PDA

Zobacz pełną wersję : Wiatr -25%



Zbooj
08-05-2011, 10:05
Witam mam problem tego typu ze expilem ciagle na skrzatach które bija ciagle ziemią ,i teraz moj wiatr wyglada jak wyglada ze nie moge walczyc z zadnym magiem który bije wiatrem bo mnie bije po 850~ .. co teraz? jak najszybciej to zbic i gdzie prosze o pomoc!

Shinra
08-05-2011, 10:10
Najszybciej na smoczych rycerzach zbijesz minusowy wiatr ponieważ oni najczęściej używają zaklęcia wiatr w walce. Gdzie jak se przypominam to w krętej grocie.
Pomogłem daj + ;d

minek
08-05-2011, 10:10
Walcz z potworami które atakują wiatrem, bądź sam atakuj zaklęciem wiatru.

Terens
08-05-2011, 10:41
Witam tez mam ten problem .. tyle ze jesli wgl łowca dusz zdazy mnie trafic wiatrem zaczym go zabije ,to i tak dostaje np 0,01 alboo czasem nawet 0,005 wiatru to bede go zbijal chyba rok.. nie ma jakiejs lepszej metody?

Chaos
08-05-2011, 11:39
Niestety, atry spadają dość szybko,
a potem nabić znowu na 25 to co najmniej tydzień czasu.
Narazie nie ma szybszego sposobu.
Może kiedyś będzie kupowanie atrów za kasę.

Ptah
08-05-2011, 11:41
Niestety teraz atry wolno sie nabija i wolno spadaja. Jak admini robili zmiane mialem -20% bulawy i teraz mam zonka:/ bo jestem magiem. Wie ktos kto bije z bulawy?

Terens
08-05-2011, 12:08
Coni ;D


to przy -20% bulawy bedziesz to zbija ponad tydzien przy biciiu potworków ktore bija buława xd

Chaos
08-05-2011, 12:10
Narazie z Buławy, ale wiem że zamierza kupić coś lepszego.
Ogólnie nie opłaca się mieć atr buławy na + pod pvp.

Terens
08-05-2011, 19:38
to tak jest to totalnie chore ,łapie mnie nerwica poprostu..

rekord
Wiatr: +0.0188
Ziemia: -0.0188
srednia~
Wiatr: +0.0058
Ziemia: -0.0058
walczac ze Smoczym Rycerzem uzywajac nawet wiatru 1 mimo ze jestem wojem , strzleam do konca many z wiatru , walcze z potworkiem bijacym z wiatru..

bijac 2 mewy bez eq .. totalnie tylko wiatrem takze bez rewelacji

rekord
Wiatr: +0.0052
Ziemia: -0.0052

sredniej nie napisze bo sie odechciewa..

czyli biorac pod uwage to ze wbijalem kilka poziomów na skrzatach ,bo mi bylo wygodnie ..zaprzepascilem sobie gre pvp..z uwagi na to ze wiekszosc graczy (magów) uzywa zaklecia wiatr ,co w moim przypadku -18% do wiatru , przecietny 30 mag klei mi po 800 ;D

Wiec ,jesli chce myslec o pojedynekach to przy srednich wiatrach bede redukował sobie ten minus na smoczych rycerzach około tygodnia zaokroglając ,na mewach nawet nie mysle ..stad idzie moje pytanie czy aby to troszke nie przesada?

Love
08-05-2011, 19:48
ja to samo mialem jak expilem pozostale zaklecia -.- zrobilem sobie z wiatru 20 na -1 ... potem to strasznie dlugo odrabialem ... ale bylo i tak szybko bo przy atakowaniu wywy to sie sporo tego zaklecia uzywalo to lecialo po +0.2 ;P no a teraz to ja nawet nie mysle o expieniu pozostalych zaklec ... no chyba, ze bede mial jakis ekwipunek z atrybutami :)

Otherside
08-05-2011, 19:51
Witam. Mam ten sam problem, jednak z atrybutem: Miecz. jak wszyscy wiemy miekszosc wojow uzywa banickiego miecza (ze wzgledu na jego bardzo przydatny do pvp efekt), i poprostu jestem bez szans gdy woj bije mi po 900-1000 normalne hity ;/. probowalem juz bic mieczemjednak bez wiekszych efektow... za walke z lisem (10 uzeden mieczem) +0,004..., mam 2 podstawowe pytania..., czy naprawde nie ma lepszego sposobu, i czy ja jakies moby bijace mieczem.

musaraj
08-05-2011, 20:07
Gobliny.Na wyższym lvlu bez problemu sobie poradzisz, do tego moze ci wypasc gobiln krolewski, z ktorego leci calkiem nieglupio.

