PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie i zakładka



VaanDee
28-12-2010, 04:03
1 propozycja dotyczy wyświetlania jakie mogłoby się pojawiać gdy najedziemy kursorem
na miejsce z którego następuje przeładowanie mapy. Chodzi o miejsce do którego prowadzi konkretne przejście. To po to aby nie tracić czasu na dojście do danego miejsca, aby z góry wiedzieć dokąd ono prowadzi.

2 propozycja (nie powinienem tego proponować, ale brakuje mi tego) Mam tu na myśli zakładkę w której zapisywane byłyby zadania jakie gracz ma wykonać
aktualnie lub w przyszłości. Coś w stylu dziennika/logów. Aby nie zapomnieć.

VaanDee
28-12-2010, 04:07
2 propozycja, nie aktualna, już dotarłem do zakładki jakiej mi brakowało.

Cervantez-W1
28-12-2010, 14:49
Ja jedno chcialem tylko dodac odnosnie dziennika:mysle, ze powinien byc w jakims latwiej dostepnym miejscu, tzn najlepiej, zeby to byla zakladka, bo na poczatku trudno ogarnac gdzie jest i troche to czasem meczy zagladanie co chwile w tamto miejsce.

Ponexis
28-12-2010, 22:06
Cerv ma racje. Powinien być łatwiej dostępny.

Tomi
28-12-2010, 23:49
Może jakiś link gdzieś się doda - np. na prawym panelu - w widżecie z postacią. Można by tam tez umieścić szybki przełącznik profilu eq

Ponexis
28-12-2010, 23:50
Byłoby ok.

tester
28-12-2010, 23:50
Ja myślę, że trzeba zrobić podręczne menu. na postaci na mapie. Tak jak się klika innych to byś klikał siebie.

Cervantez-W1
29-12-2010, 00:15
Mysle, ze tam gdzie jest czat i zakladka glowny / walka moglaby byc zakladka dziennik, po kliknieciu ktorej, otwieraloby sie okienko z dziennikiem (takie jak komunikat przykladowo)

Ponexis
29-12-2010, 00:18
Ja myślę, że trzeba zrobić podręczne menu. na postaci na mapie. Tak jak się klika innych to byś klikał siebie.

Dobry pomysł. Będzie łatwy dostęp i bardzo szybki.

Areen-W1
30-12-2010, 03:44
Co do tych widżetów mam tylko jedno ale: Dlaczego info o postaci jest w widżetach?! Jak dla mnie to powinna być stała pozycja bo nie sądzę by ktoś z tego nie korzystał.

Tomi
30-12-2010, 04:46
Co do tych widżetów mam tylko jedno ale: Dlaczego info o postaci jest w widżetach?! Jak dla mnie to powinna być stała pozycja bo nie sądzę by ktoś z tego nie korzystał.
Wybór jest zawsze lepszy niż brak wyboru, więc po co na siłę robić na stałe?
Poza tym w ten sposób można dostosowywać kolejność - wyżej/niżej.

Nocny Lowca-W1
30-12-2010, 11:12
Ja myślę, że trzeba zrobić podręczne menu. na postaci na mapie. Tak jak się klika innych to byś klikał siebie.


Jestem za . Miałem możliwość przetestowania kiedyś takiej opcji i sprawdza się bardzo dobrze