PDA

Zobacz pełną wersję : Gracjan



Ekonomista
16-04-2013, 22:23
Proponowałbym aby rola Gracjana tak jak np. zielarza Marduf'a nie kończyła się po ubiciu 3 tygrysow brunatnych. Jego zagroda jest wciąż atakowana, więc może powinien wynagradzać nowicjuszy co któregośtam bossa (np. 30 mikstur zycia 2 za zabicie 10 brunatnych, potem X nagroda za 25 bossów itd.)

NieZabijajMnie
16-04-2013, 23:30
Czemu tylko za Gracjana chcesz nagradzać? Tyle innych minibossów jest również mało opłacalnych. Na nie wystarczą żetony i ew drop.

Ekonomista
16-04-2013, 23:35
A mamy jakiś innych npc powiązanych z minibossami? <nie pytam sarkastycznie>

TOMEK KŁAMIE GRACZY
17-04-2013, 00:25
Zauważ że nagrody są tylko za minibossy które same się respią, a nie za te które trzeba respić bo to bezsens. Choćbyś mi dał unikaty na 20 lwl co 50 tygrysów, to i tak będę ich respił na 50tym poziomie.

Krycha
17-04-2013, 01:15
(np. 30 mikstur zycia 2 za zabicie 10 brunatnych, potem X nagroda za 25 bossów itd.)
Za mało.


A mamy jakiś innych npc powiązanych z minibossami? <nie pytam sarkastycznie>
Smok - ten rycerz, który stoi przed jaskinią, mógłby nie wychodzić, tylko stać tam dalej.
Wywerna - nie ma
Goblin - nie ma
Tygrys - NPC Gracjan
Kobra - nie ma (mógłby być ten od Melis, Marek czy jak mu tam)
Ogr - nie ma (mógłby być Dionizy, ten od koniczynki)
Gryf - nie ma
Wampirzyca - nie ma
Szczurołak - nie ma
Żółw - nie ma
Garudy - niby Marduf
Ork Królewski - nie ma
Kapłan - nie ma (mogłby być Herszt)

Ogolnie jestem za. Takie bonusy byłyby miłe :)

TOMEK KŁAMIE GRACZY
17-04-2013, 01:34
Żółw - nie ma

A namiot na leśnym szlaku ?

Ekonomista
17-04-2013, 06:51
Zółw ma dosyć obszerny wachlarz dropa a do tego jest npc zbierający skorupy. Pomyślałem po prostu, że jak już taki npc jak Gracjan istnieje to można byłoby go lepiej wykorzystać.

Krycha
17-04-2013, 11:24
A namiot na leśnym szlaku ?
Fakt, my bad. Tak czy siak ilośc tych NPCów jest ograniczona i można by było bardziej wykorzystać ich potencjał :P.

Ice Axe
17-04-2013, 13:47
Tylko nagrody wam w głowie, na nie.

TOMEK KŁAMIE GRACZY
17-04-2013, 14:03
Pomysł ogólnie dobry ale jakby dodać NPC tylko do tych bossów co się same respią, od smoka mroku, wywerna, kobra, ogr bo na te co trzeba respić i tak nikt nie będzie chodził po wbiciu lwl. Smoka to już nie biłem z rok :D

Krycha
17-04-2013, 14:11
Pomysł ogólnie dobry ale jakby dodać NPC tylko do tych bossów co się same respią, od smoka mroku, wywerna, kobra, ogr bo na te co trzeba respić i tak nikt nie będzie chodził po wbiciu lwl. Smoka to już nie biłem z rok
I właśnie to mogłoby zachęcić do bicia minibossów :)

Ekonomista
17-04-2013, 14:48
Nie chodzi mi o nagrode(30miksow zycia 2 to bardziej mozna nazwac podarkiem za pomoc niz nagrodą), można stworzyć jego postać bardziej "żywą"; Gracjan potrzebował niezwłocznie pomocy z brunatnymi, po ubiciu 3 i zakonczeniu questu mimo dalszych atakow tygrysow jego postac stala sie niczym wiecej niz czescia wizerunku jego zagrody, ciekawiej by było jakby zauważał postępy młodych graczy. Z resztą gra stałaby się dla nowych graczy bardziej interesująca, gdyż zapełniłoby to lukę pustego expienia postaci po zabiciu rapsa do czasu goblina królewskiego/ważki.

Mita bank
17-04-2013, 17:30
teraz jak 1potwór=1ene nie opłaca się długo expić na tygrysach, więc i długo z gracjanem się nie widzimy ;]

Krycha
17-04-2013, 17:47
teraz jak 1potwór=1ene nie opłaca się długo expić na tygrysach, więc i długo z gracjanem się nie widzimy ;]
Nie no, 3 tigery dobre expowisko do 20 lvla myślę (gdy nie dajemy jeszcze rady goblinowi + wilk).

aich
18-04-2013, 19:43
Nie no, 3 tigery dobre expowisko do 20 lvla myślę (gdy nie dajemy jeszcze rady goblinowi + wilk).

Nie ma teraz takiego zestawu goblin + wilk, jest tylko 2x Goblin i są bardziej opłacalne niż tygrysy, więc wątpię aby ktoś je bił w dużych ilościach jak wcześniej.

Krycha
18-04-2013, 19:52
Nie ma teraz takiego zestawu goblin + wilk, jest tylko 2x Goblin i są bardziej opłacalne niż tygrysy, więc wątpię aby ktoś je bił w dużych ilościach jak wcześniej.
3 Tygrysy można klepać przez kilka lvli, do 20 właśnie, gdy nie dajemy rady z 2 goblinami, nawet jak nie dłużej, bo pamiętam, że na 20 ledwo się cisneło goblin + wilk :P. Tak czy siak, nieważne, bo za powiedzmy 3 update'y Garudy tez nikt nie bedzie bic... chyba, ze bedzie robic "rajd po minibossach" i solował, a wtedy dodatkowe nagrody u Mardufa beda go do tego zachecac. Tak samo moze byc od poczatku na slabszych bossach, pewnie wielu graczy robi sobie rundki po minibossach na piechote (wywerna, tygrys, kobra, ogr, gryf, szczur, zolw, garuda, ork, ew. kaplan/wampa) :)

Ekonomista
28-04-2013, 15:21
Niski poziom nie musiałby także wiązać się z goblinami gdyż miałby wybór bić gobliny, gdzie ma większy exp bądź też tygrysy, gdzie wolniej zdobywa doświadczenie ale nadrabiałby to większą ilością przedmiotów/złota.