PDA

Zobacz pełną wersję : Dział propozycje



Krycha
24-04-2013, 17:47
Proszę, niech piszą tam osoby, ktore mają odpowiednią ilość postów albo ilość reputów, bo mam szczerze dość tych idiotycznych tematów odn. bossów, skilli czy eq. Do tej pory nie widziałem żadnego logicznego pomysłu. Masakra po prostu. A ile można pisać, że pomysł jest nierealistyczny?

El Fortuno
24-04-2013, 17:56
Jak wymyśliłem karty miałem 2 posty na forum. Nie należy każdego skreślać z góry :)

Krycha
24-04-2013, 17:59
Chodzi mi podklejony tematy propozycji. Przecież to po prostu debilstwo, co oni proponują.

SystemOfADown
24-04-2013, 17:59
Jak wymyśliłem karty miałem 2 posty na forum. Nie należy każdego skreślać z góry :)

Wyjątek potwierdzający regułę, zgadzam się z bididididim

El Fortuno
24-04-2013, 18:03
Wyjątek potwierdzający regułę, zgadzam się z bididididim

Też się z nim zgadzam czytając propozycję co niektórych.

Jeahok
24-04-2013, 18:07
pozytek tych tematow jest taki ze mozna je ignorowac i skupic sie na normalnych tematach, lepiej tak jak jest niz ciagle nowe tematy z tytulami "mam pomysl na potworka", stali bywalcy wiedza ze nie ma co tam zagladac, a te pomyslowe glowy maja gdzie przedstawiac swoje madrosci

ADIHC1
24-04-2013, 18:10
Nie planuję wprowadzania ograniczeń. Mnie osobiście takie rzeczy bardzo irytują na innych forach.

Poza tym opinia początkujących graczy również jest ważna. Tacy gracze dostrzegają problemy, do których bardziej doświadczeni gracze są już przyzwyczajeni.

Doktor Lewatywa
24-04-2013, 18:12
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?15217-Dzia%C5%82-propozycje

Krycha
24-04-2013, 18:30
Poza tym opinia początkujących graczy również jest ważna. Tacy gracze dostrzegają problemy, do których bardziej doświadczeni gracze są już przyzwyczajeni.
Tak, bankowo graczowi na 10 poziomie brakuje bossa z 30k hp albo eq na 80 poziom. Sorry.

ADIHC1
24-04-2013, 18:49
Coś za coś ;)

Nie narzekaj, nie Ty musisz czytać ten dział.

Krycha
24-04-2013, 19:53
Nie narzekaj, nie Ty musisz czytać ten dział.
Czytam każdy dział forum, a jako user mogę się domagać zmian na lepsze. Problem w tym, że Ty dostrajasz forumek do swojego widzimisie, a nie do tego, co jest demokratycznie lepsze dla większości, no offence.

Dobra, temat do zamknięcia, nie przejdzie, bo Adi nie lubi jak się blokuje dostęp.

Coni
24-04-2013, 20:00
Nawet jak przejdzie to po prostu będą proponować/spamować w innym dziale.


Mnie osobiście takie rzeczy bardzo irytują na innych forach.
Ano, fakt.

Qwiker
24-04-2013, 22:01
Adik to proszę cię o rozpatrzenie propozycji nowego eq przez naszych inteligentnych graczy. Mi takiego eq bardzo brakuje więc je wprowadzcie, jak nie uważacie tego za spam.

1 różdżka ogra( 250 obrażeń 100 mp 99 ataku magicznego i +12 szybkości na lv. 35)
2 oślizgła zbroja(53 obrony i +15 szybkości na lv.35)
3 oślizgłe buty (+54 szybkości na lv.35)
4 Kilof : ( Atak 598 ) od robotnika A
5 Zbroja kalvadora : ( obrona 234 ) od kalvadora
6 Górnikowy hełm : ( obrona 134 ) ( Szybkość - 12 ) ( szczęście + 60 ) od robotnika B

7
Zbroja wojownika
Lvl 65
Sloty:12
Obrona: 25
Obrona magiczna: 35
Szczęście: +18
Nadaje auto-status Precyzja na 3 tury


8
Hełm wojownika
Lvl 65
Obrona: 35
Obrona magiczna: 35
Furia: -5%
Pomylenie: +5%
Szczęście: +15
Nadaje auto-status Pomyślność na 3 tury

9
Medalion wojownika
Lvl 65
Szczęście: +80
Obrona: +5
Obrona magiczna: +5
Atak: +20
Celność: +15%
Uniki: +7%
Nadaje auto-status Regeneracja na 3 tury

10- moje ulubione
ORDER PRZETRWANIA (ARTEFAKT) (NIGDY NIE MA PLUSÓW I NIE MOŻNA ICH DODAĆ U KOWALA)(MINIMUM 1500 RANKA BY ZAŁOŻYĆ)
dodatek na 100 poziom
-obrona 350
-obrona magiczna 325
-szybkość 85
-szczęście 100
-uniki +75%
-celność +60%
-hp +750
-mp +75
-chroni w 50% przed trucizną,klątwą,spowolnieniem,zombie,paraliżem (przeczekanie to wyjątek),skamienieniem i uśpieniem.
-dodaje dodatkowe 2 sloty na gemy i 5 na zdolnośći