Tomi
08-05-2011, 20:09
Chcieliście, aby atrybuty traciło się wolno, no to się traci wolno;]
Jeśli maksuje się z 20% do 25% długi okres czasu, to identycznie długo się te wypracowane atry traci. Najszybsze "ruchy" są w okolicach zera. Czyli jak zbijesz np. poniżej 20 to potem coraz szybciej będzie szło aż do zera, a potem znowu coraz wolniej aż do -25. Straty/zyski są teraz symetryczne.
Może właśnie przyszedł czas na szybszą zmianę atry u kapłanów za złoto.

Goddess Of War
08-05-2011, 20:12
tak tomi przyszedł na to czas i za energię : D

Terens
08-05-2011, 20:15
moim zdaniem ,cos powinno byc zeby mozna bylo przy nakladzie energi/funduszy sobie ułatwic zycie..

Otherside
08-05-2011, 20:59
Tez tak uwazam.

dostaje 0,01 za goblina, wiec zeby wbic 1% 100 goblinow...., chyba lekka przesada ;((

ADIHC1
08-05-2011, 21:05
tak tomi przyszedł na to czas i za energię : D
Za energię pewnie nie będzie. To ma być kolejny sposób na wysysanie złota z gry.

Otherside
08-05-2011, 21:10
Uwazam, ze zeby to mialo sens, alby za zloto (okreslona ilosc) mozna bylo zbijac atrybut, ale tylko zbijac..., uwazam ze wbijac trzeba samemu, poniewaz, przy expie, kazdej walce wbijamy to, a zbicie jest prawie niewykonalne (ja chce tylko wyrownac na 0), poniewaz jestem magiem, z mieczem mam pierwszy raz do czynienia, no i naprawde bardzo, bardzo duzo energi musialbym zuzyc zeby to wyrownac...

Terens
08-05-2011, 21:11
popieram Praqu. cos jak reset atrybytu -miecz i cyk kwota ;D

ADIHC1
09-05-2011, 01:12
Uwazam, ze zeby to mialo sens, alby za zloto (okreslona ilosc) mozna bylo zbijac atrybut, ale tylko zbijac..., uwazam ze wbijac trzeba samemu, poniewaz, przy expie, kazdej walce wbijamy to, a zbicie jest prawie niewykonalne (ja chce tylko wyrownac na 0), poniewaz jestem magiem, z mieczem mam pierwszy raz do czynienia, no i naprawde bardzo, bardzo duzo energi musialbym zuzyc zeby to wyrownac...
Atrybuty maleją/rosną symetrycznie. Nabijając jeden, stracisz tyle samo tego przeciwstawnego.

Ash
09-05-2011, 11:49
Chcieliście, aby atrybuty traciło się wolno, no to się traci wolno;]

Ja nie chciałem wolno :)
Było dobrze wcześniej niż teraz. Mając -17 miecza po 30 ene zbiłem do -16. Zanim ja zbiję choćby do tego 0 to z 3x ene będę musiał zużyć. O walkach PvP na razie nie mam co myśleć, a bicie na goblinach z których jest lipny pieniądz i ap wcale mi się nie widzi.
Tracę pieniądze na miksy,a zyskuje o połowę mniej, więc sensu tu nie ma. Najlepiej cofnąć do wcześniejszych ustawień.

Tomi
09-05-2011, 12:50
na silnych potworkach non-elem, można bić atrybut równie szybko co na słabszych z danym atry, tak więc Lwy są tu dobrym wyborem + gryf przy okazji wchodzi.

Ash
09-05-2011, 13:08
Tylko wojowie, którzy nie mają wyboru i muszą bić z jednego atrybutu, bo broń im na to nakazuję są w kropce. Na żadnego bossa odnawialnego nie ma sensu chodzić, bo inni styrają, że ma się słaby hit. Czyli jedynie co mi pozostaję to bić te lwy nie wzbogacając się (a nawet tracąc, bo lwy są dość mocne i miksów można stracić sporo). Wbicie choćby tego zera atrybutu to kilka dni, a to już lekka przesada. Atrybuty powinny zmieniać się efektywnie w ciągu zużycia max energii dla tego 0%, a dopiero potem mogą zacząć się schody.

