PDA

Zobacz pełną wersję : Możliwość wysyłania zaproszeń do graczy bez drużyny



Qorg
13-05-2013, 20:20
Witam ,

Tak jak w tytule , chodzi mi o możliwość wysyłania zaproszeń do graczy bez drużyny . Zawsze ktoś musi złożyć podanie więc może i tak zarządca w drużynie mógłby zapraszać do drużyny ? Oczywiście byłby limit , max. 5-10 osób.

Shunsui
13-05-2013, 20:37
Nie jest to niezbędna propozycja,bo przecież można wysłać komuś PW z zapytaniem czy nie chciał by dołączyć do teamu,jednak ta propozycja by znacznie przyśpieszyła ten proces.

Qorg
13-05-2013, 20:39
Tak , wiem . Byłby to po prostu "dodatek" jeśli chodzi o drużyny.

Doktor Lewatywa
13-05-2013, 21:14
Drużyny czeka większa przebudowa i myślę, że taka opcja się tam znajdzie.

NieZabijajMnie
13-05-2013, 21:42
Drużyny czeka większa przebudowa i myślę, że taka opcja się tam znajdzie.

Wyobraziłam sobie te dziesiątki PW z serii "hcesz do drorzyny" i mi się słabo zrobiło. Nie ważne że trzeba być bezteamowcem. Na nie. Zafundujecie ludziom koszmar nawet jak będzie możliwość blokowania takich wiadomości będzie to delikatnie mówiąc uciążliwe.

@ Musaraj: Dla mnie to pw bo wysyła to "człowiek" nie system. I nie ważne że będzie mieć szmery bajery jak klawisz "dołącz do teamu" dla mnie to dalej będzie dręczące pw przy którego ignorowaniu można sie pomylić i narobić sobie biedy.

musaraj
13-05-2013, 22:13
Wyobraziłam sobie te dziesiątki PW z serii "hcesz do drorzyny" i mi się słabo zrobiło. Nie ważne że trzeba być bezteamowcem. Na nie. Zafundujecie ludziom koszmar nawet jak będzie możliwość blokowania takich wiadomości będzie to delikatnie mówiąc uciążliwe.

Masz rację. Możliwość wysyłania normalnych PW powinno się zablokować (jeżeli Cię dobrze zrozumiałem).

Nikon
13-05-2013, 23:38
na nie
niepotrzebny spam

Krycha
14-05-2013, 03:08
Za. Na v2 było i nie robiło problemu (bo takie sytuacje pojawiały się naprawdę rzadko). W dodatku samo zaproszenie pojawiało się dopiero po wejściu w drużyny, nie wysyłało wiadomości o treści "Gracz marjusz master zaprosił Cię do drużyny zbuje". W takiej formie jak napisałem - jestem za.

abiT
14-05-2013, 20:19
Pomysł dobry, jest to jedna z tych rzeczy, których mi w Mfo brakuje.

Tomi
15-05-2013, 18:25
Zrobimy zaproszenia, gdy całościowo ruszymy temat drużyn.