego samego komputera? Jest to traktowane jak "Multikonto" więc jest zabronione. Nie umiesz czytać regulaminu i interpretować poprawnie zdań.
Pozdrawiam.
:)

Czemu mnie obrażasz mówiąc, że to moje zdjęcie? Bardziej pasuje do ciebie.
Problem w tym, że ta propozycja nie ma sensu.
Nie jest zabroniony handel między dwoma kontami z tego samego komputera jeśli robią to inne osoby.
Umiem czytać regulamin ale widzę, że ty tego nie potrafisz.
ps. zgól koper bo wiochę robisz.

Pirrat
30-05-2013, 23:39
Czemu mnie obrażasz mówiąc, że to moje zdjęcie? Bardziej pasuje do ciebie.
Umiem czytać regulamin ale widzę, że ty tego nie potrafisz.
ps. zgól koper bo wiochę robisz.
Jak zawsze Czarnulka zaczyna a potem ma pretensje, pewnie do mnie też się przyczepi za to :D.
Propozycja to jawna próba ukrywania multi, bo do tego byłaby wykorzystywana, wystarczy znaleźć kogoś zaufanego i można sobie wszystko przełożyć.

Seitas
31-05-2013, 08:36
No to można zrobić tak, źe przedmioty zdobyte na jednym koncie nie mogą w żaden sposób trafić na konto osoby dzielącej łącze nawet za pomocą pośrednika chyba źe osoba sprzedałaby ten przemiot za wymaganą przez system cenę np. średnią targową . W ten sposńb nie dojdzie do celowych przelewów. Utrudnieniem byłby targ gdzie takie coś pewnie jest niemożliwe do wprowadzenia od strony technicznej i to byłby faktycznie powód by odrzucić pomysł.

Bank Jarasek
31-05-2013, 08:50
zobaczymy wypowiedź tomiego na ten temat :)

Nikon
31-05-2013, 11:17
No to można zrobić tak, źe przedmioty zdobyte na jednym koncie nie mogą w żaden sposób trafić na konto osoby dzielącej łącze nawet za pomocą pośrednika chyba źe osoba sprzedałaby ten przemiot za wymaganą przez system cenę np. średnią targową . W ten sposńb nie dojdzie do celowych przelewów. Utrudnieniem byłby targ gdzie takie coś pewnie jest niemożliwe do wprowadzenia od strony technicznej i to byłby faktycznie powód by odrzucić pomysł.
nie dociera do ciebie że nie jest zabronione?
asasyni dzielą razem łącze i według regulaminu mogą ze sobą handlować to czemu ma być to zablokowane???
to tak jakby karać osoby pijące alkohol w wieku 20 lat chociaż to mogą robić