Tomi
09-05-2011, 14:27
Atrybuty powinny zmieniać się efektywnie w ciągu zużycia max energii dla tego 0%, a dopiero potem mogą zacząć się schody.
Wtedy wracamy do sytuacji, gdzie możemy bardzo szybko stracić wypracowany ciężko atrybut, którego chwilowo nie używamy.
Poza tym uważam, że "przebiegunowanie" atrybutów to wręcz powinien być okres co najmniej kilku dni. Dla chętnych, majętnych, wygodnych i lubiących często zmieniać atry będzie dodana szybsza opcja za złoto.
Lwy nie dobre, no to są łatwiejsze lisy ;) Zawsze jest też drugi atrybut (lub nawet na tą jedną walkę ten, który zbijamy) - szybka podmiana broni i można ruszać na tego gryfa. Zresztą co ja tu będę pisał - jak się chce to się pokombinuje tak czy owak.

Otherside
09-05-2011, 17:01
a jesli mozna wiedziec, to w jakim czasie moze zostac wprowadzoy taki npc, ( lub cos w tym stylu), u ktorego mozna resetowac atrybuty, powniewaz moje walki pvp narazie nie maja sensu, a poza pvp nic mi nie zostaje, bo mam juz max lvl...

Terens
09-05-2011, 17:59
ja tez pragne tego npc z utesknieniem..bo z walczenia mam dupe z takimi atrybutami..

Tomi
09-05-2011, 19:13
dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć, ale "na dniach" - ma wysoki priorytet. Tanie z pewnością to nie będzie - na pewno finansowo bardziej będzie się opłacało "tradycyjnie" wbijać.

Otherside
09-05-2011, 20:02
a o jkach wartosciach mowimy... w pewnym sensie z korzyscia dla mnie bedzie by bylo to tanie, ale gra troche stracilaby na sensie, lecz, nie chcialbym zeby to tez byl wydatek rzedu 50-60k ;/

Sterz
09-05-2011, 20:36
50-60k to mało za pełne atrybuty ;D

Ash
09-05-2011, 21:14
Mam nadzieję, że nie będą to takie same ceny jak w MF2. Wtedy pozwolą sobie na to tylko najbogatsi, a jeśli gra ma ściągać nadmiar złota to powinny być atrakcyjne ceny.

The End
09-05-2011, 23:49
Tomi zlituj sie... Zadnego kaplana od atrybutow... Blagam, oszczędź. Nie daj doprowadzić do sytuacji, że najlepszymi sa najmajętniejsi. Pomysł koszmarny!
Jeśli masz to wprowdzić to niech się przynajmniej da tylko wyzerować atrybut. Inaczej to kaplica będzie... I tak czy siak pvp na tym ogromnie ucierpi! Ogromnie. Jestem zdecydowanie na nie.
Przemysl to jeszcze Tomi...

Goddess Of War
09-05-2011, 23:56
nie bo pvp nie cierpi jak połowa graczy nie chce walczyć bo ktoś ma atrybut na -25% a ten drugi bije z tego atrybutu ...

Tomi
10-05-2011, 02:34
Tomi zlituj sie... Zadnego kaplana od atrybutow... Blagam, oszczędź. Nie daj doprowadzić do sytuacji, że najlepszymi sa najmajętniejsi. Pomysł koszmarny!
Jeśli masz to wprowdzić to niech się przynajmniej da tylko wyzerować atrybut. Inaczej to kaplica będzie... I tak czy siak pvp na tym ogromnie ucierpi! Ogromnie. Jestem zdecydowanie na nie.
Przemysl to jeszcze Tomi...
Ten reset atry to jest właśnie z myślą o dynamice PvP - większa elastyczność w doborze atry = więcej osób gotowych do PvP, gdzie atry są przecież kluczową sprawą. Nie rozumiem w jakim sensie PvP ucierpi na tym - bez dopieszczonych atry nikt nie będzie walczył, co sprawia, że chęć zmiany taktyki wyłącza gracza na kilka(naście) dni z PvP.
Nie sądzę też, aby było to pochopnie używane ze względu na zaporowe ceny - szczególnie nabijania na +.

Gansey
10-05-2011, 13:42
Pomoc została udzielona. Odbiegliście od tematu. Jeśli ktoś chce jeszcze kontynuować dyskusję na temat atrybutów to proponuję założyć temat w "rozmowie" lub ewentualnie w dziale "propozycje".