AUTOSTATUSY :
Pomyślność na 10 tur
Mobilizacja i skupienie na 7 tur
Przyśpieszenie na 8 tur
Regeneracja na 15 tur
Reflex na 9 tur
Bariera i Bariera Magiczna na 6 tur
Nietykalność na 3 tury
W każdej turze leczy 10% many

SPOSOBY ZDOBYCIA :
Nagroda za BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO TRUDNĄ SERIĘ BARDZO BARDZO BARDZO TRUDNYCH MISJI
Aukcja (lub kupno bezpośrednio od gracza)

El Fortuno
24-04-2013, 22:39
Tomi rozpatruje propozycję nie ADICZ. Ponieważ każdy wie, że ADICZ nie zna się na Eq i jakby on rozpatrywał to w grze moglibyśmy spotkać nawet order przetrwania ;)

ADIHC1
25-04-2013, 00:23
Problem w tym, że Ty dostrajasz forumek do swojego widzimisie, a nie do tego, co jest demokratycznie lepsze dla większości, no offence.
Nic nie dzieje się bez powodu. Od samego początku mam określoną wizję forum i priorytety. To forum powstało przede wszystkim w celu umożliwienia komunikacji graczy z administracją. Ty chcesz tę komunikację ograniczyć.

Wszystko poza kilkoma głównymi działami jest dodatkiem. Nie ma dla mnie i administracji większego znaczenia. Ne dziw się, że nie przywiązuję większej uwagi do problemów trolli (które w większości sami na siebie ściągają), narzekania na reputację czy za małe avatary.

Gdyby wszystko zależało tylko i wyłącznie od mojego widzimisię, na forum byłoby tylko parę głównych działów i może ze dwóch moderatorów. Skoro jednak zewnętrzne strony z poradnikami pojawiają się i znikają, rozsądek podpowiada, żeby zorganizować miejsce na tego typu treści tutaj. Na każdym forum przydałby się również dział do rozmowy na każdy temat - więc powstał Hyde Park. Z kolei shoutbox ma na celu ściągnięcie najaktywniejszych użytkowników w jedno miejsce (którego na upartego nawet nie trzeba moderować - wszystko prędzej czy później zniknie w czeluściach archiwum) i ograniczenie spamu w działach na forum.

Wszystkie zmiany, jakie przeprowadzam, muszą mieć w moim mniemaniu sens. To ja je wprowadzam, to ja biorę za nie odpowiedzialność, to ja muszę się z nich tłumaczyć (umieć je wybronić). Przecież nie wyłączę negatywnej reputacji "bo BaGGy mi kazał" czy nie ograniczę dostępu do Propozycji "bo Krycha mi kazał" ;)


Dobra, temat do zamknięcia, nie przejdzie, bo Adi nie lubi jak się blokuje dostęp.
Wspomniałem o tym tylko dlatego, żeby dać przykład, czemu to rozwiązanie nie ma sensu. Wielokrotnie borykałem się z tym problemem w innych grach. Uwierz mi, że Tomi chciałby poznać opinię nowych graczy nawet kosztem spamu. Jesteś doświadczonym graczem, dla Ciebie wszystko jest oczywiste, jednak, np. jakiś świeżak nie może się w czymś połapać i przydałaby mu się informacja w raporcie o używanym skrypcie (ja bym nawet dodał do tego informację o uzbrojeniu - przecież często gracze walczą w niewłaściwych profilach, po czym zgłaszają to jako błąd).


Adik to proszę cię o rozpatrzenie propozycji nowego eq przez naszych inteligentnych graczy. Mi takiego eq bardzo brakuje więc je wprowadzcie, jak nie uważacie tego za spam.
Inspiracją dla Tomiego może być sama nazwa i ogólna charakterystyka, statystyki i tak lecą z szablonu. Niech i większość postów w tych tematach będzie bzdurna - część na pewno nadaje się do realizacji. W tym wypadku skala ma znaczenie.

Qwiker
25-04-2013, 09:19
Z kolei shoutbox ma na celu ściągnięcie najaktywniejszych użytkowników w jedno miejsce (którego na upartego nawet nie trzeba moderować - wszystko prędzej czy później zniknie w czeluściach archiwum) i ograniczenie spamu w działach na forum.


Mówisz, że SB nie trzeba moderować a kneble lecą jakoś

Krycha
25-04-2013, 12:20
Ok, rozumiem. Dzięki.

ADIHC1
25-04-2013, 18:26
Mówisz, że SB nie trzeba moderować a kneble lecą jakoś
Tego oczekują użytkownicy.

musaraj
28-04-2013, 15:10
Nie wiem czemu chcesz zamknięcia propozycji - jak tam nie będą mogli pisać, to będą pisać w innych. Już teraz to robią.


Co innego Poczekalnia i Poradniki - tam powinno się zabronić zakładania tematów poniżej paru tygodni gry.